Usługi
Specjaliści
Adres
Gabinet lekarski
Opinie o specjalistach (16)
16 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Paweł Gorzkowski
Poziom jaki reprezentuje Pani doktor jest najwyższy z możliwych. Wiedza na najwyższym poziomie,
Podejście do dziecka i rozpoznanie oraz diagnoza - rewelacja.
Niesamowita skuteczność i trafna ocena.
Świetny lekarz - poziom profesora jeżeli chodzi o wiedzę i komunikację.
Będziemy korzystać z Synkiem konsultacji u Pani doktor.
Gorąco polecam.
Anna
Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor, która cierpliwie wyprowadziła mojego syna z długich infekcji. Dla naszej całej rodziny najlepszy pediatra i pulmunolog jakiego spotkaliśmy na swojej drodze. Polecamy.
Joanna
Lekarz godny polecenia na 1000 %. Za każdym razem trafione leczenie, pamieta Swojego pacjenta. Warta polecenia.
Ewa
Pani doktor pomocna i rzeczowa jak zawsze. Jeździmy z drugiego krańca Warszawy bo wiemy że uzyskamy fachową pomoc. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy Panią Doktor.
Konrad
Precyzyjne podejście do pacjenta.
Szczegółowo wyjaśniono i opisane metodykę leczenia.
TK
Bardzo kompetentny lekarz alergolog. Polecam bardzo
Aneta
Polecam serdecznie.
Wizyta po umówieniu z dnia na dzień, za co jestem bardzo wdzięczna. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, następnie badanie i diagnoza, wszystko dokładnie wytłumaczone, bez pośpiechu.
Przepisane leki. Mam odczucie zaopiekowania. Spojrzenie holistyczne na pacjenta, z dużą empatią.
Serdeczne dziękuję Pani Doktor.
Darek
Od lat Pani doktor prowadzi naszych synów. Dzięki niej u obu mamy astmę pod kontrolą. Polecam serdecznie, bardzo dobry i skuteczny lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci.
Tomasz Mieszkowski
Pani doktor zawsze pomocna, współczująca i profesjonalna.
Ania
Pani Doktor ma ogromne doświadczenie ale też swietne podejscie do dzieci, leczy mojego syna od wielu lat. Bardzo polecam.