Imed Centrum Alergologii Michał Pudełko

(40 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Imed Centrum Alergologii Michał Pudełko

Drzymały 55

41-407 , Imielin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Pudełko

  Alergolog,

  • J
   Lokalizacja: IMED NZOZ

   Chodziłam z 6 letnim dzieckiem do dr Pudełko pierwsze prywatnie i była przemiła, ustaliła leczenie i wizyta trwała około 15 minut, na kolejną przyszłam na NFZ i byłam w szoku, że to ta sama kobieta! Była opryskliwa, patrzyła w monitor a nie na syna, stwierdziła że jeżeli leki na astmę działają (dobrała je pediatra) to syn ma astmę i dowiedzenia! Wizyta trwała 3 minuty i odczułam że ona jest wręcz obrażona, że przyszłam na NFZ a nie prywatnie, nie odpowiadała na moje pytania i szybko zakończyła wizytę, niestety bardzo to było niesmaczne i nie pojadę już do niej z dziećmi.

  • a mnie pani doktor skasowała 80 zł i wysłała z synem do szpitala na zapalenie płuc przy mrozie minus 20 stopni jak się okazało syn miał tylko zapalenie gardła dziękuję za mój stres i płacz dziecka pozdrawiam wszystkich z Imielina

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Lucyna Kobielska

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pobyt w szpitalu - oddział patologii ciąży

   Pierwsze wrażenie było pozytywne - codzienne badania w szpitalu, podanie ręki po badaniu ginekologicznym, uśmiech. Jednak nic konkretnego nie zlecała, aby wywołać poród (ciąża przenoszona, złe wyniki badania KTG). Obserwowała mnie ponad tydzień i nic nie robiła a moje codzienne badania KTG wydłużały się. W końcu założono mi cewnik Foleya (to mi jeszcze zwróciła uwagę, że mam z nim nie chodzić po korytarzu i ubrać majtki :O - położna musiała jej tłumaczyć, że dobrze, że spaceruję bez majtek bo to daje lepsze efekty ;/). Na drugi dzień miałam dostać oksytocynę ale stwierdziła, że są inne panie, które mają pierwszeństwo - choć moja ciąża była najdłużej przenoszona na całym oddziale :O Pierwszeństwo miała mieć jej pacjentka...
   Nie polecam! Przez Panią doktor wylałam morze łez! i o mały włos moja ciąża nie skończyłaby się tragedią! :(
   Na szczęście inny lekarz zainteresował się moim przypadkiem i urodziłam jeszcze tego samego dnia...jak się okazało wody płodowe były już mętne a poród musiał się zakończyć CC ze względu na stan dziecka.

  • Będąc poprzednio o 3 różnych lekarzy nikt nie zauważył moich problemów jak sie okazało bardzo poważnych.Dr Kobielska po 1 wizycie zdiagnozowała moja chorobę. Podczas długiego leczenia zapewniała, ze w razie komplikcji czy wątpliwości mam dzwonić. W dzisiejszych czasach to rzadkość spotkać sie z lekarzem, który jest dla ludzi,a nie ludzie dla niego. A co do ceny, 130 zł za wnikliwa wizytę z usg to cena promocyjna.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Wojciech Pudełko

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Indywidualna praktyka dentystycznaUsługa: Inny

   Pan Doktor to lekarz z powołania. Szczera chęć niesienia pomocy, wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia, a przede wszystkim jego zaangażowanie w wykonywaną pracę i pełen profesjonalizm - tak w skrócie można opisać Pana Doktora. Z usług Pana Doktora korzystam regularnie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc w sytuacjach "kryzysowych" i mieć pewność, że leczenie będzie bezbolesne, ponieważ Pan Doktor świetnie znieczula. Aktualnie, w dobie pandemii, zarówno gabinet, jak i personel jest perfekcyjnie przystosowany do przyjmowania pasjentow, co sprawia, że pomimo trudnej sytuacji czuję się tam bezpiecznie. Serdecznie polecam Pana Doktora i to przyjazne dla pacjentów miejsce :).