Centrum Medyczne enel-med - Oddział Centrum

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Centrum

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szpital Centrum wyróżnia duże doświadczenie w zakresie nowoczesnych zabiegów ortopedycznych i neurochirurgicznych. W naszej placówce wykonujemy również operacje z zakresu chirurgii ogólnej, urologicznej, okulistyki i laryngologii.

W Szpitalu Centrum operują najlepsi specjaliści z całej Polski. Na miejscu zapewniamy wysokiej klasy diagnostykę obrazową (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, badania USG, rentgen).

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zapraszamy na bezpłatne zabiegi usunięcia zaćmy.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Rezonans magnetyczny
 • USG
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Centrum
aleja "Solidarności" 128, 01-195 Warszawa
Centrum Medyczne enel-med - Oddział Centrum logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Mikusek Konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Pan doktor uratował moje kolano i przywrócił mnie do sprawności ;). Rewelacyjne podejście, jasny przekaz, szybkie decyzje, chęć działania.
  Zdecydowałem się na zaleconą operację, i w zasadzie od razu po niej poczułem zauważalną poprawę, co po miesiącu bezruchu wydawało się niespełnionym marzeniem.
  Polecam! Merytoryka i pełne zaangażowanie. Lekarz z powołaniem, pasjonat swojej dziedziny.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Jagielski Konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Pojawiłem się u lekarza po poważnym urazie stawu skokowego - zerwanie więzadeł 3 stopnia. Lekarz miał wyniki usg i poznał wszelkie szczegóły. Niestety w ogóle nie pomyślał o możliwej zakrzepicy w takim wypadku. Nie poinformował mnie jak reagować, jak poważnego urazu doznałem (dowiedziałem się tego dopiero od kolejnego lekarza). Ze względu na brak profilaktyki przeciw zakrzepicy, 2 dni później pojawił się zakrzep. Dopiero później dowiedziałem się że przy takich urazach jest standardem przepisywanie leków przeciwzakrzepowych. Nie polecam tego lekarza.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Jagielski konsultacja ortopedyczna

  Bardzo rzeczowa i konkretną wizyta. Polecam pana doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kacper Koczyk konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo profesjonalny doktor i bardzo konkretny. Szczegółowo wyjaśnił problem. Odpowiedział na pytania i moje wątpliwości. Mi akurat to odpowiada, bo nie przychodzę po empatię, tylko oczekuje konkretów co robić dalej z kręgosłupem. Oczekuję odpowiedzi czy operacja rzeczywiście mi pomoże i co mogę jeszcze zrobić zanim będzie ona już nieuchronna. No niestety, Pan doktor ma w 100% rację, brak ruchu i nadwaga to główne przyczyny moich problemów.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Jagielski konsultacja ortopedyczna

  U Pana doktora byłam z dwoma problemami. Niedługo po porodzie z malutkim dzieckiem w wózku. Kilka razy upewniałam się że doktor zapisze w aplikacji (Enelmed) co mówi. Nie zapisał. Od tamtej pory próbuje się doprosić o uzupełnienie jednak ani pan doktor ani placówka nie współpracuje.
  Mam nadzieję że pan doktor to przeczyta - proszę przeczytać korespondencję z placówką a nie się wykręcać.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Kusz konsultacja kardiologiczna

  Pan doktor jest osobą empatyczną, merytoryczną, konkretną i daje poczucie zaopiekowania i wysłuchania. Jestem bardzo zadowolona, że przypadkowo udało mi się trafić do tak dobrego specjalisty i rozwiązać kwestię, której nie chcieli się podjąć inni lekarze. Serdecznie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wójtowicz konsultacja neurochirurgiczna

  Fantastyczna lekarka, wnikliwa, kompetentna, zaangażowana i przy tym bardzo spokojna i cierpliwa. Otacza pacjenta opieką i wprowadza przyjazną atmosferę na wizycie. Wiedza i profesjonalizm. Od kilku miesięcy mierze się z problemami neurologicznymi i jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na konsultacje do Doktor. Bardzo polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania