O nas

FLOSMED to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna Klinika, która jest wynikiem wieloletniego doświadczenia na Polskim rynku medycznym. Chcemy Pacjentom dać to czego nauczyliśmy się przez lata pracy lekarskiej. Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny, a świadczone przez nas usługi opierają się na nowoczesnych, światowych standardach. Nasi lekarze, to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów. Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą pozwalając na kompleksową pomoc. Cały czas chcemy rozwijać się i poszerzać naszą ofertę usług medycznych, już teraz oferujemy badania oraz konsultacje z zakresu : alergologii, laryngologii, endokrynologii, hematologii, urologii,kardiologii, diabetologii, dermatologii i wenerologii, chirurgii ręki, pediatrii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii, neurologii, radiologii, ortopedii, onkologii, fizjoterapii, osteopatii,chirurgii ogólnej, flebologii, nefrologii i transplantologii. Na miejscu posiadamy punkt pobrań krwi gdzie można wykonać wszystkie badania laboratoryjne dostępne obecnie na rynku oraz testy diagnostyczne w kierunku COVID-19.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?
Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów, którzy są liderami w swoich dziedzinach medycyny, a podejście multidyscyplinarne w naszej Klinice gwarantuje pacjentom szybką diagnozę i spersonalizowaną opiekę medyczną.  Satysfakcja, obsługa Pacjentów oraz poszanowanie ich prywatności są dla nas najwyższym priorytetem od momentu pierwszego spotkania. Zadowolenie i uśmiech naszych Pacjentów to dla nas najcenniejsza nagroda. Kontakt z naszą Kliniką odbywa się na wielu kanałach od tradycyjnego telefonu czy e-maila przez wszelkie formy kontaktu online – dając pacjentom uzyskanie odpowiedzi na pytania niemal natychmiast w każdy dzień tygodnia. Tak według nas powinna wyglądać opieka medyczna w nowoczesnej placówce. Profesjonalnie zorganizowana rejestracja medyczna w Flosmed wspiera pacjenta na każdym kroku, ułatwiając i pomagając przejść bezstresowo cały proces diagnostyczno-leczniczy. W Klinice posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny zgodny ze światowymi standardami.
Słuchamy sugestii naszych Pacjentów i dążymy do tego, by ich dotychczasowe wyobrażenia o opiece medycznej stały się naszą codziennością. Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach. Zależy nam, aby nasi pacjenci otrzymali pomoc w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebują a każdego dnia najważniejsza jest dla nas jakość usług, obsługi pacjenta oraz praca na najlepszym sprzęcie i produktach medycznych.

Flosmed Sp. z o.o. będący Administratorem danych osobowych dbając o Państwa prawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI umieszczoną na stronie www.flosmed.pl
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG
 • Echokardiograf
 • Elektrokardiograf
 • KTG
 • Dermatoskopia
 • Cystoskopia
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5136)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Roztocka-Kuc konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor, która jest bardzo sympatyczną, miłą, cierpliwą i profesjonalną osobą. Zostalam przebadana i wysłuchana, dziękuję. Na pewno wrócę na wizytę kontrolną.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Potoczny USG węzłów chłonnych szyjnych

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dokładność badania, wyjaśnień, pro ludzkie podejście oraz inicjatywa niesztampowego podejścia do oceny zmian badanych - mnie po prostu zachwyciły! Bardzo polecam pana dr Potocznego!

  lek. Jakub Potoczny

  Bardzo dziękuję ! Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie !

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Potoczny USG piersi

  Bardzo merytoryczna i przyjemna wizyta. Polecam tego lekarza.

  lek. Jakub Potoczny

  Bardzo dziękuję, życzę zdrowia i serdecznie pozdrawiam!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Potoczny USG jamy brzusznej i miednicy mniejszej

  Polecam, szczegółowe wyjaśnienia, luźna atmosfera.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Kusmierski konsultacja urologiczna

  Jestem wręcz zachwycony wizytą u Pana doktora.Pełen profesjonalizm


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Kursa-Orłowska Inny

  Była to moja kolejna wizyta u Pani Doktor. Wizyta jak zwykle bardzo udana pod każdym względem. Wchodząc do Pani Doktor zawsze wiem, czego mogę się spodziewać, mianowicie: już od samego przywitania czuję się swobodnie, niezależnie czy przychodzę z problemem dermatologicznym, czy też w celu skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej- ZAWSZE wszystko przez Panią Doktor jest dokładnie wytłumaczone- dobór metody działania, efekt, postępowanie po zabiegu. Oczywiście Pani Doktor również cierpliwie odpowiada na pytania i nie wywiera presji czasu na pacjencie. Efekty podjętych działań jak zawsze- tak i tym razem są w pełni zadowalające. Bardzo polecam Panią Doktor!


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Kursa-Orłowska Toksyna botulinowa - lwia zmarszczka, czoło, kurze łapki

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. To była moja kolejna wizyta.


  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Karolina Andrzejak konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Wizyta bardzo pomocna. Pani dr Andrzejczak jest niezwykle miła i profesjonalna, dokładnie wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Odpowiednia osoba dla pacjentek z PCOS.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Katarzyna Smykał-Jankowiak konsultacja nefrologiczna + USG nerek

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjęta. Szczegółowo i bez pośpiechu przeprowadza wywiad i badanie USG.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Roztocka-Kuc konsultacja położnicza + USG

  Chodzę do Pani doktor już dłuższego czasu. Byłam leczona też operacyjnie w szpitalu pod okiem Pani doktor. Teraz aktualnie cieszę się wyczekiwaną ciążą. Pani doktor też ja prowadzi. Nie wyobrażam sobie nikogo innego do tego zadania!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt