Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medyczny Tommed

Fredry 22

40-662, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Kohut

  Gastrolog, Internista, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolonoskopia

   Bardzo dobry lekarz. Wspaniały kontakt z pacjentem, zarówno przed jak i po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu omawia ewentualne zmiany. Wirtuoz w swoim fachu. Polecam.

  • Lekarz z bardzo dużą wiedzą i praktyką.Bardzo miły w kontakcie z pacjentem."Złote" ręce przy badaniu gastro.i kolono.Wyczerpujące informacje dot.choroby.Więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jacek Sołtyk

  Neurolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Tommed

   Na podstawie zgłaszanych objawów i badań obrazowych przez dwa lata byłem leczony farmakologicznie. Dziś jestem po operacji neurochirurgicznej a lekarz nie wydał nawet skierowania do neurochirurga mimo ewidentnych wskazań do zabiegu operacyjnego. Neurolog wypowiada się w trakcie wizyty za neurochirurga.

  • Wizyta, na którą sporo czekałem załatwiona w minutę, po ponad miesięcznych silnych bólach w kręgosłupie, dwóch seriach zastrzyków, permanentnym L4 wyjętych z życia (a żyję z własnej pracy). Opis rezonansu magnetycznego, który wykonałem prywatnie, szczegółowo diagozujący schorzenia(format a4) okazał się panu doktorowi "niepotrzebny". Brak empatii wobec pacjenta, zerowy kontakt, a tym samym brak realnej pomocy w schorzeniu, a za zalecenia basenu, reklamówkę leków oraz skierowanie do kolejnego lekarza na "niewiadomo kiedy", który skieruje mnie na jakieś leczenie lub rehabiltację niewiadomo gdzie i w niewiadomo jakim terminie bardzo dziękuję. Z tym bólem muszę znaleźć jakieś zlecenie, żeby móc zapłacić ZUS i opłacić pośrednio rzeczoną wizytę. Zapraszam do surrealistycznego świata naszej medycyny oraz do jednego z jej aktorów.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Damian Kusz

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • L
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny TommedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   W dniu 15.07.2019 roku byliśmy z moim synem na konsultacji u Pana Profesora. Wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
   Można jednym zdaniem opisać jej przebieg: Dlaczego jest tak mało taki wspaniałych lekarzy i ludzi?
   To pytanie wyjaśnia wszystko. Poznaliśmy wspaniałego człowieka, którego cechuje niezwykła empatia - ma czas dla pacjenta. Na każde nasze pytanie uzyskaliśmy szczegółowa, w pełni zrozumiałą odpowiedź. Pan Profesor wnikliwie opisał nam schorzenie syna i przedstawił drogę dalszego postępowania i leczenia. Profesjonalizm w każdym calu.
   Okazał się człowiekiem pełnym szacunku do pacjenta, serdecznym i pomocnym, o niezwykłej wrażliwości na ludzkie cierpienie. Nazwisko Pana Profesora na zawsze zapisane zostało w naszej pamięci. Za wszystko co Pan dla nas zrobił składamy słowa podziękowania.
   Z wyrazami szacunku, Leszek i Sebastian z Wrocławia.

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Tommed

   Dziękuję prof. dr. hab. Damianowi Kuszowi wraz ze wspaniałymi lekarzami i personelem za opiekę i powrót do zdrowia.
   Prof. dr. Damian Kusz to wspaniały lekarz u którego byłam pacjentką 3 razy 2007-2019r. był i jest tą samą życzliwą i opiekuńczą osobą dla swoich pacjentów, każda moja operacja zakończona sukcesem, jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz dziękuję prof. Damianowi Kuszowi, polecam go wszystkim!
   Wdzięczna pacjentka Anna Cz. Łaziska Górne.

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu