OVUM Specjalistyczny Gabinet diagnostyki ginekologiczno-położniczej

OVUM Specjalistyczny Gabinet diagnostyki ginekologiczno-położniczej

Usługi

Specjaliści

Adres

OVUM Specjalistyczny Gabinet diagnostyki ginekologiczno-położniczej
al. Aleja Gen. Józefa Hallera, 134/229, 80-416 Gdańsk

Opinie o specjalistach (124)

124 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Pan Profesor jest najwyższej klasy specjalistą , dodatkowo człowiekiem niezwykle empatycznym i cierpliwym.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    Polecam , profesjonalizm i zaangażowanie lekarza.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Diagnostyka PCOS  • 

    M

    Bardzo długo zastanawiałam sie nad wystawieniem opinii, nigdy tego nie robie, ale pomyślałam ze trzeba jednak powiedzieć swoej zdanie. Zachecona wieloma pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się udać do Pana Doktora ponieważ jest zrówno ginekologiem jak i endokrynologiem. Pan Doktor podszedł bardzo obojetnie a nawet lekceważąco do moich objawów. Zalecił mi leczenie tyrozolem, nie robiąc przy tym wywiadu, że jestem po wirusowym zapaleniu wątroby, nie zalecając również badań kontrolnych w tym kierunku po zażywaniu tych leków, rzucił mi tylko żeby zrobić sobie za 5 tygodni badanie tsh, jestem bardzo zawiedziona wizytą, tym bardziej że na prawdę źle się czuję i potrzebuje pomocy. Nie zalecania jedynie terapii zastępczej hormonami. Bo własnie za to zapłaciłam 350 zł. Po tym jak odmówiłam terapii zastępczej Pan Doktor nie widział potrzeby dalszej rozmowy ze mna lub też zaproponowania innej opcji. Na prawdę jest to mój pierwszy w życiu taki komentarz. Strata 350 zł. Proszę o zwrot!!! Omijajcie!

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    B

    Pierwszy raz zostałam tak miło przywitana przez lekarza, wysłuchana i przede wszystkim wszystko zostało mi wyjaśnione. Polecam

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    B

    Z całego serca polecam tego lekarza. Już od pierwszej wizyty poczułam ogromne zaangażowanie, empatię i najważniejsze - profesjonalne podejście. Wszystko zostało spokojnie i dokładnie wyjaśnione, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Leczenie nadal trwa, ale już teraz wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach. Dziękuję za życzliwość i tak ludzkie podejście do pacjenta

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    E

    Dziekuje za profesjonalnosc i poczucie bezpieczenatwa.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk terapia hormonalna  • 

    W

    Wszystko super, profesjonalna porada i konkretne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja andrologiczna  • 

    prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

    Bardzo się cieszę i dziękuję za miły komentarz. Życzę wszystkiego dobrego!


    N

    Bardzo polecam Pana profesora.
    Oby jak najwięcej takich lekarzy z poczuciem humoru. Atmosfera w gabinecie bardzo miła, a Pan profesor wszystko dokładnie wytłumaczył.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

    Bardzo się cieszę, że pozytywnie ocenia Pani wizytę i komunikację. To dla mnie ważne, by Pacjenci czuli się komfortowo i mogli uzyskać potrzebne informacje. Bardzo dziękuję za Pani opinię i polecam się na przyszłość :)


    C

    Najwyższej jakości lekarz z jakim w życiu rozmawiałem.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

    Jest mi niezwykle miło, że jest Pan zadowolony z rozmowy i naszego spotkania. Życzę wszystkiego dobrego!


    A

    Pan profesor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Spokojny człowiek, cierpliwy i wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Zaproponował kilka opcji leczenia. Zdecydowanie polecam.

     • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)  • 

    prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

    Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty i dobrze ocenia Pani naszą rozmowę. Jest mi bardzo miło. Dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz