Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

NEOMEDICAL – nowoczesne centrum medyczne zostało otwarte w marcu 2014 roku i aktualnie jest najmłodszą wieloprofilową placówką opieki medycznej o charakterze komercyjnym w Łodzi.

Celem, który nam przyświecał w chwili otwarcia, było stworzenie pacjentom możliwości korzystania z usług medycznych na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach.

Doceniając wartość diagnozy w procesie leczenia położyliśmy nacisk na wyposażenie naszego centrum w aparaturę na najwyższym światowym poziomie.

Czeka na Państwa kompetentny i przyjazny zespół specjalistów.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (164)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Krasnodębska-Chrzuszcz Inny

  Byłam dziś u Pani Doktor z prośbą o wypisanie skierowania na badania krwi. Niestety nie otrzymałam wszystkich o które prosiłam, ponieważ Pani Doktor powiedziała, że miałam te badania wykonywane rok temu, były dobre i nie wypisze ich też z tego względu że jest rozliczana przez szefa placówki. Lekarze mówią że profilaktyka jest najważniejsza, ale tej Pani Doktor to stwierdzenie nie dotyczy. Nie polecam tej Pani Doktor.

  D
  Profil zweryfikowany
  Urszula Bartodziej konsultacja ginekologiczna

  Ta wizyta była straszna . Na gorszej chyba nie byłam a mam ich za sobą sporo. Była to wizyta kontrolna z powodu niedostępności mojego lekarza. Nie dowidziałam się nic, a badanie trwało niemiłosiernie dlugo. Miałam wrażenie że Pani nie wie co robi. W usg nie mogła znaleźć jajników (sic!) o mirenie już nie wspominając. Brzuch bolał mnie od jej naciskania a i tam wydaje mi się że naciskała jelita powyżej jajników. Już nawet nie wspominając że Pani machała usg na wszystkie strony co mówiąc bardzo delikatnie "nie było przyjemne". No masakra. Nie dostałam opisu usg i zostałam wysłana do jakiejś prywatnej kliniki na specjalistyczne usg. Nigdy nie miałam problemu ze zwykła wizyta kontrolna a ta wizyta była okropna. Współczuję bardzo dziewczyna które trafiły do tej Pani na jedną że swoich pierwszych wizyt u ginekologa. Po takiej wizycie można mieć traumę..

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Najwyższej klasy lekarz poprostu fachowiec. Polecam z całego serca.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Robert Pietruszyński ECHO serca

  Profeska , doświadczenie, uczciwosc i rzetelnosc - wiadomix


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Dębski Konsultacja chirurgiczna

  Jeśli szukają Państwo lekarza, kompetentnego, komunikatywnego, zaangażowanego i z ogromna klasą, to dobrze Państwo trafili.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Robert Pietruszyński Holter EKG

  Polecam, lekarz kompetentny, komunikatywny i empatyczny.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Serdecznie polecam i dziękuję ! Doktor Pietruszynski jest świetnym specjalistą. Zadaje pytania, dopytuje, uważnie słucha i odpowiada na każde pytanie. Jest przy tym bardzo sympatycznym, normalnym człowiekiem


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Pan Dr rzeczowo podszedł do tematu. Wykonał badania i polecił terapię. Teraz trzeba zobaczyć czy działa


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe informacje na temat choroby. Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta. odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Profesjonalne podejście i szczegółowa analiza sytuacji. Wskazanie zagrożeń i możliwości jakie są przed pacjentem oraz dalsze skierowania na rozszerzone badania. Tak powinien działać każdy lekarz. Na pewno to nie ostatnia wizyta. Lekarz w pełni godny polecenia i podziekowania!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Niezapominajki 15, 91-358 Łódź Pokaż w Google Maps
PZU Pomoc, Allianz, Medica Polska, Pol-Assistance, iMed24, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Neomedical, Łódź?
  Neomedical, Łódź dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, medycyna rodzinna, ginekologia, chirurgia, urologia, pediatria, hematologia, onkologia, pulmonologia, proktologia, radiologia, ortopedia, kardiologia, chirurgia naczyniowa, medycyna sportowa, neurologia, endokrynologia, medycyna pracy.
 • Oferta Neomedical obejmuje 33 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: EKG - elektrokardiografia, ECHO serca, USG, Holter EKG, konsultacja kardiologiczna, próba wysiłkowa, konsultacja lekarza sportowego, USG układu moczowego, operacja stulejki, Konsultacja pulmonologiczna.
 • Tak, Neomedical oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Neomedical ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Neomedical może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 164 osób dodało swoją opinię o placówce Neomedical. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Neomedical to ul. Niezapominajki 15 Łódź.
Powiązane wyszukiwania