Omega

Omega

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

OMEGA Diagnostyka Obrazowa to nowoczesne centrum diagnostyczne w centrum Jeleniej Góry. Oprócz szybkich terminów badań i ponadprzeciętnych godzin otwarcia, czeka na Państwa aparat najnowszej generacji do badań rezonansu magnetycznego firmy General Electric, przyjemna atmosfera oraz przyjazny i zorientowany na obsługę pacjenta personel, który sprawi, że pobyt i badanie MRI u nas będą jak najbardziej przyjemne i bezstresowe. Wysokie standardy techniczne naszych aparatów oraz szeroki zakres badań, łącznie ze specjalistycznymi badaniami czynnościowymi MRI i TK zapewniają optymalną jakość diagnostyki obrazowej – dla szybkiej i trafnej diagnozy w interesie pacjenta.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (28)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Omega Rezonans stawu kolanowego

  Bardzo profesjonalnie,Pani Doktor miła i rzeczowa.

  A
  Profil zweryfikowany
  Omega Rezonans stawu kolanowego

  Doskonały kontakt z recepcją, jak również podejście do pacjenta podczas resonansu magnetycznego.
  Polecam wszystkim.

  I
  Omega

  Placówka KCM w Jeleniej Górze, kolejny raz nie zawiodła. Pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania kieruje do Pana ochroniarza ( 23.05.2022, godz. 12.00-13.00. Pan zorganizował wózek dla mojej niepełnosprawnej mamy, pomógł w transporcie. Człowiek o wielkiej empatii i chęci niesienia pomocy; dziękuję.

  E
  Omega

  Badanie przebiegło w miłej atmosferze, bardzo pomocny i sympatyczny personel, krótki czas oczekiwania na opis z badania. Polecam.

  K
  Omega

  Jestem bardzo zadowolona polecam.

  G
  Omega

  Bardzo profesjonalne i mile podwjscie do pacjeta. Panie wszystko ze szczegolami wytlumaczyly . Badanie wykonane bardzo profesjonalnie same plusy.

  K
  Omega

  Badanie punktualnie i komfortowo. Personel bardzo miły.

  M
  Omega

  Przemiła obsługa, pani osobiście zaprowadziła do pracowni w której odbyło się badanie, wydrukowała wszystkie żądane dokumenty. Polecam serdecznie.

  M
  Omega

  Jestem bardzo zadowolony z bardzo miłej obsługi i zadbania o mój komfort psychiczny podczas badania. Dziękuję.

  M
  Omega

  Jestem bardzo zadowolony ze sprawnej i miłej obsługi oraz zadbania o mój komfort psychiczny podczas badania. Dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

W naszej placówce możemy zaoferować parking dostępny przy naszej klinice(płątny), wodę w poczekalni, słuchawki w czasie badania wraz z muzyką, opis do trzech dni roboczych.

Czy wykonujecie badania dzieciom?

Wykonujemy badania dzieciom od 6 roku życia. Nasza placówka specjalnie podchodzi do małego pacjenta, próba badania nie kończy się za pierwszym podejściem. Jesteśmy cierpliwi i staramy się w miarę możliwości wykonać badanie a jeśli nie jest to możliwe mamy do zaoferowania wykonanie badania w analgosedacji (środek uspokajający, nasenny oraz przeciwbólowy po rozmowie z naszym anestezjologiem)

Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Tak, w naszej placówce każdy pacjent może czuć się bezpiecznie. Jeśli nie ma możliwości wykonania badania w podstawowym zakresie z powodu klaustrofobii oferujemy badanie z jedna z form znieczulenia, polegająca na jednoczesnym zastosowaniu leków o działaniu uspokajającym i nasennym ( sedacja) oraz leków o działaniu przeciwbólowym ( analgezja ). Wszystko jest załatwiane u nas na miejscu. Najpierw pacjenta czeka rozmowa z anestezjologiem i tego samego dnia wykonujemy badanie.

Czy sprzęty diagnostyczne są przygotowane dla osób z otyłością?

Tak, jesteśmy na to przygotowani. Nasz sprzęt może udźwignąć pacjenta do 150 kg. Obwód średnicy naszego sprzętu to 60 cm.

Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

Mamy taką możliwość, procedura jest prosta. Gdy pacjent jest zainteresowany formą badania w analgosedacji, wszystko załatwiamy. Najpierw umawiamy na dany dzień pacjenta i tego samego dnia przed badaniem Pani doktor anestezjolog przeprowadza rozmowę dzięki, której ustala dawkę i możemy zacząć badanie.

Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Stosujemy dokładną dezynfekcje po każdym pacjencie, obowiązuje u nas noszenie maseczek oraz dezynfekcja rąk. Zachowujemy bezpieczną odległość dwóch metrów.

W co wyposażona jest pracownia?

Pracownia Rezonansu Magnetycznego: Signa Creator 1,5 tesla. Pracownia Tomografii Komputerowej: Hitachi Eclos 16 rzędów.

Jakie metody płatności przyjmujecie?

U nas jest możliwość zapłaty w dwóch opcjach. Kartą bądź gotówką.

Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Bardzo szybki termin, praktycznie z dnia na dzień, czasem możliwość tego samego dnia. Opisy do trzech dni roboczych. Najlepsi specjaliści, którzy zadbają o komfort w naszej placówce.

W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Płytkę z badania można odebrać od razu po badaniu, na życzenie pacjenta. Opis jest wydawany w trzech możliwościach. Osobiście, osoba upoważniona bądź wysyłka pocztą za dodatkową opłatą.

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Omega, Jelenia Góra?
  Omega, Jelenia Góra dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: diagnostyka.
 • Oferta Omega obejmuje 233 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Tomografia miednicy mniejszej, Tomografia miednicy mniejszej Z kontrastem, Tomografia Angio tętnic kończyn dolnych Z kontrastem, Tomografia Angio tętnic kończyn dolnych, Tomografia głowy Z kontrastem, Tomografia głowy, Tomografia Angio aorty piersiowej, Tomografia Angio aorty piersiowej Z kontrastem, Tomografia Angio aorty piersiowej i brzusznej Z kontrastem, Tomografia klatki piersiowej.
 • Nie, Omega obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Omega ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Omega może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 28 osób dodało swoją opinię o placówce Omega. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Omega to ul. Bankowa 5-7 Jelenia Góra.