Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Biłgoraj

Tadeusza Kościuszki 50

23-400 , Biłgoraj , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Chrapko Inny

  Jestem po zabiegu usunięcia żylaka na nfz. Diagnoza na 1 wizycie. Szybko (czekałam tylko pół roku ale w dobie pandemii to szybko), sprawnie i przede wszystkim fachowo. Skromność i profesjonalne podejście do sprawy. Może czasem dra Chrapko trzeba ciągnąć za język ale jak się samemu zapyta to na wszystko konkretnie odpowie. Polecam tego lekarza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Mrozowski Inny

  Lekarz miły,spokojny, wszystko dokładnie wyjaśnia,delikatny,pomocny radą,świetny specjalista. Polecam!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Cielica Inny

  Doktor nie był w stanie stwierdzić przyczyny moich dolegliwości, ale zalecił częstsze mycie się. Nie jestem brudasem i dbam o higienę. Nie tego oczekiwałem. Powiedział, aby na drugie spotkanie przyjść bez rejestracji - dzięki i za to, ale powinien powiedzieć że nie potrafi mi pomóc, a nie wymyślać żenujące zalecenia.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariola Dec Inny

  Byłam u Pani doktor kilkukrotnie, i za każdym razem wychodziłam z gabinetu z płaczem. Od dłuższego czasu dokuczało mi m.in. łysienie, trądzik, wahanie nastroju czy wagi oraz nadmierne owłosienie. Pani doktor uznała jednak, że wyolbrzymiam problem i w bardzo niemiły sposób zakończyła wizytę. Po kilku miesiącach badań „na własną rękę” oraz zmiany lekarza okazało się, że mam insulinooporność, pcos oraz lekką niedoczynnść tarczycy. Niestety, ale bardzo nie polecam...

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dziduch konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Jeden z lepszych ginekologów z jakim miałam styczność a trochę ich było, Konkretny, rzeczowy o wszystko można zapytać i dokładnie wytłumaczy. Bardzo dokładny w tym co robi i zanim postawi diagnozę i przepisze leki nie to co większość biłgorajskich ginekologów robi komplet badań.Tylko dzięki Panu doktorowi mam zdrowego synka . Z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bulicz Niewczas konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam panią doktor Anne bulicz niewczas, miła ,zna się na zawodzie ,przyjemna atmosfera ,wysłucha poradzi delikatna w stosunku zabiegu.polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bulicz Niewczas ciąża

  Z powodu zmiany zamieszkania musiałam zmienić swojego lekarza, w tym samym czasie zaszłam w ciąże i trafiłam do Pani doktor, niestety Pani doktor była bardzo nie miła, z wielką niechęcią wykonała badania. Pomimo wszystko dałam Pani doktor szanse i przyszłam na kolejna wizytę ale było tylko gorzej, Pani doktor się spieszyła, była zła na mnie że ją zatrzymuje chciała szybko zakończyć wizytę i wyjść, kolejny raz bardzo niechętnie i dosyć nieprzyjemnie wykonała badania, po czym stwierdziła że coś jest nie tak z ciąża, nie potrafiła powiedzieć co, nie miała pojęcia. Przez Panią doktor przeżyłam bardzo dużo stresu. Po tej wizycie zmieniłam lekarza, zachowanie okropne, nie polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Ciechański podejrzenie hemoroidów

  Lekarz może i zna się na swoim fachu, jednak kompletnie nie tłumaczy, co z czego wynika, dlaczego rekomenduje taki, a nie inny zabieg. Za to szczegółowo recytuje cennik i dzieli się chętnie informacjami, jaką da na co zniżkę. Kiedy zastanawiałam się nad decyzją na zabieg postraszył mnie, że jeśli guzek pęknie to mam jechać na SOR - może mi tam pomogą a do niego już wtedy nie mam po co przychodzić.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Chojecka-Tokarska

  Pani doktor prowadziła moja drugą ciążę. Zmiana lekarza była świetną decyzją. Trafiłam na przemiła osobę i świetnego specjalistę. Przy porodzie bardzo mnie wspierała, na oddziale także okazuje zainteresowanie pacjetkami. Również po ciąży chodzę tylko do pani doktor. Po nieciekawej cytologii pani doktor stanęła na wysokości zadania i zaproponowała konkretne leczenie. Polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Chojecka-Tokarska stan zapalny

  Pani doktor przyjęła mnie wcześniej niż godzina wizyty co bardzo u mnie zaplusowalo. Nie przejawiała zbytniej sympatii ale każdy ma gorszy dzień, bardzo polecam ze względu na wiedzę i profesjonalizm. Zostałam stałą klientką :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz