HEALIO Pracownia Psychoterapii Justyna Rać

(38 opinii)

W Pracowni Psychoterapii Healio każdy, niezależnie od wieku i trudności, odnajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów tworzony jest prze... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HEALIO Pracownia Psychoterapii Justyna Rać

Powstańców 7a/10

40-040 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

HEALIO Pracownia Psychoterapii Justyna Rać

Jana III Sobieskiego 45/12

Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Pracowni Psychoterapii Healio każdy, niezależnie od wieku i trudności, odnajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów tworzony jest przez osoby, dla których pomaganie innym jest nie tylko pracą, ale również pasją. Dbamy o to, by każdy klient w naszej pracowni czuł się bezpiecznie, jednocześnie pamiętając o jego wyjątkowości i potrzebie dostosowania metod pracy do oczekiwań, trudności i historii życia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w warunkach życzliwości i zrozumienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niewątpliwie decyzja o pójściu na psychoterapię to decyzja wymagająca odwagi. Świadczy ona o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu. Jeśli jesteś na to otwarty, oddajemy Ci całe swoje zaangażowanie i umiejętności. Wspólnie podniesiemy jakość Twojego życia.

Zapraszamy do gabinetów w Dąbrowie Górniczej lub Katowicach na konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych, terapię uzależnień i terapię par. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i uzyskania dalszych informacji.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Rać Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Pani Justyna jest wyrozumiałym słuchaczem. Terapia uświadomiła mi moje problemy i dała cenne wskazówki jak je rozwiązać.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Baron psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam terapię u Pani Natalii. Z mojej ciągnącej się długo depresji, problemów rodzinnych, zaburzeń lękowych oraz bardzo dużego bałaganu w życiu i funkcjonowaniu wyszedłem z terapii jako całkowicie zdrowy człowiek. Pani Natalia jest bardzo rozumną osobą i taką która bardzo przykłada się do sesji. Przed terapią raczej nie myślałem że naprawię w najbliższym czasie swoje życie ale zmieniło się to po tej terapii. Sesję są kompletne i dobrze przeprowadzane. Pani Natalia potrafi znaleźć genezę problemów i bardzo dobrze je analizować. Z całego serca polecam każdemu kto zmaga się z ciężkim okresem w życiu i ma myśli że nie da rady z tego wyjść.

  mgr Natalia Baron

  Bardzo dziękuje!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Rać Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Miła atmosfera na spotkaniach, profesjonalne podejście do problemu, duże zaangażowanie, punktualność Polecam :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Baron konsultacja psychologiczna

  Zdecydowałem się wybrać do Pani Natalii, kiedy uznałem, iż dłużej już sobie sam nie radzę z moimi stanami depresyjnymi. Okazało się to bardzo zbawienne. Poznałem na czym polega terapia poznawczo-behawioralna od strony praktycznej. Dużo z ćwiczeń na sesjach jak i te w formie prac domowych pozwoliły mi uzmysłowić sobie jak wiele dziwnych przekonań miałem.

  Myślę, że szczególnie podobało mi się to jak Pani Natalia wnika w szczegóły i zadaje dużo pytań "dlaczego?". A jeśli nie wiedziałem to zadawała dodatkowe pytania, które mnie naprowadzały na cel, co pozwoliło mi rozpoznawanie moich epizodów depresyjnych i odpowiednie radzenie sobie z nimi zanim przybiorą na sile.

  Obyło się bez żadnych leków na szczęście, a ilekroć mnie coś łapie to przypominam sobie zajęcia z Panią Natalią.

  Dodatkowo świetnym atutem na koniec było polecenie mi kilku książek do dalszego rozwoju.

  Serdecznie polecam!

  mgr Natalia Baron

  Przepięknie dziękuję za tak wyczerpujący komentarz. Bardzo mi miło i ciepło na serduszku.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Aleksandra Zięba-Mnich konsultacja psychoterapeutyczna

  Chodziłam do wielu psychoterapeutów, ale z Panią Olą zostanę na dłużej. Zaangażowana i profesjonalna, a przy tym ciepła osoba, zawsze gotowa do pomocy Pacjentom :) Polecam z całego serca!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Rać Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Pani Justyna jest niezwykle empatyczną i życzliwą osobą. Nigdy nie ocenia, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Wiele razy pomogła mi zwrócić uwagę na sytuacje z przeszłości, które choć mogłyby się wydawać mało istotne, skutecznie blokowały moją pewność siebie. Chociaż chodzę do niej niespełna pół roku, efekty mówią same za siebie. Z nieśmiałej i niepewnej osoby, zamieniam się w nową wersję siebie, o której nigdy nie miałam pojęcia.
  Dzięki pani Justynie zrozumiałam, że każdą przeszkodę można pokonać, jeśli tylko naprawdę tego chcemy.
  Jeśli myślisz, że już nie dasz rady, że nie masz siły, że jesteś beznadziejny/ beznadziejna po prostu przyjdź i zobacz jak bardzo możesz poprawić jakość swojego życia. Twoja codzienność może się zmienić nie do poznania.
  Dodam, że musiałam trochę poczekać na termin, ale myślę, że było warto. Uważam, że na lepszą osobę nie mogłabym trafić. A byłam już u wielu psychologów i psychoterapeutów. Myślę, też, że czasem warto poczekać. A ktoś, kto czeka na coś wyjątkowego, nigdy nie czeka długo.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maja Szmidt Inny

  Pani Maja jest osobą bardzo ciepłą i życzliwą. Trafiłam do niej w trudnym okresie mojego życia z zaburzeniami lękowymi, napadami paniki oraz depresją. Panią Maję cechuje profesjonalizm i otwartość dlatego już od pierwszego spotkania czułam się u niej komfortowo i bez skrępowania opowiadałam o swoich problemach.Jestem po kilku wizytach i juz zauważam pewne pozytywne zmiany w moim życiu.Dlatego też szczerze polecam panią Maję jako psychoterapeutę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Baron konsultacja psychologiczna

  Cieszę się, że trafiłem do Pani Natalii. Wizyty zawsze zaczynały się punktualnie i przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze. Duże zaangażowanie w dojście do przyczyn problemow i przedstawienie sposobów radzenia sobie z nimi. Pomogło mi to spojrzeć na pewne rzeczy z innego punktu widzenia.

  mgr Natalia Baron

  Bardzo się cieszę z rezultatu. Dziękuję za opinie panie Michale.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Zięba-Mnich Inny

  Po długim okresie samodzielnego borykania się ze swoimi problemami, kierując się opinią znajomej, trafiłem na terapię do Pani Ola. Był to strzał w dziesiątkę. Od pierwszego spotkania wywarła na mnie duże wrażenie swoim profesjonalizmem, empatią i przede wszystkim zaangażowaniem. Dzięki Pani Oli ponownie uwierzyłem w siebie, odzyskałem siłę i poczucie własnej wartości, a w moim życiu pojawił się spokój i wróciła równowaga. Jeżeli poszukujecie dobrego psychoterapeuty, szczerze polecam Panią Olę.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Baron psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Pani Natalii w fatalnej formie psychicznej 3 miesiące temu,jako bezwładne dziecko...
  Dziś pewnie raczkuje i zaczynam stawać na nogi z niewielką jej pomocą...
  Długa przede mną jeszcze droga,ale wierzę,że nauczy mnie chodzic samodzielnie
  Jest moim aniołem...

  mgr Natalia Baron

  Bardzo się cieszę, że już radzimy sobie z napadami lęku. Będziemy ciężko pracować dalej, tworzymy świetny zespół. Dziękuje bardzo za opinię pani Kasiu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania