Usługi
Specjaliści
Adres
Dr Wojtarowicz
Opinie o specjalistach (81)
81 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Zuzanna
Wszystko super, efekt tez, na pewno wróce :) i polece dalej
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i zaufanie. Serdecznie zapraszamy ponownie. :)
KA
Mit einem Wort: FANTASTISCH!
Die Ärztin ließ sich viel Zeit, erklärte alles ausführlich! Bei mehreren Sachen meinte sie von sixh, ich solle lieber warten und weniger machen, solche eine konservative Herangehensweise ist genial. Sehr freundlich, freue mich schon auf den nächsten Besuch :)
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Vielen Dank für Ihre nette Meinung und Ihr Vertrauen. Wir laden Sie wieder herzlich ein :)
Sylwia
Miła obsługa z całego serca polecam Pełen profesjonalizm
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i zaufanie. Zapraszamy ponownie :)
Monika
Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Cierpliwie wyjaśniła na czym polega zabieg i przekazała wskazówki co do dalszego postępowania. Bardzo polecam
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i zaufanie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona i zapraszamy ponownie :)
Ola
Bardzo polecam wizytę. Pani Dr. była profesjonalna, rzeczowa i jednocześnie bardzo życzliwa. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a atmosfera była spokojna i komfortowa. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana.
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że mogliśmy zadbać o Pani komfort i satysfakcję :)
Anna
Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany starannie, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i zaufanie. Zapraszamy ponownie :)
NK
Profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie.
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i zaufanie :)
Emilia R
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor wykonuje zabiegi z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zapewniając jednocześnie rzetelne poradnictwo oraz wsparcie także po ich zakończeniu. Trafnie doradza, dobierając rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom pacjenta.
Zabiegi przebiegają w komfortowej i przyjaznej atmosferze, a wszelkie pytania spotykają się z wyczerpującymi odpowiedziami. Ich efekty są widoczne — poprawiają wygląd oraz przynoszą odczuwalną ulgę w dolegliwościach bólowych (żwacze, botoks, wypełnienie SOOF). Okres rekonwalescencji jest minimalny.
Z pewnością skorzystam ponownie. Dodatkowym atutem jest estetyczny, bardzo czysty lokal oraz uprzejma obsługa recepcji :)
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że mogliśmy zadbać o Pani komfort i satysfakcję. :)Serdecznie zapraszamy ponownie.
GG
Bardzo miła i kompetentna lekarz
Doradza jakie zabiegi są najkorzystniejsze dla pacjenta
Bardzo empatyczna
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i zaufanie. Cieszymy się, że wizyta spełniła Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie :)
Piotr
Bardzo kompetentna Pani Doktor, zaangażowana, polecam
lek. dent. Katarzyna Wojtarowicz (Siembida)
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie. :)