LUX MED Diagnostyka Konin

LUX MED Diagnostyka Konin

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zapraszamy na badania rezonansem magnetycznym do pracowni LUX MED Diagnostyka w Koninie. Badania wykonywane są na nowoczesnym aparacie Siemens Magnetom Essenza 1,5T, przeprowadzają je i opisują doświadczeni radiolodzy. W zależności od wskazań medycznych wykonujemy wiele rodzajów badań rezonansem magnetycznym poszczególnych obszarów ciała Pacjenta.W przypadku konieczności podania kontrastu, cena kontrastu dla rezonansu magnetycznego to 290 zł.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  LUX MED Diagnostyka Konin Rezonans stawu kolanowego

  Pani Radiolog wyszła z gabinetu i popatrzyła na mnie mówiąc "Ja nie wiem czy ja zrobię Pani rezonans bo chyba ma Pani za dużą nogę"Jestem trochę większej postury, ale nie jakoś wybitnie. chciałam wejść do gabinetu i przymierzyć się do cewki. Pani radiolog mnie zatrzymała i powiedziała "teraz bo mamy opóźnienie". Poszłam usiąść na krzesło - przy zerwanych więzadłach w kolanie nie mam możliwości zbyt długo stać Usiadłam i po sekundzie Pani radiolog zaprosiła mnie do gabinetu. poruszanie się przysparza mi duży ból. Doszłam do kozetki i próbowałam się przymierzyć. Na oko zobaczyłam że jest za mała i powiedziałam o tym. Mimo wszystko kazano mi podnosić się, zdejmować ortezę i wyginać nogę argumentując to "Ja nie chcę żeby Pani potem mówiła, że ja nie chciałam Pani zbadać". Po wszystkim zapytałam "Skoro wiecie, że macie małą cewkę - to dlaczego nie podajecie informacji, albo nie dzwonicie?" - Panie wykręcały się że był zły numer Pytając o wiadomość mailową powiedziały że nie mogą tego zrobić

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Parking płatny, woda w poczekalni, placówka czynna 7:00-23:00 / 7 dni w tygodniu- dogodny termin wykonania badania, winda. Placówka na terenie Szpitala. Toaleta dla niepełnosprawnych.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Wykonujemy badania dzieciom- bez znieczulenia, stawiamy na prawidłowe przegotowanie dziecka do badania. W trakcie badania może być obecny rodzic.


Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Tak, zapewniamy asystę personelu i różnego rodzaju udogodnienia ( nawiew, oświetlenie)


Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

nie


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Wstępna rozmowa telefoniczna z zapytaniem o ewentualne objawy zakażenia. Wszyscy pracownicy są zabezpieczeni w maski ochronne, pracownicy medyczni dodatkowo w fartuchy ochronne. Zapewniamy osobne kabiny pacjenta – po każdej wizycie są dezynfekowane wszelkie powierzchnie dotykowe. Zapewniamy też maski ochronne dla pacjentów, którzy tego wymagają. Udostępniamy środek do dezynfekcji rąk.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Wykonujemy szereg specjalistycznych badań ( mammografia, badania małych stawów, badania onkologiczne). Opisy wykonywane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie, krótki czas na opis badania.


Jak należy przygotować się na badanie rezonansu magnetycznego?

Badanie rezonansu wymaga stroju bez metalowych elementów w razie możliwości. Do badań z użyciem środka kontrastowego należy być minimum 2 godziny wcześniej, aktualny wynik kreatyniny. Po badaniu z użyciem środka kontrastowego należy spożyć 2 litry wody.


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Tak, Winda, szerokie drzwi , toaleta dla niepełnosprawnych, wózek transportowy.


Jaki zespół specjalistów pracuje u Was w placówce przy badaniach obrazowych?

Ariana Smiatacz; Paweł Szcepański; Elwira Podsiadło; Dorota Grochowska; Adam Lewandowski;

Najczęściej zadawane pytania