Centrum Zdrowia Prywatny Gabinet Neurologiczny Andrzej Brodowski, Alina Brodowska

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Prywatny Gabinet Neurologiczny Andrzej Brodowski, Alina Brodowska

Zamojska 12

22-500, Hrubieszów, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Brodowski

  Neurolog,

  • M
   Lokalizacja: "Centrum Zdrowia" Prywatny Gabinet Neurologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Brodowski, Alina Brodowska Spółka Jawna

   Udałam się do Pana doktora na prywatną wizytę. Nie mam jeszcze zdiagnozowanej choroby i potrzebowałam konsultacji neurologicznej. Pan doktor był bardzo niemiły i ironiczny. Powiedział że przyszłam na wizytę ponieważ inni lekarze mają mnie dosyć. Jedyne co to dostałam to leki przeciwzapalne , nie otrzymałam natomiast odpowiedzi na żadne pytania. Dodatkowo poinformowałam go że brałam już te leki i co będzie jeżeli znów nie pomogą , na to Pan doktor powiedział " to nie pomogą ". Mogłabym przytoczyć mnóstwo odzywek które nigdy nie powinny paść z ust lekarza ale nie będę tego robić. Podsumowując czuje się upokorzona i nigdy nie poleciałabym tego lekarza nikomu.

  • Wedlug mnie na pewno Pan Doktor godny polecenia... jako jedyny wykluczyl mi chorobe oczywiscie po wczesniejszych badaniach, odstawil nie potrzebne leki. Zalezy mu na pacjencie, troszczy sie o dobro w zdrowiu i na pewno doklada wszelkich staran by pacjent przeszedl najpotrzebniejsze badania gdy taka koniecznosc!!! Duzo zawdzieczam i niech Panu Bogu beda dzieki ze postawil mi tego wlasnie Lekarza na mojej drodze :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu