Prywatna Poradnia Wielospecjalistyczna

(6 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Poradnia Wielospecjalistyczna

Sienkiewicza 43

41-922 , Radzionków , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Izabela Ryka Inny

  Pierwszy lekarz, który chce pacjenta wyleczyć, a nie zbyć. Pani doktor jest bardzo rzeczowa, ostrożnie dobiera indywidualny sposób leczenia


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Izabela Ryka

  Lekarz z powołania. Bardzo miła, przyjazna. Ma bogatą wiedzę. Od razu widać, że to dobry fachowiec. Zawsze można liczyć na fachową diagnozę.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Izabela Ryka Trądzik

  Super Pani doktor, kontaktowa ,miła co u lekarzy jest żadko spotykane ,wyleczyła mi syna z paskudnego trądziku ropnego miał wiele podawanych leków i antybiotyków inni lekarze nie dawali rady i kuracje nie przynosiły żadnych skutków ,po roku kuracji u Pani doktor efekt piorunujący ,a teraz leczy córkę ma tak samo problemy mam nadzieje że z takim samym skutkiem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Izabela Ryka

  Pani doktor jest kontaktowa, miła, konkretna.
  Trafnie postawiła diagnozę po czym zaordynowane leki po dwóch tygodniach usunęły dolegliwości wyprysku kontaktowego.
  Więcej takich lekarzy w służbie zdrowia!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kazimierz Urbańczyk

  Bardzo dobry lekarz, ma szeroką wiedzę i duże doświadczenie. To ważne - widać, że przez wieloletnią praktykę wyspecjalizował się w swojej dziedzinie. Polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Izabela Ryka

  Z tego, co wiem to dr Ryka już nie pracuje w tym szpitalu (tzn. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4), bo z jej skierowania byłam tam na dermatologii i mówiono, że kończy z nimi współpracę. Regularnie chodzę do niej do Przychodni Sante na ul. Sądowej. U dr Ryki leczę się od około 3 lat - początkowo próbowała na mnie kuracji antybiotykami, ale sukces był tylko na jakiś czas - potem trądzik, a przede wszystkim łojotok wracał. Z dużą ostrożnością, po wytłumaczeniu mi wszystkiego, sprawdzeniu, czy na pewno wiem na co się piszę, zdecydowała się leczyć mnie Izotekiem (Isotretinoinum). I pierwszy raz od wielu lat mogę powiedzieć, że mam ładną, zdrowo wyglądającą cerę. Wcześniej leczyłam się u wielu dermatologów, zarówno prywatnie, jak i na Fundusz, ale wszyscy chcieli mnie "podleczyć". Dr Ryka to pierwszy lekarz, który stwierdził "chcę panią WYLECZYĆ". Naprawdę polecam, warto jej zaufać (bo początkowo nie zawsze rozumiałam do czego zmierza zapisując mi pewne leki). Żałuję kasy wydanej prywatne wizyty, w czasie których często miałam wręcz wrażenie, że lekarz chce mnie leczyć jak najdłużej, aby zarobić.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz