Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu

Ks. Piotra Skargi 10

05-600, Grójec, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Murlak

  Psychiatra, dr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Niesamowita osoba, miła atmosfera, bardzo polecam wszystkim tym, którzy stresują się pójść pierwszy raz do psychiatry. Na pewno dostaniecie wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebujecie.

  • Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOG

   Pani Doktor uważnie słucha, a całej wizycie towarzyszy atmosfera ułatwiającą rozmowę i otwarcie się. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Agnieszki.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Walid Tennou

  Ginekolog,

  • B

   Bardzo dobry lekarz ;-)
   pięć lat temu uratował mi życie(rak trzonu macicy) rok chodziłam po innych lekarzach, i nikt się nie poznał. do Pana Tennau trafiłam przez przypadek.
   dzięki NIEMU żyję.
   POZDRAWIAM

  • A

   Witam, ja uważam tego lekarza za dobrego. Właśnie rozpoczęłam przygotowania do ciąży, udzielił mi wskazówek, kazał zgłosić się na wizytę po miesiącu od odstawienia tabl antyk, dla mnie wyczerpujące wskazówki, na każde moje pytanie odpowiedział. Ponowną ocenę napisze po przebiegu ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Przemysław Zugaj

  Urolog,

  • R
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: endoskopowe zabiegi urologiczne

   Do Pana doktora trafiłem po długim i nieskutecznym leczeniu kamicy przewodu moczowego i nerek w innym szpitalu. Po wykonaniu na miejscu tomografii okazało się ,że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest usunięcie kamieni przy pomocy mało inwazyjnego zabiegu zwanego w skrócie RIRS. Zabieg wykonywany jest w szpitalu w Piasecznie przez Pana doktora, który jest jednym z niewielu specjalistów w Polsce wykonujących te zabiegi ( lekarz konkretny i sympatyczny). Cały mój pobyt w szpitalu trwał dwa dni i pozbyłem się kamieni które próbowano mi przez trzy miesiące usuwać w innej placówce. Dla tych co obawiają się ( tak jak Ja) usuwania cewników po zabiegu , doktor załatwił to bezboleśnie. Polecam.

  • K

   Bardzo konkretny lekarz. Trafiłam do Niego po trzech miesiacach leczenia złymi antybiotykami przez innego lekarza. Od ręki pomogło, wyniki sie poprawiły. Udzielił tez kilka dodatkowych rad na profilaktyke :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Emil Andrzej Rojek

  Pulmonolog,

  • K
   Lokalizacja: Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   jechałam na wizytę kawał drogi po to tylko żeby dowiedzieć się że bez spirometrii nie ma o czym rozmawiać, nikt mnie wcześniej nie poinformował że powinnam ją zrobić, a moja lekarz rodzinna powiedziała że na wszelkie badania poza rtg klatki piersiowej kieruje pulmonolog, nie miałabym nawet o to pretensji bo zawiniła prawdopodobnie pani w rejestracji ale dr Rojek nie raczył nawet spojrzeć na wyniki pozostałych badań jakie dostarczyłam. Zdyskredytował moją lekarz rodzinną za źle wypisane skierowanie bo nr choroby powinien być inny, podsumowując nie przyjadę więcej na wizytę, mimo że do akurat tu nie ma kolejek, teraz przynajmniej wiem dlaczego, nie można w żaden sposób uzyskać pomocy od tego lekarza ponieważ nie postawił żadnej diagnozy i nie podjął leczenia w związku z tym nie można mówić też o jego skuteczności


 • Marek Zawadzki

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: holep

   Doktor Zawadzki jest nie tylko bardzo skutecznym lekarzem operującym najnowszymi technikami, lecz też troskliwym i pełnym empatii człowiekiem. Bardzo polecam!

  • W
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: zabieg RIRS

   Pan Zawadzki to najlepszy specjalista w Polsce wykonujacy zabieg RRRS (bezinwazyjne usuniecie kamieni nerkowych). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji, jak i kontaktu z Panem doktorem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu