Usługi
Specjaliści
Adresy (2)
Prywatny gabinet kardiologiczny
Prywatny gabinet kardiologiczny
Opinie o specjalistach (63)
63 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Krzysztof K.
Bardzo dobry kontakt z Panią Doktor. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione w bardzo miłej atmosferze. Polecam.
Marek
Bardzo polecam Panią dr. , która jest kompetentną i zaangażowaną specjalistką. Dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia, odpowiada na pytania i wykazuje się dużą empatią . Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze . Gorąco polecam
Kazimierz
Powiedzieć że wzorowo to tak jakby nic nie powiedzieć !!!!! Rzadko spotykane podejście, życzliwość, fachowość, dokładna analiza i zaangażowanie w skuteczność leczenia a także propozycje dokonania dodatkowych badań by rzeczywiście wyleczyć a nie tylko umówić się na kolejną wizytę. Szczerze wyrażam wdzięczność za podejście do pacjenta i serdecznie POLECAM !!!!!
Teresa
Do Pani Doktor Adrianny Berger-Kucza zgłosiłam się po zabiegach kardiowersji,które były nieskuteczne.
Pani Doktor życzliwie i cierpliwie mnie wysłuchała, następnie wykonała badania, których wyniki dokładnie objaśniła i zmodyfikowała dotychczasowe leki.
Pani Doktor Adrianna Berger-Kucza oprócz wysokich kwalifikacji jest osobą empatyczną, uprzejmą o bardzo wysokiej kulturze osobistej.
Pozdrawiam i polecam serdecznie Teresa Życzyńska
G .K
Bardzo kompetentna Pani doktor.Swietne podejście do pacjenta.
Joanna
Pani Doktor jest empatyczna i konkretna, traktuje pacjenta całościowo.
M.W
Kompetentna, szczegółowo analizuje wyniki jestem zadowolony z wizyty.
Pacjent
Super podejście do pacjenta.Szczegółowe omówienie problemu.Prawdziwy doktor z powołania
Leszek
Dokładnie i rzeczowo miło i bez stresów. Dokładne wytłumaczenie przeprowadzonych badań.
algis
Wspaniała wizyta!
Pani Doktor to profesjonalistka z ogromnym sercem. Uważna, cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, zadaje trafne pytania i naprawdę słucha pacjenta. Czułem się zaopiekowany i w pełni zrozumiany.
Polecam z całego serca!