GABINETY KRASIŃSKIEGO

GABINETY KRASIŃSKIEGO

O nas

Przychodnia założona przez trójkę przyjaciół, którzy postanowili swoją pasję dbania i promowania zdrowia kobiet rozwijać nie tylko w szpitalu, ale również poza nim. Proponujemy państwu kompleksową opiekę w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, diagnostykę ultrasonograficzną zgodnie z najnowszymi standardami, opiekę ginekologiczną w okresie dziecięcym, dojrzewania, prokreacji, około i pomenopauzalnym oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Holistyczne podejście uzupełniają najlepsi specjaliści z dziedziny ultrasonografii. Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym dostępnym na rynku, Voluson E8, który zapewnia obrazowanie USG 3D i USG 4D oraz kolposkop renomowanej marki Leisegang. Kadra medyczna przychodni składa się z wykwalifikowanych lekarzy i położnych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobywane w renomowanych warszawskich szpitalach. Stanowią oni gwarant najwyższej jakości świadczonych usług w przyjaznym i wyjątkowym otoczeniu, zapewniając wysoki poziom opieki medycznej. Przychodnia Gabinety Krasińskiego jest również w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek: 8:00 – 21:00
Wtorek: 8:00 – 21:00
Środa: 8:00 - 21:00
Czwartek: 8:00 – 21:00
Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota : 8:00-13:00
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

GABINETY KRASIŃSKIEGO
Krasińskiego 61/46, 01-755 Warszawa
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1051)

1051 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Byłam u Pana Doktora na USG piersi. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze

     • dr Krzysztof Jacko USG piersi  • 

    A

    Pani doktor jest bardzo ciepłym, miłym i przede wszystkim bardzo delikatnym lekarzem. Zebrala obszerny wywiad dotyczący stanu zdrowia, odpowiedziała na wszystkie pytania. W gabinecie przez caly czas panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Po raz pierwszy zostałam zbadana przez ginekologa bezboleśnie, zarówno na fotelu ginekologicznym, jak i na leżance podczas USG transwaginalnego. Polecam Panią doktor wszystkim kobietom

     • lek. Agnieszka Łojek-Ozga konsultacja ginekologiczna  • 

    K

    Bardzo profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze - bez pośpiechu, z widoczną dokładnością, a dodatkowo empatią i wyczuciem.

     • dr Krzysztof Jacko USG piersi  • 

    M

    Dr Radzikowska to świetna specjalistka. Zawsze z ostrożnością i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta i do danego problemu. Wprowadza bardzo przyjazną i komfortową atmosferę podczas wizyty. Bardzo polecam!

     • lek. Anna Radzikowska konsultacja ginekologiczna  • 

    O

    Polecam! Jestem pacjentką od lat i mam ogromne zaufanie do wiedzy i praktyki Pani Doktor. Dziękuję bardzo serdecznie

     • lek. Iryna Nitefor konsultacja ginekologiczna  • 

    E

    Bardzo miła Pani Doktor. Wszystko szczegółowo tłumaczyła, podała kilka ważnych wskazówek na przyszłość. Nie lubię gabinetów ginekologicznych. U Pani Doktor czułam się bezpiecznie. Leczenie działa.

     • lek. Anna Radzikowska konsultacja ginekologiczna  • 

    M

    Bardzo duża wiedza i fachowość lekarki. Przyjazny stosunek do pacjentów.

     • lek. Agnieszka Konca konsultacja ginekologiczna  • 

    I

    Polecam Panią Doktor. Wspaniały lekarz. Empatyczny, wszystko szczegołowo wyjaśnione bez pośpiechu. Badanie dokladne i delikatne.

     • lek. Anna Radzikowska konsultacja ginekologiczna  • 

    K

    Wspaniały Pan Doktor! Zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u tego lekarza po badaniach prenatalnych pierwszego trymestru. Ogromna i przede wszystkim aktualna wiedza oraz troska i zaangażowanie to cechy, które cenię najbardziej u Pana Doktora. Polecam każdemu! Być w gronie pacjentek Pana Doktora to przywilej :))

     • lek. Marcin Drab konsultacja ginekologiczna  • 

    I

    Najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić.
    Idealny balans pomiędzy wysokimi kompetencjami, a wrażliwością na potrzeby pacjentki.
    Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił mi mój przypadek, odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał moje wątpliwości. Udzielił mi potrzebnej pomocy. Przez cały czas czułam się komfortowo i bezpiecznie, Pan Doktor był bardzo delikatny.
    To lekarz z prawdziwym powołaniem, pełen profesjonalizmu i życzliwości.
    Z czystym sumieniem polecam tego lekarza każdej kobiecie, która szuka rzetelnej pomocy na najwyższym poziomie.

     • lek. Grzegorz Rębiś Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania