Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Medycyna Analizy Profilaktyczno-Leczniczy

  Kopernika 8 a

  05-600, Grójec, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Podogrodzki

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Wizyta trwała ok. 5-10min. Lekarz praktycznie mnie praktycznie nie słuchał, mimo bardzo szczegółowych obserwacji przebiegu chroby. Stwierdził, że „musiało się wydawać”, ponieważ takie objawy są tylko w poważnych stanach. Zalecił picie większej ilości wody i aerozol do nosa. Następnego dnia profesor (inny lekarz) od razu przepisał antybiotyki, zdiagnozował ostre zapalenie zatok, konieczna była nawet punkcja. Bardzo nie polecam P. Podogrodzkiego.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zatkane zatoki i uszy po samolocie

   Polecam lekarza, rzeczowo wyjaśnił problem i kuracja okazała się skuteczna, i na szczęście bezinwazyjna.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Lewandowska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • ~

   Niestety, jak to w życiu bywa, jak się idzie prywatnie na Narbutta, to jest wszystko super. Jak się idzie na Szaserów, to nie ma co liczyć na "(...) zawsze uśmiechnięta,miła". Szkoda

  • W

   Bardzo kompetentna lekarka. Emanuje spokojem, posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem. Od dłuższego czasu jestem pacjentką. Szkoda tylko, ze okres oczekiwania na wizytę do pani doktor trwa ponad pół roku.Myślę jednak ,że warto czekać.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Mikuła

  Ortopeda,

  • F

   Bardzo dobry lekarz i dobry zespół zarówno lekarski jak i pielęgniarski w Konstancinie co jest nie mniej ważne przy tej ilości pacjentów i operacji. Miałem kompresyjne złamanie uda i w jednym z warszawskich szpitali lekarze spaprali operację i leczenie, po roku miałem zamiast zrostu martwice kości i widoki na staw rzekomy. Wylądowałem w Konstancinie na Oddziale doc. Mikuły. Lekko nie było: 3 operacje, 5 zabiegów (GPS) ciężka rehabilitacja.. w sumie byłem stałym klientem Oddziału przez ponad 2 lata…. Ale wynik jest super ! Wróciłem do sporu – spadochroniarstwa, w tym sezonie już 30 skoków i lądownia na nodze, która była nie tak dawno prawie martwa. Mogę z czystym sumieniem polecić.
   Kilka uwag dla tych, co to o lekarzach i szpitalach naoglądali się w przysłodzonych serialach. To jest publiczna służba zdrowia i Oddział leczący tysiące ludzi rocznie. Lekarz ma na pacjenta ograniczoną ilość czasu, ale nie zdarzyło mi się, aby kiedykolwiek odmówiono mi spotkania i odpowiedzi na pytanie. Po prostu trzeba być cierpliwym, bo jesteś zapewne 25 osobą zadającą pytanie w tej godzinie i trzeba poczekać, a jak już się doczekasz to słuchać co Docent i lekarze mówią i stosować się a nie kombinować – prawie wszystkie komplikacje jakie widziałem wynikały z tego, że pacjent robił głupoty, a pozostałe przypadki to kategoria aberracji typu: masz 50 kilo nadwagi, wapna w kości z 2 % i oczekujesz, że ci się bioderko pozrasta raz dwa trzy. To są bardzo dobrzy lekarze, ale nie cudotwórcy.

  • J

   Jestem po wypadku komunikacyjnym, Mam uszkodzony splot ramienny. Niedowład prawej kończyny górnej.Pan dr od razu mnie przyjął. Podejście do pacjenta było super. Od razu diagnoza postawiona. Rewizja splotu . Efekty były zadowalające Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Agnieszka Siwek

  Chirurg, Onkolog,

  • B

   W lutym moja Mama miała bardzo poważną operację. Prowadziła p.dr Siwek . Jestem jej bardzo wdzięczna za okazane serce i wspaniałą opiekę . Profesjonalizm w każdym calu. Polecam każdemu choremu takiego lekarza dla p. dr liczy się przede wszystkim człowiek. DZIĘKUJĘ

  • G

   Szczerze polecam Pania doktor Siwek.10lat temu wycinala mi wlokniaki z obu piersi zrobila to wspaniale za co jestem jej wdzieczna.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Piotr Jóźwiak

  Ginekolog,

  • P

   Lekarz podważa innych lekarzy . Kpił z badań zleconych przez innego lakarza gdyż sam powtarzam sam musiał te badania zlecic w pierwszym trymestrze ciązy a ich nie zlecił. ??Wszyscy pókali sie w głowę czemu ich nie zlecił . Kpił z badań cytologicznych wykonanych przez innego lekarza, coś pomruczał pod nosem o pieczątce. Wszytsko było na swoim miejscu. Kpi z pacjentów

  • D

   Według mnie to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Rzeczywiście ma sposób bycia, który niektórym może nie odpowiadać. Nie sili się na sztuczne uprzejmości i nie rozpływa w uśmiechach. Ma specyficzne poczucie humoru. Wierzcie mi to jest bardzo dobry fachowiec, wiem co mówię, bo niedawno byłam przez Pana Doktora operowana. Jego podejście do pacjenta jest w pełni profesjonalne i na pewno można mu powierzyć swoje zdrowie.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Dariusz Woźniak-Gabinet

  Stomatolog, lek. dent.

  • S
   Lokalizacja: Medycyna Analizy Profilaktyczno-Leczniczy Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: wyrzynajacy sie zab staly

   Doktor usunal mojej 5 letniej wnuczce mleczaka bez ani jednej lzy wnuczki.Z usmiechem wstala z fotela.Ogromne podziekowanie za podejscie i profesjonalizm.

  • K
   Lokalizacja: Medycyna Analizy Profilaktyczno-Leczniczy Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Inny

   Witam specjalista któremu nie zależy tylko na pieniądzach a na ludziach . Jak męża bolał ząb to w niedzielę otworzył gabinet przepisał leki na stan zapalny i nawet złotówki nie wzioł. Nie spotkałam się z jakimkolwiek takim lekarzem. A ceny chyba najniższe na cały Grójec.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Emil Rojek

  Pulmonolog,

  • Lokalizacja: Medycyna Analizy Profilaktyczno-Leczniczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   jechałam na wizytę kawał drogi po to tylko żeby dowiedzieć się że bez spirometrii nie ma o czym rozmawiać, nie miałabym nawet o to pretensji bo zawiniła prawdopodobnie pani w rejestracji ale nie raczył nawet spojrzeć na wyniki pozostałych badań, zdyskredytował moją lekarz rodzinną za źle wypisane skierowanie bo nr choroby powinien być inny, podsumowując nie przyjadę więcej na wizytę, szkoda mojego czasu, żadnej diagnozy nie otrzymałam