Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem! więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dormed Dorota Malec

Bankowa 1

66-100 , Sulechów , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe +48 68 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem!

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Spirometr
 • Audiometr
 • EKG spczynkowe
 • Holter
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Kacperski

  Ortopeda, dr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo fachowo, konkretnie i w miłej atmosferze. Wszystko wytłumaczone z użyciem grafiki. Bardzo polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   2x byłem u Pana doktora na wizycie. Nr 1: naderwanie mięśnia czworoglowego: lekarz dobrze się mną zajął, zlecił rehabilitację która przyniosła świetne efekty. Całkowite wyleczenie mojego urazu. Nr 2: Staw rzekomy nadgarstka: problem bardzo skomplikowany na tyle że moim przypadkiem musiał zająć się chirurg ręki którego Pan doktor mi wskazał. Zlecił też dodatkowe badania specjalistyczne (TK) oraz dał bardzo cenne wskazówki jak powinienem aktualnie postępować z moją ręka. Podejście doktora do pacjenta uprzejmie i z odpowiednią wrażliwością. Duża wiedza, trafna diagnoza i odpowiednie kierowanie zdrowiem pacjenta. Bardzo cenię Pana doktora za pokorę, fachowość i świetna intuicję w kierowaniu zdrowiem pacjenta - lekarz wybierze dla Ciebie co najlepsze: sam wyleczy (mój przypadek nr 1) lub skieruje Cię w najlepsze możliwe ręce (mój przypadek nr 2). Ze wspomnianymi moimi powyższymi przypadkami wcześniej byłem u innych ortopedow którzy nie mogli mi pomóc a jeden wręcz załatwiłby mi rękę na amen do końca życia....

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Artur Hurny

  Neurolog,

  • M

   To wyjątkowy człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie jako lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Potrafi z pacjentem nawiązać kontakt.Bardzo dużo mi pomógł jako lekarz i wiele Mu zawdzięczam,byłem w ciężkim stanie.Interesuje się bezinteresownie każdym pacjentem,jest wielce oddanym lekarzem.Mało jest takich lekarzy.
   Jestem Jego stałym pacjentem i puki to będzie możliwe chcę pozostać jak najdłużej.
   Życzę dr.Arturowi Hurnemu dużo zdrowia i samych radości. To wspaniały Lekarz.
   Wdzięczny pacjent,...Mirosław Kozłowski
   Świebodzin

  • K

   Mialem mozliwosc leczenia sie pod opieka Artura Hurnego , prywatnie i w szpitalu , jest dobrym fachowcem i myslacym lekarzem , co najwazniejsze slucha pacjenta podczas wywiadu i skrupulatnie notuje . Wysoka kultura i duze rezultaty w leczeniu....


 • Alina Kulińska

  Reumatolog,

  • R

   Podzielam opinie moich przedmówczyń. Rzeczywiście jest to kobieta antypatyczna i obcesowa, wykazująca brak empatii dla pacjenta. Byłam u niej tylko raz na wizycie i nigdy tam nie wrócę ! Szczerze odradzam potencjalnym pacjentom.

  • G

   Witam,też spotkałam się z takim potraktowaniem mnie przez tą Panią.Miałam wrażenie ze praca jest dla tej Pani karą (za dobre pieniądze)!już nigdy tam nie pójdę!Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Gajdowski

  Neurolog,

  • K

   Miałam "wielką nieprzyjemność być u Pana Dr na wizycie. Z gabinetu wyszłam cała roztrzęsiona i głęboko zniesmaczona zachowaniem lekarza, który na wizycie przeklinał, pstrykał na mnie palcami, kiedy chciał żebym na przykład spojrzała w górę, był opryskliwy i bardzo nie przyjemny. Na powitanie usłyszałam że " inny lekarze mogą go teraz w **** pocałować" i ze " co on ma ***** teraz ze mną zrobić". Panie z recepcji na moje słowa dotyczące doktora tylko wzruszyły ramionami. Jeszcze przed wejściem do gabinetu, kiedy otworzyły się drzwi i wychodziła poprzednia osoba, doktor widząc mnie i inną kobietę podnoszącą się z krzesła krzyknął "co tak siedzą, wchodzić do środka!". Żenada jedynym słowem.


 • Mariola Kaczorowska-Weber

  Laryngolog,

  • M

   Bardzo opryskliwy lekarz, po minucie chce się wyjść z gabinetu, żałowałam, że do niej przyszłam. Burczy pod nosem, pracuje jakby ją siłą przyciągnęli. Przyszłam do dr ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, ponieważ od miesiąca męczyłam się z katarem. Chciałam się upewnić, czy to nic poważnego, czy to nie jakieś zapalenie zatok bądź coś innego, a zostałam potraktowana powierzchownie, niemal wyśmiana przez lekarkę, że z czymś takim do niej przychodzę. NIE POLECAM!!!!!


 • Ryszard Stangierski

  Internista, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Choroby TarczycyUsługa: Inny

   Dobry lekarz i miły człowiek. Prowadził dwie moje ciąże pod kątem niedoczynność tarczycy i wszystko było oki. Polecam.

  • A

   NIE POLECAM! Zero wywiadu z pacjentem, "konsultacja" przeprowadzona bez znajomości historii choroby, nie zapytał nawet o masę ciała, która determinuje przyjmowaną dawkę leku, żeby upewnić się że jest ona prawidłowa. Brak jakiejkolwiek porady, lekarz nie wykonuje żadnych badań, niechętnie daje skierowania na te konieczne. Na zadawane pytania odpowiada 'ja się tym nie zajmuję' i każe iść do innego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest wyjątkową profesjonalistką. Pod uwagę bierze nie tylko schorzenia związane z objawami neurologicznymi ale również inne dolegliwości. Prowadzi rzetelny wywiad z pacjentem i w sposób skrupulatny dobiera leczenie. Nie bagatelizuje zdrowotnych problemów pacjenta bez względu na to, jak poważna jest choroba. Myślę, że pod opieką Pani doktor w końcu mój stan zdrowia się poprawi i będę mogła normalnie funkcjonować.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: kosultacja neurologiczna

   Świetny neurolog. Bardzo dokładny wywiad lekarski i przeprowadzone badanie, super podejście do pacjenta. Nie stawia pochopnie diagnozy, zleca wykonanie dodatkowych badań, a przepisując lekarstwa zwraca szczególną uwagę na te, które są aktualnie przyjmowane.
   Pani doktor odpowiada na wszelkie nurtujące pytania, wyjaśnia, uspokaja i co ważne - nie zerka nerwowo na zegarek. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile w rzeczywistości potrzeba.
   Pomimo młodego wieku, Pani dr jest osobą bardzo kompetentną. Szczerze wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Elżbieta Sidoruk

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dormed Dorota MalecUsługa: badania wstępne

   Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie było zdecydowanie nie na miejscu.

  • E

   Witam, moja wizyta z tym lekarzem była związana z badaniami okresowymi. Bardzo nie miła Pani, wręcz opryskliwa i chamska. z ta Panią nie da się rozmawiać a co dopiero uzyskać jakąś odpowiedź na pytanie związane z wynikami krwi, które były podwyższone. Na moje pytanie, które przerwała w połowie otrzymałam odpowiedź: "nie będę tłumaczyć Pani, bo Pani i tak nie zrozumie". Lekarz zwracał się do pacjenta obraźliwie oraz bez zrozumienia, ba tam nawet nie było próby zrozumieć pacjenta. A do tego zacofana, na widok tatuaży stwierdziła, że musi odnotować to a karcie i owszem zapisała to w rubryce "choroby"!!! Z całym szacunkiem, ale nie polecam tego lekarza, NIKOMU !!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Kozak

  Internista, Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Od kiedy jestem pod opieką Pani doktor Kozak, skończyły się moje problemy z astmą. Mam świetnie ustawione dozowanie leków. Mogę spać spokojnie. Wytłumaczyła mi jak się bronić przed atakami. Jestem Jej bardzo wdzięczna.


 • Piotr Krawczyk

  Psychiatra,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Uważam, że jest to wspaniały lekarz, który dba o dobro pacjenta. Zawsze gdy zachodzi potrzeba przyjmuje pacjentów nawet bez wcześniej umówionej wizyty. Uważnie słucha ich problemów i nie przerywa. Należę do grona pacjentów doktora Krawczyka już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jaką mi oferuje w dodatku byłam także w szpitalu psychiatrycznym pod jego opieką i ten czas również dobrze wspominam.

  • N
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: diagnoza ogolnego stanu zdrowia psychicznego

   Dobry psychiatra który zauważa takie problemy pacjenta, ktorych on sam nie widzi. Jest w stanie poświęcić pacjentowi trochę więcej czasu jeśli jest taka potrzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania