Gabinet Lekarski (wejście od tyłu budynku bezpośrednie)

Gabinet Lekarski (wejście od tyłu budynku bezpośrednie)

O nas

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Gabinet Lekarski (wejście od tyłu budynku bezpośrednie)
Obrońców Wybrzeża 10a, 80-398 Gdańsk

Opinie o specjalistach (237)

237 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    D

    Pani Doktor bardzo sympatyczna a co najważniejsze profesjonalna.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinię


    P

    Zaangażowanie, skuteczność, cierpliwość, dobry kontakt z pacjentem

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinie pozdrawiam


    B

    Pani doktor empatyczna ,tłumaczy szczegółowo, leczenie przynosi efekty. Polecam

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za dobrą współpracę w trakcie leczenia i pozdrawiam


    K

    Wspaniały lekarz! Ogromna wiedza, profesjonalizm i super podejście.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinie


    D

    Jestem obecnie w trakcie kuracji Izotekiem i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia leczenia przez Panią Doktor. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera podczas każdej wizyty. Pani doktor jest przesympatyczna, empatyczna i naprawdę „ludzka”, wszystko spokojnie tłumaczy i zawsze służy pomocą. Duży plus również za punktualność, a czasami nawet wcześniejsze przyjęcie niż umówiona godzina. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i bez stresu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka kompetentnego i zaangażowanego dermatologa.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinię


    J

    Profesjonalna i rzeczowa pani dermatolog. Wizyta przebiegła sprawnie, córka została dokładnie zbadana, a wszystko zostało jasno wyjaśnione. Duży plus za spokojne podejście do dziecka i miłą atmosferę. Polecam.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinię


    A

    Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor zapoznała się z moim problemem, przepisała leki i udzieliła niezbędnych informacji. Jestem po 2 wizytach i jestem zadowolona z przebiegu leczenia. Polecam.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję cieszę z postępów pozdrawiam


    S

    Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Trafiłam do niej po latach od wcześniejszego leczenia w poradni i ponownie jestem bardzo zadowolona. Fachowe podejście, szybkie rozpoznanie problemu i konkretne zalecenia. Wizyta przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinie


    I

    Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie lekarza. Wizyta przebiegła również w przyjaznej atmosferze.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska Badanie skóry  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinie


    Ł

    Od mojej wizyty mija ponad miesiąc, a problem z którym udałem się do Pani "dermatolog" w ogóle nie zniknął, a wręcz przeciwnie. Wizyta trwała 5 minut, dostałem maść która w ogóle się nie sprawdziła, a wręcz pogorszyła jeszcze sytuację. Nie polecam, szkoda wydanych pieniędzy.

     • lek. Elżbieta Kiełczyńska konsultacja dermatologiczna  • 

    lek. Elżbieta Kiełczyńska

    Dziękuję za opinie.Panie Łukaszu mam pytanie dlaczego nie skontaktował sie Pan ze mną od razu jak wystąpił problem . Przyzna Pan że czekanie ponad miesiąc i pozbawienie mnie możliwości reakcji nie jest w porządku .Zwyczajowo pacjenci od razu kontaktują sie w razie wątpliwości. Dodam jeszcze ulotka każdego leku informuje pacjenta ze w razie jakichkolwiek problemów trzeba skontaktować sie z lekarzem .Myślę że zgodzi sie Pan z moją argumentacją.Co do twierdzenia że wizyta trwa pięć minut i do tego jak wynika z opisu pierwsza w moim przypadku jest awykonalne .Życzę zdrowia .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz