Usługi
Specjaliści
Adres
Prosper Sp. z o.o.
Opinie o specjalistach (17)
17 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Małgorzata
Opinia
Jako mama nastolatki bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze gdzie córka nie czuła sie tak bardzo skrępowana pierwszym badaniem ginekologicznym. Na pewno córka wróci na kolejne badania
Iza
Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor podczas całej ciąży.
Zawsze była miła, cierpliwa i zaangażowana. Wszystko dokładnie tłumaczyła, pokazywała na badaniach i odpowiadała na każde moje pytanie.
Dzięki niej czułam się spokojna i bezpieczna. To wspaniała lekarka z ogromnym sercem do pacjentek. Bardzo dziękuję za opiekę i serdecznie polecam!
Pacjent
Z całego serca polecam Pana Doktora! Prowadził moją ciążę od początku do końca i dzięki jego ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu mogłam czuć się bezpiecznie na każdym etapie.
Podczas ciąży nie brakowało stresujących momentów, jednak Pan Doktor zawsze wykazywał się spokojem, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Ponadto każda wizyta dawała mi poczucie, że jestem pod najlepszą możliwą opieką.
Kontakt był rewelacyjny. Zawsze otrzymałam odpowiedź. Doktor dokładnie wyjaśniał wszystkie wątpliwości, odpowiadał na pytania i podejmował trafne decyzje, dzięki którym zarówno ja, jak i moje dziecko jesteśmy dziś zdrowi. Kierował mnie również na dodatkowe badania do szpitala, jeśli widział taką potrzebę. Jego empatia, życzliwość i indywidualne podejście do pacjentki sprawiają, że można mu zaufać bez najmniejszych obaw.
Jestem ogromnie wdzięczna za opiekę, wsparcie i profesjonalizm, które otrzymałam w tym wyjątkowym czasie. To lekarz z prawdziwego powołania :) Dziękuję!
Angelika
Chciałabym serdecznie polecić wizytę u pana Tomasza Blachury Już od pierwszego momentu dało się odczuć ogromne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie, a wszystkie wątpliwości zostały cierpliwie i jasno wyjaśnione. Lekarz wykazał się nie tylko wysokimi kompetencjami, ale także empatią i troską o komfort pacjenta. Dzięki takiemu podejściu można czuć się naprawdę zaopiekowanym i spokojnym o swoje zdrowie. Zdecydowanie polecam!
Marlena
Z pełnym przekonaniem polecam wizytę u Pana doktora, to lekarz niezwykle profesjonalny, kompetentny i jednocześnie bardzo empatyczny. Od pierwszej chwili czułam się zaopiekowana i potraktowana z szacunkiem. Dokładnie tłumaczy wszystkie kwestie medyczne, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa.
Badania przeprowadzane są w sposób delikatny i bezstresowy, a atmosfera w gabinecie jest przyjazna i komfortowa. Widać duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjentki. To lekarz, któremu naprawdę można zaufać.
Zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która szuka rzetelnego i życzliwego specjalisty.
Marzena Krzeczek
Bardzo polecam Pana Doktora,prowadził moja ciążę -blizniacza. Pełen profesjonalizm,empatia, punktualność! Te słowa pasują znakomicie.Pan doktor odpisał na każdego SMS, czułam się w pełni zaopiekowania, jeszcze raz dziękuję za dwa moje szczęścia za sprowadzenie ich tu na świat poprzez CC . Serdecznie polecam!
Teresa
Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny i bardzo miły i przyjazny człowiek. Wizyta przebiega w przyjemnej i luźnej atmosferze. Szczegółowo odpowiada na pytania, badanie przeprowadza sprawnie i delikatnie. Czułam się w gabinecie komfortowo i odpowiednio zaopiekowana.
AK
Polecam serdecznie! Pan Doktor prowadził moją ciążę. To świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Podczas każdej wizyty Pan Doktor wykonywał dokładne badania, bardzo cierpliwie wszystko tłumaczył oraz odpowiadał na wszystkie pytania.
Anna
Serdecznie polecam Pana doktora! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, badanie przeprowadzone delikatnie.
Joanna
Z całego serca pragnę polecić doktora Michała Strusa, a także podziękować za opiekę, jaką otoczył mnie w trakcie całej mojej ciąży oraz podczas porodu. Był to dla mnie i mojego męża niezwykle ważny, emocjonalny i pełen oczekiwań czas – dzięki Panu doktorowi czuliśmy się w pełni bezpieczni i zaopiekowani na każdym etapie tej drogi. Doktor Michał Strus cechuje się niezwykłym profesjonalizmem, ogromną wiedzą, a także kulturą osobistą i empatią. Ogromnie cenimy sobie zaangażowanie Pana doktora– zarówno w gabinecie, jak i poza nim, kiedy mogliśmy liczyć na jego odpowiedzi na pytania i wsparcie także drogą mailową. To dawało nam ogromny spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni również za czas, który Pan doktor nam poświęcał, za cierpliwość, z jaką odpowiadał na każde, nawet najdrobniejsze pytanie, i za to, że w tym wyjątkowym okresie czułam się naprawdę zaopiekowana jako pacjentka i jako kobieta.