O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.” Nasza oferta: Specjaliści: internista, pediatra, alergolog, chirurg, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, otolaryngolog, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, urolog. badania diagnostyczne (EKG, USG, USG Doppler, spirometria) badania laboratoryjne testy alergologiczne, odczulania cytologia szyjki macicy szczepienia dzieci i dorosłych
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (66)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Herczyńska konsultacja lekarza rodzinnego

  Wizyta odbyła się bezproblemowo. Pani Doktor przeprowadziła wywiad i wysłuchała tego co miałam do powiedzenia, zaproponowała odpowiednie leczenie i otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a także wszelkie informacje co mam dalej robić i na co zwracać uwagę. Ponadto zaproponowała uzupełnienie szczepień.
  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor, z pewnością zajmie się każdym pacjentem kompleksowo, a nie tylko 1 objawem.
  Jak dla mnie bardzo dobra komunikacja lekarz-pacjent. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego lekarza rodzinnego to myślę, że to dobry wybór!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Małecka Telemedycyna - Porada - Pediatryczna

  Bardzo sympatyczna Pani, z podejściem do dzieci, wszystko szczegółowo wyjaśnia bez pośpiechu. Cierpliwa i pomocna.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Groblewski konsultacja ortopedyczna

  Bardzo zaangażowany lekarz. Rzeczowo podchodzi do swoich obowiązków i pracy, ale jest przy tym bardzo miły dla pacjenta. Objaśnił problem i wdrożył konkretne leczenie

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Groblewski konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz który potrafi normalnie podejść do pacjenta i wytłumaczyć mu wszystko jasno, przystępnym językiem. Problem który wlókł się za mną kilka miesięcy okazał się niewyleczonym urazem stawu. Jest już dużo lepiej, przede wszystkim mniej boli.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Groblewski Zwykła wizyta

  Lekarza polecił mi brat któremu pomógł z bólem w nadgarstku. U mnie przy grze w siatkówkę też pojawił się ten problem i wybrałem się do pana Michała. Zastrzyki z osoczem zdziałały cuda. Dziękuję!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania