Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Wolmed

Dubie 1A

97-420 , Szczerców , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Wolmed

Opalowa 9

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Wolmed

aleja 3 Maja

97-300 , Piotrków Trybunalski , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Wolmed

Wiśniowa 1

96-330 , Pajęczno , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Jadwiga Wysogląd-Wolniak konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Nigdy nie sporkałam tak fantastycznego lekarza. Pani doktor to dobry lekarz i cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia. Jestem pod ogromny wrażeniem podejścia do pacjenta i spodobu leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Adam Wolniak Inny

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Bardzo uważnie słucha pacjenta, przedstawia diagnozę ze szczegółowym wyjaśnieniem przebiegu leczenia. Jako pacjentka czułam się zaopiekowana i profesjonalnie prowadzona przez cały proces leczenia. Zdecydowanie polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Jadwiga Wysogląd-Wolniak konsultacja psychiatryczna

  Przemiła pani doktor, bardzo pomogła mi w leczeniu nerwicy. Dobrze dobrała mi leki, znacznie lepiej się po nich czuję. Zaleciła psychoterapię, będę szukać specjalisty. Gorąco polecam panią doktor.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Sobczak-Kubiak

  Anita Sobczak- Kubiak. To wyjątkowa terapeutka . W przypadku Anity to nie tylko zawód, ale wręcz dar który umiejętnie jest przekazywany pacjentowi. Pacjęnt ma poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jestem bardzo zadowolona,że poznałam terapeutkę Anitę. Od pierwszej rozmowy wydała mi się bardzo miłą i pozytywną osobą. Każde spotkanie terapeutyczne dawało mi zapasy pozytywnej energii na kolejne dni,a także zachęcanie do pracy nad sobą w chwilach kryzysu potrafi zadzwonić i zmotywować podnieść człowieka na duchu jak Anioł który pomaga wstać gdy coś podetnie skrzydła. Pomaga uwierzyć w siebie, zwiększyć poczucie własnej wartości znaleźć siłę i sposób na poradzenie sobie ze swoimi problemami,emocjami. Anitko jestem bardzo wdzięczna za pomoc mi w innym postrzeganiu siebie, za zrozumienie, że jestem wartościowym człowiekiem, za dodanie mi odwagi w docenianiu swoich mocnych stron,za otwarcie oczu na swoje zalety a nie tylko wady. Dziękuję Anitko za nową drogę, którą mi wzkazujesz, napewno będzie lepsza . Polecam z całego serca to Anioł terapeutka.

  mgr Anita Sobczak-Kubiak

  Dziękuję za tak miłe i wzruszające słowa. Cieszę się, że mogę być świadkiem dobrych zmian. Pozdrawiam ciepło.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Wnęk Inny

  Bardzo profesjonalna terapeutka. Po przebytej terapii pod okiem Pani Agnieszki nareszcie zrozumiałem w jakim celu musiałem odbyć leczenie. Po jego zakończeniu odnalazłem od dawna poszukiwaną pewność i wiarę w siebie. Los wiedział w którym momencie życia na mojej drodze postawić właśnie Panią Agnieszkę. Chciałbym bardzo mocno podziękować za możliwość odbycia terapii.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Wnęk Inny

  Bardzo profesjonalna terapia. Mając doświadczenie w kontaktach z wieloma psychoterapeutami, mogę szczerze przyznać że p. Agnieszka jest jedną z najlepszych specjalistek jakie spotkałem. Spokojna i opanowana a równocześnie otwarta i empatyczna. nie tworzy niepotrzebnego dystansu ale też nie daje się urabiać pacjentowi i nie jest podatna na manipulację z jego strony. Bardzo polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Brożyńska Inny

  Super terapeutka. Trudno opisać kilkoma słowami. Można iść w ciemno i oddać się w jej ręce. Dobre podejście do pacjenta.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Adam Wolniak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo dobry lekarz pelen profesjonalizm, pomoc,zrozumienie pacjęta, odpowiedni dobór lekarstw. Jestem bardzoi zadowolony z leczenia. Polecam wszystkim potrzebujacym. Dziękuję Panie Doktorze


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Sobczak-Kubiak

  Dzięki pani Anicie zaczęłam stawiać pierwsze kroki miejsce które kiedyś bym nie weszła strasznie dużo mi pomogła to bardzo dobry człowiek i terapeuta Dziękuję pani Anitko. Agnieszka P.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Adam Wolniak

  Doktor Wolniak to wspaniały, rzetelny człowiek. Przede wszystkim uczciwie i „po ludzku” traktuje swoich pacjentów. Nie jest zakochany w swojej osobie i nie traktuje pacjenta „z góry”. Angażuje się w to co robi. Widać, że prowadząc klinikę najbardziej zależy mu na pomocy drugiej osobie, na pomocy w rozwiązaniu problemu z jakim ta osoba przyjechała. Nie udaje, że problemu nie ma. Doktor Wolniak pomógł mi rozwiązać mój własny problem, którego sam nie potrafiłem rozwiązać. To profesjonalista, ale przede wszystkim człowiek, pełen ciepła i chęci pomocy drugiej osobie. Tego niestety zabrakło wielu innym psychiatrom z którymi miałem do czynienia. Odzyskałem wiarę w ludzi i mogę po prostu zachęcić każdego do wizyty u doktora Wolniaka, a na pewno nie pożałujecie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz