O nas

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w centrum Wrocławia, z wygodnym dojazdem i dużym parkingiem dla pacjentów. Od wielu lat dbamy o zdrowie mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Dlaczego DOLMED?

KOMPLEKSOWA OPIEKA ZDROWOTNA - na miejscu oferujemy dostęp do szerokiego grona lekarzy specjalistów – w tym także stomatologów – oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczne: rezonans magnetyczny (MRI), tomografia komputerowa (TK), mammografia, RTG, USG, a także własne laboratorium z bogatą ofertą badań.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ - wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, diagności laboratoryjni i technicy radiologii każdego dnia z pełnym zaangażowaniem troszczą się o zdrowie pacjentów.

KOMFORT - nowoczesne wnętrza, przyjazna atmosfera, łatwy dostęp do usług i indywidualne podejście sprawiają, że wizyta w naszej placówce przebiega w przyjaznych warunkach.

BEZPIECZEŃSTWO - Nasza placówka posiada akredytację w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz certyfikat ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001_2022 w diagnostyce obrazowej, co potwierdza jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych pacjentów. W DOLMED stawiamy na profesjonalizm, empatię i wygodę.

____________________________________________________



Nasze usługi:

- Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) – opieka lekarzy internistów i pediatrów, pielęgniarek i położnych

- Specjalistyczne konsultacje lekarskie – dostęp do ekspertów w zakresie kardiologii, neurologii, ginekologii, dermatologii, ortopedii, psychiatrii i wielu innych.

- Stomatologia – pełen zakres usług, od profilaktyki, przez leczenie zachowawcze, po protetykę i implantologię.

- Diagnostyka obrazowa – rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG, USG, mammografia.

- Diagnostyka laboratoryjna – badania krwi, moczu, biochemiczne, alergiczne, genetyczne, hormonalne.

- Medycyna pracy – badania wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników.

- Bezpłatne programy profilaktyczne i szczepienia
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
chirurgia

Chirurgia

okulistyka

Okulistyka

ginekologia

Ginekologia

laryngologia

Laryngologia

urologia

Urologia

neurologia

Neurologia

ortopedia

Ortopedia

chirurgia naczyniowa

Chirurgia naczyniowa

psychiatria

Psychiatria

psychologia

Psychologia

kardiologia

Kardiologia

dermatologia

Dermatologia

pediatria

Pediatria

dietetyka

Dietetyka

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.
Legnicka 40, 53-674 Wrocław
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1814)

1814 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, nie czułam skrępowania jak u innych lekarzy u których byłam, doktor skierowała na odpowiednie badania

     • lek. Małgorzata Płatek konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    A

    Wizyta początkowo zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie – trwała aż półtorej godziny, a lekarz był dokładny i zaangażowany. Od początku jasno zaznaczyłam jednak, że zgłaszam się wyłącznie po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zabiegu ortopedycznego, a nie na pełną diagnostykę neurologiczną.

    Niestety, dopiero na końcu wizyty usłyszałam, że nie otrzymam zaświadczenia, ponieważ „najpierw trzeba wyleczyć padaczkę”, co według lekarza miałoby trwać nawet kilka lat. Uważam to za podejście nieadekwatne i oderwane od realiów, zwłaszcza że nie każda padaczka jest w pełni wyleczalna.

    Największym problemem był brak jasnej komunikacji – przez całą wizytę nic nie wskazywało na odmowę, która padła dopiero na końcu. Dla porównania, inny neurolog od razu wyjaśnił, że potrzebne są dodatkowe badania i obserwacja, co było dużo bardziej konkretne i profesjonalne. Dodatkowo zero higieny w gabinecie lekarz wszystko robił tą samą rękawiczką- pisał na komputerze, badał pacjenta..

     • lek. Wanda Berlik-Zmyślona Konsultacja neurologiczna  • 

    K

    Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła wszystkie zagadnienia, nie spieszyła się, dokładnie przeprowadziła badania. Polecam serdecznie.

     • lek. Anna Gebuza konsultacja okulistyczna  • 

    J

    Rzeczowe rozpoznanie choroby, doktor stara się znaleźć jak najwięcej informacji z przeprowadzonych badań, polecam.

     • lek. Piotr Cisek konsultacja ortopedyczna  • 

    N

    Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.
    Polecam!

     • lek. Małgorzata Płatek Inny  • 

    Z

    wszystko poszło bardzo sprawnie, pan doktor pomógł z wszystkimi moimi problemami ;)

     • lek. Robert Kisiel konsultacja dermatologiczna  • 

    A

    Bardzo polecam, znakomity, kompetentny lekarz, same superlatywy

     • lek. Aneta Alexewicz Konsultacja neurologiczna  • 

    M

    Bardzo kompetentna i serdeczna osoba. Polecam z całego serca!

     • lek. Małgorzata Płatek konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    M

    Pani doktor bardzo miła,delikatna wszystko wytłumaczyła, uspokoiła.polecam serdecznie

     • lek. Małgorzata Płatek konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    J

    Pani Bogusława jest bardzo serdeczną kobietą i świetnym lekarzem. Konkretnie i wyczerpująco opowiadała mi o zagadnieniu, z którym przyszłam i cała wizyta przebiegła w dobrej i miłej atmosferze. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że w jej gabinecie pacjent jest na pierwszym miejscu :)

     • mgr Bogusława Małgorzata Kubik konsultacja dietetyczna + jadłospis 14-dniowy  • 

    mgr Bogusława Małgorzata Kubik

    Dziękuję za wystawioną opinię.
    Staram się holistyczne podchodzić do każdego pacjenta.
    Tym bardziej dziękuję za tak miłą opinię.
    Mgr Bogusława Małgorzata Kubik Dietetyk kliniczny i pediatryczny


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania