Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem! więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Dormed Dorota Malec

Bankowa 1

66-100 , Sulechów , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe +48 68 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Każdego dnia staramy się łączyć wysoki poziom usług medycznych z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem!

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Spirometr
 • Audiometr
 • EKG spczynkowe
 • Holter
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Kacperski

  Ortopeda, dr

  • M
   Lokalizacja: NATURESTETICA ortopedia / medycyna estetycznaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizyta na najwyższym poziomie, począwszy od samego umówienia jej.
   Doktor bardzo elastyczny, przyjazny.
   Potrafi dobrze zdiagnozować problem i zaproponować rozwiązanie nikogo nie naciągając na zbędne terapie.
   Jeśli chodzi o czas oczekiwania na wizytę - trzeba uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować sobie trochę czasu.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128aUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Lekarz miły i rzeczowy, a przede wszystkim zainteresowany pacjentem. Przyszłam do niego po wielu latach zaniedbań swoich i lekarzy, którzy ograniczali się tylko do wystawiania skierowań na rehabilitację lub w ogóle nie chcieli podejmować się leczenia. Pan doktor jako jedyny zrobił serię badań i skierował mnie do dalszej diagnostyki w innym mieście, gdzie przyjmował specjalista od przypadków podobnych do mojego.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Artur Hurny

  Neurolog,

  • M

   To wyjątkowy człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie jako lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Potrafi z pacjentem nawiązać kontakt.Bardzo dużo mi pomógł jako lekarz i wiele Mu zawdzięczam,byłem w ciężkim stanie.Interesuje się bezinteresownie każdym pacjentem,jest wielce oddanym lekarzem.Mało jest takich lekarzy.
   Jestem Jego stałym pacjentem i puki to będzie możliwe chcę pozostać jak najdłużej.
   Życzę dr.Arturowi Hurnemu dużo zdrowia i samych radości. To wspaniały Lekarz.
   Wdzięczny pacjent,...Mirosław Kozłowski
   Świebodzin

  • K

   Mialem mozliwosc leczenia sie pod opieka Artura Hurnego , prywatnie i w szpitalu , jest dobrym fachowcem i myslacym lekarzem , co najwazniejsze slucha pacjenta podczas wywiadu i skrupulatnie notuje . Wysoka kultura i duze rezultaty w leczeniu....


 • Alina Kulińska

  Reumatolog,

  • R

   Podzielam opinie moich przedmówczyń. Rzeczywiście jest to kobieta antypatyczna i obcesowa, wykazująca brak empatii dla pacjenta. Byłam u niej tylko raz na wizycie i nigdy tam nie wrócę ! Szczerze odradzam potencjalnym pacjentom.

  • G

   Witam,też spotkałam się z takim potraktowaniem mnie przez tą Panią.Miałam wrażenie ze praca jest dla tej Pani karą (za dobre pieniądze)!już nigdy tam nie pójdę!Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Gajdowski

  Neurolog,

  • K

   Miałam "wielką nieprzyjemność być u Pana Dr na wizycie. Z gabinetu wyszłam cała roztrzęsiona i głęboko zniesmaczona zachowaniem lekarza, który na wizycie przeklinał, pstrykał na mnie palcami, kiedy chciał żebym na przykład spojrzała w górę, był opryskliwy i bardzo nie przyjemny. Na powitanie usłyszałam że " inny lekarze mogą go teraz w **** pocałować" i ze " co on ma ***** teraz ze mną zrobić". Panie z recepcji na moje słowa dotyczące doktora tylko wzruszyły ramionami. Jeszcze przed wejściem do gabinetu, kiedy otworzyły się drzwi i wychodziła poprzednia osoba, doktor widząc mnie i inną kobietę podnoszącą się z krzesła krzyknął "co tak siedzą, wchodzić do środka!". Żenada jedynym słowem.


 • Mariola Kaczorowska-Weber

  Laryngolog,

  • M

   Bardzo opryskliwy lekarz, po minucie chce się wyjść z gabinetu, żałowałam, że do niej przyszłam. Burczy pod nosem, pracuje jakby ją siłą przyciągnęli. Przyszłam do dr ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, ponieważ od miesiąca męczyłam się z katarem. Chciałam się upewnić, czy to nic poważnego, czy to nie jakieś zapalenie zatok bądź coś innego, a zostałam potraktowana powierzchownie, niemal wyśmiana przez lekarkę, że z czymś takim do niej przychodzę. NIE POLECAM!!!!!


  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest wyjątkową profesjonalistką. Pod uwagę bierze nie tylko schorzenia związane z objawami neurologicznymi ale również inne dolegliwości. Prowadzi rzetelny wywiad z pacjentem i w sposób skrupulatny dobiera leczenie. Nie bagatelizuje zdrowotnych problemów pacjenta bez względu na to, jak poważna jest choroba. Myślę, że pod opieką Pani doktor w końcu mój stan zdrowia się poprawi i będę mogła normalnie funkcjonować.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: kosultacja neurologiczna

   Świetny neurolog. Bardzo dokładny wywiad lekarski i przeprowadzone badanie, super podejście do pacjenta. Nie stawia pochopnie diagnozy, zleca wykonanie dodatkowych badań, a przepisując lekarstwa zwraca szczególną uwagę na te, które są aktualnie przyjmowane.
   Pani doktor odpowiada na wszelkie nurtujące pytania, wyjaśnia, uspokaja i co ważne - nie zerka nerwowo na zegarek. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile w rzeczywistości potrzeba.
   Pomimo młodego wieku, Pani dr jest osobą bardzo kompetentną. Szczerze wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Elżbieta Sidoruk

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dormed Dorota MalecUsługa: badania wstępne

   Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie było zdecydowanie nie na miejscu.

  • E

   Witam, moja wizyta z tym lekarzem była związana z badaniami okresowymi. Bardzo nie miła Pani, wręcz opryskliwa i chamska. z ta Panią nie da się rozmawiać a co dopiero uzyskać jakąś odpowiedź na pytanie związane z wynikami krwi, które były podwyższone. Na moje pytanie, które przerwała w połowie otrzymałam odpowiedź: "nie będę tłumaczyć Pani, bo Pani i tak nie zrozumie". Lekarz zwracał się do pacjenta obraźliwie oraz bez zrozumienia, ba tam nawet nie było próby zrozumieć pacjenta. A do tego zacofana, na widok tatuaży stwierdziła, że musi odnotować to a karcie i owszem zapisała to w rubryce "choroby"!!! Z całym szacunkiem, ale nie polecam tego lekarza, NIKOMU !!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Kozak

  Internista, Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Od kiedy jestem pod opieką Pani doktor Kozak, skończyły się moje problemy z astmą. Mam świetnie ustawione dozowanie leków. Mogę spać spokojnie. Wytłumaczyła mi jak się bronić przed atakami. Jestem Jej bardzo wdzięczna.


 • Piotr Krawczyk

  Psychiatra,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Uważam, że jest to wspaniały lekarz, który dba o dobro pacjenta. Zawsze gdy zachodzi potrzeba przyjmuje pacjentów nawet bez wcześniej umówionej wizyty. Uważnie słucha ich problemów i nie przerywa. Należę do grona pacjentów doktora Krawczyka już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jaką mi oferuje w dodatku byłam także w szpitalu psychiatrycznym pod jego opieką i ten czas również dobrze wspominam.

  • N
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: diagnoza ogolnego stanu zdrowia psychicznego

   Dobry psychiatra który zauważa takie problemy pacjenta, ktorych on sam nie widzi. Jest w stanie poświęcić pacjentowi trochę więcej czasu jeśli jest taka potrzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Krupnicki

  Ortopeda, lek.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: łokieć tenisisty

   Bardzo otwarty na pacjenta lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta! Duża wiedza i profesjonalizm. Polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia.
   Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu