Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą

Narutowicza 6

66-470 , Kostrzyn nad Odrą , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Spoz Inny

  Przyjechałam do Pani doktor ze swoimi rodzicami na zabieg usunięcia zaćmy. Z powodu pandemii nie mogłam wejść do gabinetu razem z nimi, a niestety tata nosi aparat i obawiałam się, że może nie dosłyszeć pewnych informacji. I tutaj mój stres został rozwiany przez cudowne, bardzo cierpliwe i bardzo jasne wyjaśnienia Pani doktor. Bardzo polecam Panią doktor, rodzice zostali zaopiekowani, czuli się bardzo bezpiecznie a przede wszystkim wszystko zostało bardzo wnikliwie wytłumaczone. Wielkie uznanie dla Pani doktor, brawo.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn Inny

  Doktor Dariusz Kuhn jest bardzo dobrym specjalista. Slow brakuje by opisac pomoc , zaangazowanie I podejscie. A najlepsze jest to, ze Doktor przyjmuje na kase chorych. Powiem szczerze ze prywatnie nie spotkalam tak dobrego specjalisty. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Polecam z calego serca :)

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: URSZULA PIASECKA Inny

  Znam Panią doktor U. Piasecką już od kilku lat i uważam ją za bardzo dobrego profesjonalnego okulistę. Ma bardzo duży zasób wiedzy. Pacjentowi zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i udziela wielu rad. Szczerze polecam każdemu.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Giża Inny

  Doktor Giża to wspaniały lekarz, którego serdecznie polecam. Prowadził dwie moje ciąże i przyjął na swiat moje cudowne dzieci. Mam do doktora absolutne zaufanie.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn Inny

  To jest najlepsza wizyta w moim życiu. Dostałam szczególną informację o wszystkim co mi interesowało. A do tego lekarz jest bardzo miły, delikatny, profesjonalny. Polecam z całego serca

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn Inny

  Pełen profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie. Dzięki Panu Doktorowi zaszłam w upragnioną ciążę. Doktor szybko zdiagnozował problem będący przyczyną wcześniejszych niepowodzeń i zastosował leczenie, które w 2 cyklu poskutkowało :) Co szczególnie istotne Doktor ma czas dla pacjentek, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, a dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu reaguje adekwatnie do sytuacji. Zdecydowanie polecam! Nie potrzebne kliniki leczenia niepłodności - wystarczy Dr Kuhn!!!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn Inny

  Na dr.Kuhna trafiłam gdy po dwóch poronieniach rok czasu nie mogłam zajść w ciążę.Badania oraz leczenie zaowocowały ciaza już w 2 cyklu (blizniacza) .Jestem bardzo wdzięczna doktorowi ,ponieważ zawsze służy pomocą,jest troskliwy i po prostu ludzki ...Jego postawa do pacjentek nie jest zalezna od tego czy ma dobry dzien czy gorszy . Nawet gdy nie było terminu na szybka wizytę, kazał mi przyjść na oddział w godzinach swojego dyżuru i sprawdził co się dzieje !Lekarzy z powołania takich jak dr.Kuhn jest zdecydowanie za mało.Takich ,którzy nie wpadają w znieczulice pomimo dlugich lat przepracowanycg w tym zawodzie.Jednak największym zaskoczeniem jest to ,że dostałam o wiele więcej pomocy I wsparcia od tego lekarza, niż od lekarzy do ,których chodziłam wcześniej prywatnie.Goraco polecam ;)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn Inny

  Doktor Kuhn prowadzi mi ciążę od samego początku teraz jestem już przy końcówce. Na pierwszą wizytę poszłam z polecenia siostry, mamy i koleżanek które opowiadały o doktorze same pozytywne rzeczy. Ja już po pierwszej wizycie przekonałam się że to lekarz z powołania, który jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje, odpowie bardzo konkretnie i dokładnie na każde pytanie, troszczy się o swoje pacjentki taki lekarz to naprawdę rzadkość. Szczerze polecam najlepszy ginekolog

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn prowadzenie ciąży

  Do doktora trafiłam kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Na pierwszą wizytę wybrałam się kierowana dobrymi opiniami od znajomych jak i z portalu (prawie 300 opinii i wszystkie pozytywne). Mogę teraz tylko potwierdzić słowa innych kobiet. Pan Doktor jest bardzo dokładnym, rzetelnym lekarzem z powołania! Zawsze uprzejmy, odpowiada na każde pytania i poświęca tyle czasu ile jest to potrzebne, jest nastawiony na to by pomóc pacjentce i zadbać o bezpieczeństwo jej jak i maluszka, którego nosi pod sercem. Zdecydowanie polecam pod kątem prowadzenia ciąży jak i rutynowych badań kontrolnych.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Kuhn prowadzenie ciąży

  Dobre opinie o dr Kuhnie docierały do mnie już wcześniej, a gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży już nie miałam wątpliwości, że to właśnie temu lekarzowi zaufam. Doktor jest rzetelny, bardzo dokładny i wnikliwy. Sprawdza każdy aspekt zdrowia pacjentki, nie bagatelizuje nawet najmniejszych odchyleń od normy i ma bardzo dużą wiedzę. Jestem niesamowicie zadowolona z prowadzenia ciąży u dr Kuhna, ponieważ pomimo kilku problemów podczas tych 9 miesięcy jestem teraz szczęśliwą mamą zdrowego bobasa! Polecam :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz