Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej KoraMed

(56 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej KoraMed

Grunwaldzka 571.

62-064, Plewiska, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Andrzejewski

  Pediatra,

  • M

   Najlepszy pediatra z jakim miałam kontakt, lekarz z powołania ,z świetnym podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

  • B

   Wspaniały specjalista, lekarz z powołania. Znam Pana doktora od prawie 20-stu lat. Dzieci go uwielbiają. Moja dwójka dorosłych już dzieci bardzo miło wspominają Pana doktora i pamiętają wizyty w jego gabinecie. Teraz mój prawie 3-letni synek również bardzo pozytywnie reaguje na Pana doktora. Już od drzwi miło wita się z nim i z uśmiechem na twarzy trwa całe badanie. Lekarz jest w ciągłym kontakcie z dzieckiem, a rodzicom odpowie na każde pytanie. Jest z dala od zapisywania antybiotyków, stawia bardzo trafne diagnozy, a dziecko jest badane bardzo dokładnie od stóp do głów. Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Justyna Szymkowiak

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: KoraMed Przychodnia w PlewiskachUsługa: grypa

   Bardzo dobry lekarz bada dokładnie i zleca
   odpowiednie badania. Nie zapisuje niepotrzebnie antybiotyków. Świetny diagnosta ,miałam różne objawy i diagnoza była trafna za pierwszym razem.

  • A

   Byłam wielokrotnie. Miła, uśmiechnięta, ale niestety niewystarczająco kompetentna. Ustalając diagnozę chętnie korzystała z encyklopedii (cokolwiek to jest, po prostu książki)... Może i w porządku lekarz, ale strach się bać, co by było gdyby przyszedł do niej pacjent z naprawdę niebezpieczną dolegliwością...


 • Paweł Kopyra

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z czystym sercem polecam Pana Doktora Kopyre. To nie tylko świetny specjalista, ale i lekarz z powołania, jakich mało. Zawsze ma czas dla pacjenta, gdy coś się dzieje nie lekceważy, zaprasza na dodatkowy termin po godzinach,odpisuje na maile i smsmy. Pan Doktor prowadził moje trzy ciążę. Dwie niestety straciłam,ale już po drugim poronieniu Pan Doktor zlecił odpowiednie badania i udało się wykryć przyczynę. Przez wszystkie ciążę podtrzymywal mnie na duchu i nie pozwalał tracić nadziei,bo mówił,że nie jedno już widział. Można czuć się bezpiecznie przez całą ciaze pod okiem Pana Doktora,ponieważ specjalizuje się w usg,ma certyfikat do wykonywania badań prenatalnych, z powodzeniem przeprowadził u nas amniopunkcje, do której było wskazanie że względu na obciążenia genetyczne. Wg oceny Pana Doktora w Usg wszystko było ok.i to się potwierdziło. Na badanie USG pozwolił także wejść starszemu dziecku i tłumaczył, co gdzie widac :-) Było to niesamowite przeżycie. Nadal jestem pod opieką Pana Doktora (w gabinecie w Korniku) i mam do niego pełne zaufanie.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEO MEDICAUsługa: badanie kontrolne

   Wspaniały profesjonalista! Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Miałam obiekcję czy wybrać się do mężczyzny, ale pan doktor jest tak profesjonalny i ma taką aurę, że wszelkie wątpliwości minęły w sekundę. Bardzo uprzejmy, delikatny, cierpliwy i przede wszystkim profesjonalny specjalista. To w jaki sposób prowadzi badanie wzbudza zaufanie i sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo i pewnie. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu