O nas

Od 2008 roku realizujemy naszą misję dawania ludziom powodów, żeby mogli się uśmiechać więcej. Zespół jako całość i każdy jego członek z osobna, w każdym działaniu, nieustannie spełnia tę obietnicę wobec Pacjentów. Wiemy jak ważna jest zespołowa praca, wzajemne wsparcie i dzielenie się wiedzą. Nie ustajemy w podnoszeniu naszych kwalifikacji i zdobywaniu wiedzy oraz nowych doświadczeń uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, kursach i warsztatach by spełnić wszystkie oczekiwania naszych Pacjentów. Co nas wyróżnia? Jeden lekarz prowadzący. W Prestige Dent, pomimo całego zespołu specjalistów, nie będziesz czuć się obco. Twój lekarz prowadzący skieruje Cię na każdą konsultację i to on omówi z Tobą wyniki i plan leczenia. Zawsze wiesz, do kogo masz się zwrócić i zawsze otrzymasz pomoc. Harmonogram leczenia. Wiemy, że masz mało czasu, a wizyta u dentysty nie powinna kolidować z Twoim kalendarzem. Dlatego ustalamy dokładny harmonogram wizyt i trzymamy się go. Przyjdziesz do dentysty na konkretną godzinę i nie będziesz czekać w kolejce. Zespół specjalistów. Nie można być najlepszym we wszystkim, dlatego nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach. Właśnie to daje Ci gwarancje najwyższej jakości każdego zabiegu i konsultacji, a także pewność rzetelnej diagnozy i pełne bezpieczeństwo. Nowoczesny sprzęt. Szybko, cyfrowo, komfortowo i z doskonałym efektem – tak leczymy naszych pacjentów. Umożliwia nam to najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu tworzymy trójwymiarowy model Twoich zębów. Nasi lekarze analizują go z Tobą na ekranie monitora, a nie, kiedy siedzisz w fotelu dentystycznym. Gwarancja ceny. Przed leczeniem otrzymasz dokładny kosztorys, który będzie omawiał wszystkie aspekty Twojego leczenia. Wiesz z góry, ile to będzie kosztować i nie zapłacisz ani złotówki więcej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (25)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Conrad Turowski Inny

  Rok temu w sytuacji awaryjnej, trudnej trafiłam w ręce Pana Doktora, z 8!
  Wystarczyło jedno pytanie „czy tak mnie boli czy jestem taka przestraszona?” i to wrażliwe spojrzenie, dwa słowa, uspokoiły mnie totalnie w tej napiętej sytuacji i pozwoliło zaufać.
  Tak rzadko trafiam na lekarzy z tak niesamowitą empatią, elegancją, czułością i wrażliwością do drugiego człowieka a jednocześnie pewnością siebie, spokojem i profesjonalizmem!
  Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w życiu! Dziękuję!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudia Cieślawska pakiet higienizacyjny

  Higienistka Klaudia to właściwa osoba na odpowiednim stanowisku. Nigdy nie spotkałam się z tak szczegółowym wyjaśnieniem nurtujących mnie kwestii stomatologicznych :) jestem bardzo zadowolona z usługi higienizacji. Polecam hig. Klaudia każdemu! Będę wracać

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudia Cieślawska higienizacja

  Higienizacja wykonana z wielką dokładnością i bezboleśnie, wszystkie wątpliwości zostały wytłumaczone, zostałam poinstruowana co mogę poprawić i na czym się skupić w domu, a do tego niezwykle miła atmosfera, z gabinetu wychodzi się z uśmiechem :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Matysiak Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor Katarzyny Matysiak. Dojeżdzałam z Krakowa do Wrocławia i naprawdę polecam wszystkim Panią doktor. Pani doktor bardzo dokładnie tłumaczyła, co będzie robić, leczenie było bezbolesne, a co więcej, ząbki wyglądają prześlicznie, jakby w ogóle nie miały wypełnienia. Czułam się zaopiekowana, a tego potrzebowałam :) Jestem pewna, że wrócę do Pani doktor, naprawdę polecam! Pozdrawiam :)

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Kinga Natonek wypełnienie kompozytowe

  Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, dociekliwość, aby jak najlepiej zrozumieć jak może pomóc pacjentowi. Dostałem dobre rady jak kontynuować leczenie, oraz jak zapobiegać problemom w przyszłości. Ciepłe i miłe podejście do pacjentów. 10/10!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Kinga Natonek Konsultacja stomatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie. Uzyskałam jasne informacje na temat stanu moich zębów oraz plan na dalsze leczenie. Z pewnością będę kontynuować wizyty.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Kinga Natonek Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo cierpliwa Pani Doktor i zespół. Super podejście do trzylatki. Dziękujemy za przyjazną atmosferę i do zobaczenia

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Dziok Inny

  Pełen profesjonalizm , precyzyjność , skupienie , brak zawahania , kompetentna i życzliwa to tylko kilka cech , które cechują panią Doktor Joanne Dziok. Zaczynając od mojej pierwszej wizyty gdzie otrzymałem pełną diagnozę do dnia dzisiejszego (8 miesięcy) zawsze ten sam profesjonalizm a może nawet i większy , gdy wchodzi się do gabinetu wita pani doktor spojrzeniem serdecznym , pełnym empatii zawsze uśmiechnięta jak mama witające swoje dziecko . Tym właśnie przekonała mnie pani doktor abym jej zaufał choć przeżyłem nie jednego rzeźnika z Rotterdam a słysząc o dentyście chowałem się jak dziecko . Pani doktor miała duże wyzwanie ze mną oprócz leczenia moich zębów musiała przezwyciężyć moją traumę . Nadzyczajna delikatność , profesjonalizm , zdecydowanie a zarazem miła atmosfera podczas zabiegów przekonało i utwierdzilo mnie iż trafiłem na 100% profesjonalistę , który wie co robi . Każda praca wykonana u mnie zaczynając od uzupełnienia ubytków po leczenie kanałowe pod mikroskopem jest doskonałe pod każdym względem na najwyższym poziomie leczenia a pacjent w gabinecie czuje się wyjątkowo .
  Pani doktor nie tylko wyleczyła moje ząbki ale też traumę oraz stres , blokadę która toważyszyła mi u stomatologa .
  Mogę polecić w 100 % panią doktor dla wszystkich , którzy cenią sobie pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie .

  lek. dent. Joanna Dziok

  Bardzo się cieszę, że wizyty u mnie pozostawiły tak pozytywne wrażenia. :) Dziękuję za docenienie mojej pracy. Serdecznie pozdrawiam Panie Michale.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Kinga Natonek Konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalna jednocześnie pełna emaptii. Zaangażowana w rozpoznanie problemu u pacjenta. Klarowne wyjaśnienia i precyzyjnie wskazane kroki do dalszego leczenia.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Kinga Natonek leczenie dolegliwości bólowych

  Polecam serdecznie panią doktor wszystko dokładnie tłumaczy ma wielką empatię i leczy delikatnie stara się żeby nie bolało

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania