DermPoint -Gabinet Dermatologii estetycznej Olga Bobowska-Guglas
Kalisz 1 adres
O nas
Zobacz więcejUsługi
Specjaliści
Adres
DermPoint -Gabinet Dermatologii estetycznej Olga Bobowska-Guglas
Opinie o specjalistach (175)
175 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Wanda
Pani doktor godna polecenia.Profesjonalna,bardzo sympatyczna.
Iza
Pani doktor bardzo uprzejma, wszystko wytłumaczyła, empatyczna. Mimo opóźnień, o których pacjenci wspominają w komentarzach, trzeba wspomnieć, że wizyta była szczegółowa, Pani doktor nie dobębniła jedynie tych 15min, ale poświęciła na badanie i tłumaczenie tyle czasu ile potrzebował pacjent.
Sofia
Bardzo miła i sympatyczna kobieta widać że wie o co gada i co wyjaśnia polecam
Anna
Pani Doktor to wysokiej klasy profesjonalistka i specjalistka w swojej branży, ale też- co dla mnie jako dla pacjentki jest bardzo ważne-pełna uśmiechu i serdeczności osoba. Z uważnością i dbałością o końcowy efekt dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta, oswaja gdy człowiek ma obawy dotyczące bólu czy ewentualnych powikłań, a sam proces wykonywania procedur przebiega szybko i praktycznie bezboleśnie :) Efekty zabiegów są z kolei naturalne, świadczące o wysublimowanym poczuciu estetyki i anatomii zabiegowca, ukierunkowane nie na ilość, a na jakość. Co zasługuje na duży plus- pani doktor potrafi powiedzieć "NIE", gdy pacjentka przesadza, na przykład podczas zabiegu powiększania ust :) Cieszę się, że mieszkam w Kaliszu i mogę korzystać z usług Pani Dr Olgi Bobowskiej- Mistrzyni medycyny estetycznej, lekarki pełnej kunsztu, delikatności i wiedzy.
Justyna
Wszystko szczegółowo wyjasnione, Pani doktor sprawdza wszystkie znamiona, badanie przeprowadzone dokładnie. Polecam
JOANNA
Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Zabiegi szczegółowo wyjaśnione ,dające rewelacyjne efekty-btx. Szczerze polecam.
Michał
Pani doktor bardzo fajna babka.
Konkretna i rzeczowa!
Polecam.
lek. Olga Bobowska-Guglas
Bardzo dziękuje za tak miłe podsumowanie wizyty i mojej osoby ;)
Paulina
Godne polecenia miejsce, lekarz z bardzo dobrym podejściem
Karolina
Bardzo profesjonalna i rzeczowa wizyta. Lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił, zabieg wykonany z dużą precyzją i w miłej, spokojnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Efekt zgodny z oczekiwaniami. Zdecydowanie polecam.
Marcin
Wizyta taka jak powinna wyglądać.
Rzeczowa, konkretna i co najważniejsze problem skórny dziecka został rozwiązany.