Usługi
Specjaliści
Adres
Indywidualna Praktyka Lekarska Nina Gliwińska
Opinie o specjalistach (9)
9 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pacjentka
Jasne i szczegółowe wyjaśnienia, Pani Doktor konkretna i otwarta na rozmowę z pacjentem.
DR
Przyjazny profesjonalny gabinet konsultacja rzeczowa polecam wszystkim
Agnes
Polecam Panią doktor Gliwińską. Podczas wizyty Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, a każda czynność podczas badania była dokładnie wytłumaczona. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Leczenie zakończone sukcesem.
Jolanta
Odbyłam wizytę u pani dr Niny Gliwińskiej. Trafiłam pod fachową i życzliwą opiekę do gabinetu, co istotne, bardzo dobrze wyposażonego. Otrzymałam kompletne badania, dokładne wyjaśnienia i zalecenia. Serdecznie polecam to miejsce wszystkim potrzebującym dobrego lekarza okulisty.
Irena
Pani doktor bardzo konkretna,badania przeprowadzone szczegółowo i bez pośpiechu.Wszelkie moje obawy zostały w prosty sposób wyjaśnione.Bardzo przyjazna atmosfera.Polecam
Andrzej
Zgłosiłem się z pilnym problemem okulistycznym i zostałem przyjęty praktycznie od ręki. Badanie było bardzo dokładne, a ciało obce zostało usunięte sprawnie i bez zbędnego stresu. Rzeczowe wyjaśnienia, miła atmosfera i wysoki poziom kompetencji. Gorąco polecam każdemu, kto szuka dobrego okulisty.
Jacek
„Świetne podejście do pacjenta! Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie i wszystko cierpliwie wytłumaczyła. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!”
Paulina
Bardzo polecam! Wizyta przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, dokładnie wysłuchała moich problemów i szczegółowo wyjaśniła wszystkie kwestie związane z diagnozą oraz leczeniem. Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i z ogromną starannością.
Panią Doktor mogę polecić każdemu, kto szuka specjalisty na najwyższym poziomie.
Antoni
Bardzo polecam Panią Doktor – profesjonalna, miła i konkretna. Badanie dokładne, wszystko jasno wyjaśnione. Wizyta przebiegła sprawnie i w przyjaznej atmosferze.