O nas

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej dorosłych i dzieci, którzy od 20 lat pomagają pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia oraz odzyskaniu sprawności fizycznej. Wyróżnia nas interdyscyplinarność, zaangażowany zespół pełen pasji oraz przyjazna atmosfera podczas ćwiczeń. Zaplanujemy dla Ciebie indywidualny program rehabilitacyjny dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, wykorzystując najlepsze narzędzia i najnowocześniejsze techniki. Z nami przygotujesz się do swojego ulubionego sportu i podniesiesz komfort swojego życia.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
fizjoterapia

Fizjoterapia

ortopedia

Ortopedia

neurologia

Neurologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (2)

Centrum Fizjoterapii Fizjofit
Jana Kilińskiego 4, 44-193 Knurów
Zobacz więcej
Centrum Fizjoterapii Fizjofit
Kozielska 141d, 44-121 Gliwice
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (544)

544 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    J

    „Jestem bardzo zadowolona z wizyty ojca u Pani neurolog. Wykazała się rzetelnym i profesjonalnym podejściem, dokładnie przeprowadziła wywiad oraz szczegółowo wyjaśniła wszystkie kwestie związane z leczeniem mojego ojca. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Szczególnie doceniam empatyczne i właściwe podejście do osoby starszej, pełne cierpliwości, szacunku i zrozumienia. Zdecydowanie polecam.

     • dr n. med. Aleksandra Porosińska Konsultacja neurologiczna  • 

    J

    Doceniam ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę, jak i pełen profesjonalizm. Otrzymałam bardzo cenne informacje odnośnie mojej kondycji, jak również wskazówki co powinnam robić dalej. Jest to bardzo miły i empatyczny specjalista, ze świetnym doświadczeniem. Polecam każdemu, kto szuka takiego wsparcia. Można zdecydowanie poczuć się w pełni zaopiekowanym.

     • mgr Jakub Losa fizjoterapia  • 

    S

    Profesjonalne podejście do pacjenta pierwszy lekarz u którego wizyta trwała prawie godzinę a nie 15 minut

     • dr n. med. Aleksandra Porosińska Konsultacja neurologiczna  • 

    J

    Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i zaangażowanie. Polecam!

     • dr n. med. Aleksandra Porosińska Konsultacja neurologiczna  • 

    M

    Do Kasi chodziłam przez całą ciążę. Dzięki jej wskazówkom czuję się bardzo dobrze przygotowana do porodu. Dzięki jej pracy manualnej czuję się skutecznie rozluźniona i gotowa do porodu.
    Na pewno wrócę po okresie rekonwalescencji !

     • mgr Katarzyna Łukasik konsultacja fizjoterapeutyczna uroginekologiczna  • 

    A

    Polecam fizjoterapeutę Pana Macieja. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.

     • mgr Maciej Jędrysiak Inny  • 

    K

    Pani doktor wszystko konkretnie i rzeczowo wyjaśniła.
    Super podejście do pacjenta.

     • dr n. med. Aleksandra Porosińska Konsultacja neurologiczna  • 

    O

    Bardzo mi się podoba i punktualność lekarza i atmosfera

     • dr n. med. Aleksandra Porosińska Konsultacja neurologiczna  • 

    K

    Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta.Fajna atmosfera. Ćwiczenia pokazywane z dbałością i pomocą w ich wykonaniu. W moim przypadku z problemami z kręgosłupem jestem bardzo zadowolony . Pan Maciek uratował mnie przed operacją. Bardzo polecam

     • mgr Maciej Jędrysiak konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    J

    Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Moje plecy wracają do formy. Terapia przynosi ulgę a zadane ćwiczenia bardzo pomagają odzyskać sprawność. Pan Krzysztof podchodzi do pacjenta holistycznie, jest komunikatywną i uprzejmą osobą co sprawia, że mimo fizycznych dolegliwości przychodzi się na wizytę z uśmiechem i poczuciem, że będzie lepiej.

     • mgr Krzysztof Jakubiak fizjoterapia  • 

    mgr Krzysztof Jakubiak

    Dziękuję za zaufanie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania