Usługi
Specjaliści
Adres
Gabinet Chorób Zakaźnych - Dr N. Med. Jolanta Ostrowska
Henryka Sienkiewicza 79A, Białystok
Opinie o specjalistach (8)
8 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Michał
Gorąco polecam! Opieka na najwyższym poziomie. Diagnoza i leczenie Boleriozy
Asia
Polecam Panią Doktor , podejście indywidualne do problemu , wszystko wyjaśnione
Dominika
Pani Doktor bardzo sympatyczna z fajnym podejściem do dzieci. Byłam z synem 7letnim. Polecam, widać że Pani Doktor ma wiedzę i doświadczenie.
Monika
Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa. Potrafi wysłuchać pacjenta . Z całego serduszka polecam
Kazimierz
Super,bardzo polecam.Przyjazna atmosfera i bardzo miła pani doktor. Bardzo dziękuję.
Arkadisz Cz
Super babka !!! Wiedza i profesjonalizm i nie tylko
Julita
Polecam lekarz z prawdziwego powilania bardzo dokladna wszystko tlumaczy i duzo uwagi poświęca pacjentowi
Wojciech
Przesympatyczna Pani doktor.Szczegolowo przeprowadzone badania, Pani przejrzała nawet dokumentację medyczną, która nie była specjalnie związana z chorobą z którą przyszedłem (bolerioza) przez co być może uchroniła mnie przed kolejnym schorzeniem który bagatelizowalem (inny lekarz zalecił jedynie obserwacje). Wizyta i cennik adekwatne do usługi.Serdecznie polecam.