OVUM Specjalistyczny Gabinet diagnostyki ginekologiczno-położniczej
Gdańsk 1 adres
Usługi
Specjaliści
Adres
OVUM Specjalistyczny Gabinet diagnostyki ginekologiczno-położniczej
Opinie o specjalistach (124)
124 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
A.M.
Pan Profesor jest najwyższej klasy specjalistą , dodatkowo człowiekiem niezwykle empatycznym i cierpliwym.
M
Polecam , profesjonalizm i zaangażowanie lekarza.
Magdalena
Bardzo długo zastanawiałam sie nad wystawieniem opinii, nigdy tego nie robie, ale pomyślałam ze trzeba jednak powiedzieć swoej zdanie. Zachecona wieloma pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się udać do Pana Doktora ponieważ jest zrówno ginekologiem jak i endokrynologiem. Pan Doktor podszedł bardzo obojetnie a nawet lekceważąco do moich objawów. Zalecił mi leczenie tyrozolem, nie robiąc przy tym wywiadu, że jestem po wirusowym zapaleniu wątroby, nie zalecając również badań kontrolnych w tym kierunku po zażywaniu tych leków, rzucił mi tylko żeby zrobić sobie za 5 tygodni badanie tsh, jestem bardzo zawiedziona wizytą, tym bardziej że na prawdę źle się czuję i potrzebuje pomocy. Nie zalecania jedynie terapii zastępczej hormonami. Bo własnie za to zapłaciłam 350 zł. Po tym jak odmówiłam terapii zastępczej Pan Doktor nie widział potrzeby dalszej rozmowy ze mna lub też zaproponowania innej opcji. Na prawdę jest to mój pierwszy w życiu taki komentarz. Strata 350 zł. Proszę o zwrot!!! Omijajcie!
Brzosia
Pierwszy raz zostałam tak miło przywitana przez lekarza, wysłuchana i przede wszystkim wszystko zostało mi wyjaśnione. Polecam
Beata
Z całego serca polecam tego lekarza. Już od pierwszej wizyty poczułam ogromne zaangażowanie, empatię i najważniejsze - profesjonalne podejście. Wszystko zostało spokojnie i dokładnie wyjaśnione, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Leczenie nadal trwa, ale już teraz wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach. Dziękuję za życzliwość i tak ludzkie podejście do pacjenta
EB
Dziekuje za profesjonalnosc i poczucie bezpieczenatwa.
WS
Wszystko super, profesjonalna porada i konkretne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Bardzo się cieszę i dziękuję za miły komentarz. Życzę wszystkiego dobrego!
Natalia
Bardzo polecam Pana profesora.
Oby jak najwięcej takich lekarzy z poczuciem humoru. Atmosfera w gabinecie bardzo miła, a Pan profesor wszystko dokładnie wytłumaczył.
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Bardzo się cieszę, że pozytywnie ocenia Pani wizytę i komunikację. To dla mnie ważne, by Pacjenci czuli się komfortowo i mogli uzyskać potrzebne informacje. Bardzo dziękuję za Pani opinię i polecam się na przyszłość :)
C.S.1.3.
Najwyższej jakości lekarz z jakim w życiu rozmawiałem.
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Jest mi niezwykle miło, że jest Pan zadowolony z rozmowy i naszego spotkania. Życzę wszystkiego dobrego!
Agnieszka
Pan profesor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Spokojny człowiek, cierpliwy i wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Zaproponował kilka opcji leczenia. Zdecydowanie polecam.
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty i dobrze ocenia Pani naszą rozmowę. Jest mi bardzo miło. Dziękuję.