„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Łódź

ul. Milionowa 21, Górna

93-105, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”
Nasza oferta:
Specjaliści: internista, pediatra, alergolog, chirurg, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, otolaryngolog, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, urolog.
badania diagnostyczne (EKG, USG, USG Doppler, spirometria)
badania laboratoryjne
testy alergologiczne, odczulania
cytologia szyjki macicy
szczepienia dzieci i dorosłych

Zabiegi

 • drobne zabiegi chirurgiczne

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Herczyńska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Na wizycie zgłaszaliśmy, że dziecko chruje już od dłuższego czasu, że dużo pije, często oddaje mocz oraz ma zmiany skórne na pupie. Pani doktor po osłuchaniu dziecka stwierdziła zmiany w oskrzelach i niespecjalnie przejęła się pozostałymi objawami. Nie zleciła żadnych badań, zasugerowała tylko, żeby zbadać cukier jak dziecko wyzdrowieje. Trzy dni później wylądowaliśmy z bardzo odwodnionym dzieckiem w szpitalu w stanie ciężiej hiperglikemii. Zmian w oskrzelach nie stwierdzono, za to diagnoza padła cukrzyca. Pani doktor nie zauważyła klasycznych objawów cukrzycy takich jak przedłużające się infekcje, wzmożone pragnienie, częste oddawanie moczu, drożdżaki na narządach płciowych. Poziom cukru powinien być zbadany od razu. Dobrze, że 3 dni później trafiliśmy na innego lekarza, który skierował nas do szpitala.

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Najlepszy internista u jakiego byłam! Dokładnie bada, szuka przyczyny, a nie tylko leczy objawy. Przesympatyczna Pani doktor, odpowiada na wszystkie pytania, sama wyjaśnia, wysłuchuje pacjenta.


 • Hanna Mroszczyk

  Psychiatra, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: wizyta kontrolna

   U Pani Doktor leczyłam się przeszło rok.Jeszcze jestem na małej dawce leków ale juz oglądam świat z normalnej perspektywy.
   Pani dr.Hanna jest empatycznym,cierpliwym i bardzo przyjaznym lekarzem.A przy tym profesjonalnie odczytuje każdy najdrobniejszy sygnał ze strony pacjenta mogący pomóc w terapii


 • Mirosław Szlawski

  Kardiolog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDICOR - Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG

   Doktor ma przyjazne podejście do chorego, poświęcił dużo czasu na badanie . W konkluzji zaordynował z dokładnym uzasadnieniem leki i zakładał poprawę zdrowia (znał problem – takie było moje wrażenie)._____

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDICOR - Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG

   Pierwsza wizyta zakończona bardzo pozytywnie. Pan Doktor przeanalizował wypis ze szpitala po czym szczegółowo go ze mną omówił oraz dokładnie wyjaśnił na czym polega mój przypadek jakim było zapalenie mięśnia sercowego a także wyznaczył następne kroki w dalszym leczeniu. Lekarz, który przede wszystkim słucha i wysuwa odpowiednie wnioski. Zdecydowanie polecam dr. Mirosława Szlawskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Golec

  Pediatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: infekcja górnych dróg oddechowych

   Bardzo kompetentna i dociekliwa Pani doktor, z uwagą i uśmiechem podchodzi do małych pacjentów. Bada dokładnie i poświęca dużo czasu. Znalazłam pediatrę dla moich dzieci :) Serdecznie polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Do Pani Doktor trafiliśmy z wysoką gorączką,bardzo dokładnie przebadała naszego syna, wystawiła skierowanie na badania.Otrzymalismy konkretne wskazówki jak postępować w czasie choroby.Bardzo kompetentny lekarz troszczący się o swoich małych pacjentów,a przede wszystkim bardzo miły i pomocny.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Marcin Pełka

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Beauty Centrum Estetyki

   Bardzo rzeczowy i jednocześnie delikatny lekarz.
   Z szacunkiem do pacjenta.
   Fachowiec w swojej dziedzinie.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz bardzo uprzejmy, dobrał leki nie za dużo co bardzo mi się podobało. Skuteczność terapii będzie widoczna za jakiś czas ale myśle za Pan doktor zna się na swojej pracy. Mam bardzo pozytywne odczucia co do Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Izabela Kałuzińska-Parzyszek

  Pediatra, Immunolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Alergika

   Po pierwszej wizycie wrażenie pozytywne. Szeroki wywiad, badanie oraz włączone leki. Pani doktor bardzo szczegółowo wszystko opisała i odpowiedziała na pytania. Na ten moment jestem zadowolona ????

  • B
   Lokalizacja: Klinika Alergika

   Polecam bardzo miła pani doktor która zna się na swojej pracy konkretna .Odpowiada na zadane pytania zna się na swojej pracy mogę polecieć panią

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Zięba

  Internista, Pulmonolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Avete Centrum Medyczne

   Wizyta w miłej atmosferze, lekarz przyjazny, komunikatywny, zaangażowany, wszystko wyjaśnił klarownie

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Avete Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Z wizyty jestem bardzo zadowolona - pan doktor postawił trafną diagnozę; był rzeczowy, a przy tym nie naciąga pacjenta niepotrzebnie na dodatkowe koszty.


 • Anna Feręc

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: badania ginekologiczne

   Byłam u p.dr na wizycie w placówce Lux-med
   Wizyta przebiegła bez zarzutow..rzadko chodzę do kobiety ginekologa ale muszę przyznać że pani doktor zbadala mnie bardzo delikatnie, zaproponowała zrobienie cytologi.
   Myślę że będę chodzić do tego lekarza.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: problem z zajściem w ciążę

   Pani doktor miła i uprzejma. Przepisała mi leki które już w pierwszym cyklu pomogły mi zajść w upragniona ciążę.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Milena Małecka

  Pediatra, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

   Pani doktor przyjęła mojego trzymiesięcznego synka. Była bardzo miła i profesjonalna. Doradziła w interesujących mnie kwestiach, oraz sama poruszyła inne istotne sprawy. Wrócę do niej ponownie.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy pediatra na świecie. Pani Doktor jest cierpliwa, przemiła, profesjonalna, dla dziecka ciepła, synek uwielbia Panią Doktor, a ja wierzę każdej diagnozę, bo zawsze jest trafna! Syn bardzo nam chorował, Doktor Milena doskonale go poprowadziła i dziecko ma o niebo lepsza odporność. Dziękujemy Pani Doktor! Potrafi też doradzić jak rodzic rodzicowi, pocieszyć, uspokoić.
   Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Jaglińska Kornacka

  Stomatolog, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: ANNAYAH Anna Jaglińska-Kornacka

   Gorąco polecam Panią Dr Annę. Przemiła, delikatna i dokładna. Bardzo duża empatia. Córki Uwielbiają te wizyty. Zawsze wychodzą z małą niespodzianką :) Polecam szczególnie jeśli chodzi o pierwsze wizyty z dzieckiem! Od lat leczymy zęby u Pani Dr. Ja przysypiam na fotelu! Gabinet bardzo ładny. Obsługa przemiła. Ceny przystępne.

  • Lokalizacja: ANNAYAH Anna Jaglińska-KornackaUsługa: leczenie kanałowe

   Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Rzetelna, profesjonalna, przemiła i dbająca o dobre samopoczucie podczas wizyty osoba. Leczenie kanałowe u Pani doktor to sama przyjemność :) przyjdźcie sami a nie pożałujecie (w szczególności, jeśli ktoś ma stracha przed fotelem dentystycznym ;))

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu