Imed Centrum Alergologii Michał Pudełko

(55 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Imed Centrum Alergologii Michał Pudełko

Drzymały 55

41-407 , Imielin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lucyna Kobielska Inny

  Niestety nie mogę polecić Pani doktor, przez 2 lata wypisywała mi leki hormonalne, bez wykonania jakichkolwiek badań twierdząc, że mam zespół policystycznych jajników. Wielokrotnie pytałam, czy mogę je odstawić, nie czułam się po nich dobrze, to Pani doktor twierdziła, że nie póki nie zajdę w ciąże i zmieniała na kolejne, i kolejne i kolejne. Na szczęście przejrzałam na oczy, zmieniłam lekarza, odstawiłam hormony, wykonałam wszystkie badania, okazało się że wszystko jest w porządku, to nie żaden zespół policystycznych jajników. Bezproblemu zaszłam w ciąże.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lucyna Kobielska prowadzenie ciąży

  Polecam! Pani doktor jest lekarzem z powołania, miła, empatyczna, kompetentna, zaangażowana w wizytę i co najważniejsze prawdziwy fachowiec. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowala problem z zajściem w ciążę i zastosowała odpowiednie leczenie które zaowocowało już po miesiącu. Pani doktor Kobielska prowadziła moje dwie ciąże i w razie komplikacji zawsze mogłam na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Na kazdej wizycie Pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile on tego potrzebuje. Mogłabym tu jeszcze pisać i pisać oczywiście same pozytywy. Ogólnie gorąco polecam. "Pod skrzydłami" pani doktor Kobielskiej na prawdę można się czuć bezpiecznie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wojciech Pudełko Inny

  Pan Doktor to lekarz z powołania. Szczera chęć niesienia pomocy, wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia, a przede wszystkim jego zaangażowanie w wykonywaną pracę i pełen profesjonalizm - tak w skrócie można opisać Pana Doktora. Z usług Pana Doktora korzystam regularnie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc w sytuacjach "kryzysowych" i mieć pewność, że leczenie będzie bezbolesne, ponieważ Pan Doktor świetnie znieczula. Aktualnie, w dobie pandemii, zarówno gabinet, jak i personel jest perfekcyjnie przystosowany do przyjmowania pasjentow, co sprawia, że pomimo trudnej sytuacji czuję się tam bezpiecznie. Serdecznie polecam Pana Doktora i to przyjazne dla pacjentów miejsce :).


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Pudełko

  Chodziłam z 6 letnim dzieckiem do dr Pudełko pierwsze prywatnie i była przemiła, ustaliła leczenie i wizyta trwała około 15 minut, na kolejną przyszłam na NFZ i byłam w szoku, że to ta sama kobieta! Była opryskliwa, patrzyła w monitor a nie na syna, stwierdziła że jeżeli leki na astmę działają (dobrała je pediatra) to syn ma astmę i dowiedzenia! Wizyta trwała 3 minuty i odczułam że ona jest wręcz obrażona, że przyszłam na NFZ a nie prywatnie, nie odpowiadała na moje pytania i szybko zakończyła wizytę, niestety bardzo to było niesmaczne i nie pojadę już do niej z dziećmi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz