Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego

(63 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego

Piastów 3

66-600 , Krosno Odrzańskie , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leon Polak

  Chirurg,

  • Z

   Wspaniałe podejście do pacjenta sposób leczenia oraz wyrozumiałość i wytrwałość godne polecenia innym lekarzom


 • Marek Golik

  Ortopeda,

  • Nie wiem nic o fachowości doktora Golika, poniewaz wygonił mnie ze swojego gabinetu. W ogóle nie spojrzał na moją nogę, oceniając trzy kroki, jakie zrobiłam wchodzac, ze nic mi nie jest a ludzie z guzami czekają dwa tygodnie na wizytę i skoro od urazu minęły trzy dni to to nie jest przypadek nagly i mam iść do lekarza rodzinnego. Na korytarzu nie było zadnego innego pacjenta. Okropnie upokarzajaca wizyta.

  • M

   Takich specjalistów jak dr Marek Golik,jest już mało na tym świecie.Ma wielki szacunek dla pacjenta,zawsze jest przed czasem,zawsze przygotowany.Miły,uprzejmy,wrażliwy,potrafi wysłuchać pacjenta.Wyjątkowo komunikatywny,co za tym idzie,że atmosfera w gabinecie jest jak w domu.Nawet pielęgniarka wita z uśmiechem i to wszystko ma miejsce w Poliklinice Zielona Góra,....to niesamowite.Czy tak nie może być w innych gabinetach???.Obecnie leczę się u tego Specjalisty,dojeżdżam wiele kilometrów bo warto i nie żałuję.Dożo mi pomógł,wiele mu zawdzięczam.Na dzień dzisiejszy,nie zamienił bym dr Marka Golika na innego lekarza,to wspaniały Człowiek i Specjalista.
   Z wyrazami szacunku i pełnego uznania,....pacjent Mirosław Kozłowski Świebodzin

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Kaczmarek

  Ginekolog,

  • R
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Gubinie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Z wizyty nie jestem zadowolona . Badanie było expresowe a po badaniu usłyszałam ,że jestem zdrowa , nie zrobił USG nie dociekał co mi dolega . Poszłam do innego lekarza okazało się ,że mam zapalenie pochwy dostałam lekarstwa , ważne znika brzydki zapach . Straciłam tylko czas , bagatelizuje ważne badania jak badanie piersi . Nie polecam.


 • Róża Demuth

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego

   Bardzo miła i wyrozumiała kobieta. Potrafi wszystko wytłumaczyć i pokazać. Badanie nic nie boli. Schludna i uprzejma.

  • Pani doktor bardzo miła, doradzi, poleci, skieruje na badania na jakie inny lekarz mnie nie skierował, o jakich nawet nie wspomniał.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Mariusz Szkołuda

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: początek ciąży

   Najlepszy lekarz na świecie! Prowadził moja pierwsza ciążę, teraz po 4 latach wróciłam do niego z drugą. Lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie i doradzi. Nie znam drugiego takiego, który miałby tak delikatne podejście do pacjentki.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz i człowiek ,który odpowie na każde pytanie,pocieszy i pomoże.Pierwszy raz spotkałam lekarza z powołania .Dziękuję mu bardzo za delikatne potraktowanie mnie po poronieniu.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wiesław Soroczyński

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Aldemed Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Pan Doktor wysłuchał mnie uważnie, zbadał i zalecił dalsze postępowanie. Wszystko w miłej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Szczerze polecam :)

  • A
   Lokalizacja: Aldemed Centrum MedyczneUsługa: opieka ginekologiczna, ciążą

   Jestem pacjentką lekarza Soroczyńskiego od około 5 lat na NFZ, uważam że nadaje się jedynie do wypisywania recept na antykoncepcję.... ani razu nie zaproponował mi badania usg piersi pomimo iż mam skończone 35 lat, o cytologię należy się upominać i jak ma humor to zrobi, a jak przyszło do prowadzenia ciąży to nie zlecił badań profilaktycznych , usg wykonuje tylko jak ma ochotę nie przy każdej comiesięcznej wizycie, skierowania wypisuje z łaską, a atmosfera w gabinecie zależy od humoru doktora....jak masz odwagę się upomnieć o swoje to należy się liczyć z odmową wykonania badań usg w 9 miesiącu ciąży, odmową otrzymania skierowania i nie miłym potraktowaniem.....bardzo się zawiodłam ;(

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu