Health Inn Med - Dietetyka i Żywienie Medyczne

(19 opinii)

Siłą Health Inn Med jest doradztwo dietetyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu, bowiem zdrowa dieta to nie tylko spis potraw i przepisów, to przede wszystkim świadomy styl życia oparty na wiedzy. Odp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Health Inn Med - Dietetyka i Żywienie Medyczne

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 107/4

50-307 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Siłą Health Inn Med jest doradztwo dietetyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu, bowiem zdrowa dieta to nie tylko spis potraw i przepisów, to przede wszystkim świadomy styl życia oparty na wiedzy. Odpowiednia dieta to najlepsza profilaktyka, a także doskonałe wsparcie dla terapii leczniczych.

Chcesz schudnąć?
Chcesz czuć się lepiej?
Chcesz żyć zdrowo?
A może uprawiasz sport i chcesz poprawić sylwetkę?

Zadaniem Health Inn Med jest profesjonalne wsparcie dietetyczne w drodze do osiągnięcia Twojego celu – w drodze do twojego zdrowia.

Bo Twoje zdrowie ma znaczenie

Badania

 • Analiza Składu Ciała
 • Diagnostyka Nietolerancji Pokarmowej
 • Badania genetyczne w kontekście żywienia

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki konsultacja dietetyczna (pierwsza) + analiza składu ciała

  Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Dr Nowacki to wspaniały lekarz i doradca. Osoba ze wszech miar kompetentna, mega życzliwa i zaangażowana. Dzięki niemu pozbyłam się dokuczliwych reakcji mojego układu pokarmowego, które były utrapieniem przez wiele długich lat. Rozpoznanie bezbłędne, trafiona leczenie, dieta skrojona na miarę przyniosły szybko rezultaty, które potwierdziła wizyta kontrolna po pół roku stosowania się do zaleceń. Moja codzienność zyskała nową jakość. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, bez wstydu mogłam "wyznać" co mi doskwiera, zadać wiele pytań podczas długiej wizyty bez zerkania ukradkiem na zegarek.
  Teraz wysłałam swojego męża, i który jakby w darze od dr. Nowackiego dostała drugie życie. Z całego serca mu za to dziękuję.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki konsultacja dietetyczna (pierwsza) + analiza składu ciała

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Szczególnie profesjonalizm i zaangażowanie doktora są ogromnym plusem. Ze względu na przewlekłe schorzenia, na które cierpię do tej pory nikt nie był w stanie pomóc mi i dobrać odpowiednią dietę. Po około miesiącu od pierwszej wizyty były już widoczne efekty plus po badaniach okazało się że możliwa jest modyfikacja dotychczasowego leczenia i zmniejszenie ilości przyjmowanych leków. Naprawdę nie zdawałem sobie sprawy jak zdrowie żywienie i trzymanie odpowiedniej diety może wpłynąć na zdrowie. Polecam wizytę u doktora każdemu.

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Dziękuję za pozytywną opinię.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki konsultacja dietetyczna

  Dieta wypracowana z dr Dorianem pomogła mi wreszcie zacząć chudnąć i poprawić radykalnie mój stan zdrowia. Okazało się, że w moim przypadku dieta pomoże na dolegliwości na pierwszy rzut oka z nią nie związanych.
  Pan Dorian to miły facet z dużą ilością wiedzy, którą w ciekawy sposób przekazuje. Polecam

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Dziękuję za komentarz i ocenę. Cieszę się, że spełniłem Pani oczekiwania. Zapraszam ponownie.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki jadłospis 14-dniowy

  Pan Doktor uważnie słucha potrzeb klienta i z pełnym zaangażowaniem układa jadłospis, przy czym szczegółowo wszystko tłumaczy. Jadłospis spełnia moje niełatwe wymagania związane z trybem życia i przy insulinooporności. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Doriana. Polecam;)

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Pani Paulino, dziękuję. Ślę serdeczności!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki konsultacja dietetyczna (pierwsza) + analiza składu ciała

  Pan dr to miły, wysoko wykształcony specjalista z bogatym zagranicznym doświadczeniem i bardzo dużą wiedzą. Można łatwo odnieść wrażenie, że podczas wizyty liczy się tylko pacjent, jego problemy i oczekiwania, a nie papierologia czy czas. Nie narzuca swoich sposobów tylko zawsze wpierw pyta o własne preferencje i na tej podstawie dopasowuje dietę. Ponadto, w przeciwieństwie do większości lekarzy, którzy na jakiekolwiek pytanie odpowiadają "bo tak jest i koniec", dr Dorian zawsze wyczerpująco i w prosty sposób wszystko wyjaśnia. Z całego serca polecam i pozdrawiam.

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Bardzo dziękuję za bardzo miłą opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki dolegliwości żołądkowe

  Moja przygoda z dieta a raczej racjonalnym żywieniem dopiero się rozpoczyna, jednak już teraz mogę powiedzieć, ze bardzo się cieszę, ze trafiłam do Pana Doriana. Przy pomocy badania wyszło, jakich pokarmów, składników nie toleruje, pan Dorian bardzo obszernie wytłumaczył mi czym zastępować dane produkty i wyjaśnił jak postępować w diecie i dalszym Wprowadzeniu konkretnych produktów. Dodatkowo otrzymałam obszerny opis, który jest czytelny dla osoby takiej jak ja-która z dieta nigdy nie miała nic wspólnego. Serdecznie polecam!

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Pani Kingo serdecznie dziękuję za opinie. Bardzo się cieszę, że tak pozytywnie odebrała Pani wizytę w naszych "dietetycznych progach". Życzę wszystkiego dobrego!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany

  Polecam Panią Anne, to świetna specjalistka i bardzo miła osoba. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Stosuję się do zaleceń Pani Anny od kilku tygodniu i rezultaty są powyżej moich oczekiwań.

  Anna Wójcik

  Bardzo dziękuje.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki nadwaga i choroba serca

  Wizyty u dr Doriana Nowickiego sprawiły, że stałem się innym człowiekiem. Ogromna wiedza i chęć pomocy sprawia, że Pan Dorian jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Współpraca z dietetykiem przeważnie to współpraca długofalowa więc warto wybrać takiego z którym się dogadujemy.

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Dziękuję za rekomendacje.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki optymalizacja diety

  Ogromne zaangażowanie i bardzo dobre efekty. Współpracujemy długi okres czasu i nie wyobrażam sobie w tym momencie jak wyglądałyby moje osiągnięcia sportowe bez Dr. Doriana. Polecam wszystkim współpracę!

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Dziękuję bardzo za Pana komentarz i pozytywną ocenę!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorian Nowacki problemy żywieniowe

  Super współpraca z panem Dorianem. Pan Dietetyk posiada dużą wiedze i świetne podejście do ludzi! Postępując według jego wskazówek zrzuciłem zbędne kilogramy bez głodzenia się, a co najważniejsze wyrobiłem w sobie dobre nawyki żywieniowe, które zostaną ze mną i moją rodziną na długi czas :) Polecam

  dr n. med. Dorian Nowacki

  Panie Bartku dziękuję. Ślę serdeczności!! :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania