Centrum Uśmiechu Stomatologia

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Uśmiechu Stomatologia

Wojska Polskiego 3

14-100 , Ostróda , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Iluk Inny

  Świetna specjalistka, fachowiec w swoim zawodzie. Pani doktor przeprowadziła na mnie trzy przeszczepy dziąsła, wszystkie z powodzeniem. Jest bardzo delikatną kobietą jak na tak trudną specjalizację. Wszystkie zabiegi przebiegły bezboleśnie, bez powikłań i mogłam normalnie funkcjonować i pracować(i wcale nie było tak, to czego naczytałam się wcześniej o takich zabiegach w internecie) .Odniosłam wrażenie, że Pani Olga oddaje całe serce w trakcie pracy i otacza opieką swych pacjentów podczas wizyty. Serdecznie Pani dziękuję, to była przyjemność spotkać takiego specjalistę na swojej drodze. Z całego serca polecam Panią Olgę Iluk wszystkim przyszłym pacjentom.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Goszczycka Inny

  Z Panią Anią Goszczycką spotkałam się na samym początku mojej przygody z Centrum Uśmiechu w Ostródzie. Chciałam tylko " naprawić" jedynki ,ale okazało się, że nie obędzie się bez większego leczenia. Na drugiej wizycie, po przedstawieniu mi planu leczenia miałam ochotę uciec (ha, ha). Co tyle pracy z tymi zębami, tak długo i tyle pieniędzy. Jednak po rozmowie, w której Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko, krok po kroku cały plan leczenia, nie miałam wątpliwości , że trafiłam do odpowiedniego specjalisty. Minęły trzy lata od pierwszej wizyty u Pani Goszczyckiej i jestem mega zadowolona z efektu leczenia. Nie żałuję tamtej decyzji sprzed trzech lat i dziś podjęłabym taką samą. Dziękuję i życzę samych sukcesów.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany

  W centrum pracują głównie młodzi niedoświadczeni lekarze. Do tego nieogarnięte praktykantki. Oferowany zakres usług spory ale specjalistów brak. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany

  Niestety odbyłam kilka wizyt w klinice i odniosłam wrażenie, że ceny są wyższe niż jakość usług. O ile rozumiem, że promowanie przez personel specjalnych szczoteczek i past do zębów (po 60zl!) jest w granicach normalności, to niestety lekarz który stwierdza na jednej wizycie że wypełnienia są ok, a dwa tygodnie później poproszony o konsultację przez higienistkę mówi, że nadają się do wymiany i że on chętnie się tym zajmie, to już przesada! Poza tym lekarz najchętniej odsyła na konsultacje do innego specjalisty z tej samej kliniki albo na dodatkowe zabiegi typu lakierowanie albo instruktaż higieny oczywiście dodatkowo płatne, to już budzi niepokój. Myślę, że są w Ostródzie lepsi specjaliści i za rozsądniejsze pieniądze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz