Lek. wet.

Piotr Winiecki verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: diagnoza i leczenie psa

  Bardzo polecam gabinet Pana doktora, fachowa, umiejętna pomoc i opieka nad pieskiem. Wykonane badania pozwoliły postawić diagnozę i podjąć leczenie. Super opieka.

 • Szukasz weterynarza? Pacjenci polecają:

  Ryszard Starczewski
  Ryszard Starczewski
  Weterynarz
  Władysława IV Jagiełły 33, Poznań
  Bardzo dobry lekarz! Pacjent otrzymuje więcej, niż miałby prawo oczekiwać! Bardzo dziękuję za fachowość, wielką… więcej

  Dariusz Pawlak
  Dariusz Pawlak
  Weterynarz
  Poznań
  Z całego serca polecam pana Dariusza, jest to zawsze cierpliwy weterynarz, z sercem do zwierząt, zawsze uprzejmy… więcej

  Dariusz Filipiński
  Dariusz Filipiński
  Weterynarz
  os. Wichrowe Wzgórze paw. 104, Poznań
  Zabrakłoby mi miejsca na pochwały dla Pana doktora, więc ujmę to krótko prawdziwy lekarz z powołania. więcej

  Ewa Kostencka
  Ewa Kostencka
  Weterynarz
  os. Wichrowe Wzgórze paw. 104, Poznań
  Kompetenta i rzeczowa Pani Doktor, która zachowuje krew w każdych warunkach, nawet jak właścicielowi pacjenta puszczają… więcej

  Paweł Antosik
  Paweł Antosik
  Weterynarz
  Jagiellońskie 77, Poznań
  bardzo dobry lekarz już kilka razy uratował mojego psa i psy moich znajomych oraz koty,a ci co o nim żle piszą… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Dyplom lekarza weterynarii uzyskałem na wrocławskiej Akademii Rolniczej w roku 1999. Po studiach otworzyłem własny gabinet, w którym do dziś leczę małych czworonożnych (i nie tylko) pacjentów. Opiekuję się kompleksowo wszystkimi zwierzętami domowymi. Wiele czasu w mojej praktyce poświęcam chirurgii, zwłaszcza onkologicznej. Leczę również zwierzęta hodowlane. W roku 2004 zdobyłem tytuł specjalisty chorób trzody chlewnej. Opiekuję się czworonogami w Poznaniu i okolicznych wioskach. Od lat niezmiennie moja praca jest moją największą miłością i pasją.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  43 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: diagnoza i leczenie psa

   Bardzo polecam gabinet Pana doktora, fachowa, umiejętna pomoc i opieka nad pieskiem. Wykonane badania pozwoliły postawić diagnozę i podjąć leczenie. Super opieka.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny

   Trafna diagnoza, niskie ceny, empatia w stosunku do zwierzecia i do właściciela. Po przykrych doświadczeniach z naciaganiem na niepotrzebne zabiegi w innym gabiencie, znalazłam Pana Piotra i wiem, ze trafiłam w bardzo dobre rece. Doktor jest uczciwy, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: leczenie złamań u zwierząt

   Rewelacyjny weterynarz! Pan Doktor Winiecki uratował ogonek naszego pieska, kiedy większość innych weterynarzy chciała amputować kawałek ogona. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora zaoszczędziły naszemu szczeniakowi operacji i co najważniejsze mały jest już zdrowy i szczęśliwy. Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym weterynarzem jakiego znamy! Polecamy z całego serca :)

  • A
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: Inny

   Pan doktor jest fantastyczny - ma świetne podejście do zwierząt! Moja kotka przeszła u niego leczenie świerzbu, szczepienia, sterylizacje, wszystko bez komplikacji. Po operacji założono jej "szwy wewnętrzne", dzięki czemu nie musiała nosić niewygodnych kaftanów czy kołnierzy a przy okazji nie mogła sobie "rozgryźć" rany. Przy okazji lekarz bierze normalne stawki za leczenie i nie namawia do niepotrzebnych leków! Jest dostępny pod telefonem i zawsze pomocny.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: Inny

   Pan Piotr jest niesamowitym lekarzem weterynarii jak i sympatycznym i oddanym człowiekiem. Wyleczyl moją kotkę z wysokiej gorączki i sterylizacje też wykonał profesjonalnie. Zdecydowanie polecam. Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód jak Pan Piotr, świat byłby piękniejszy :-) Razem z kotką jesteśmy bardzo wdzięczne :-)

  • Polecam serdecznie. Miły, uczynny i kulturalny lekarz. Bardzo fajnie, że odbierfa telefony i bez problemu doradza. Jesteśmy częstymi gośćmi z moim goldenkiem :) Pozdrawiamy

  • E

   Bardzo dobry fachowiec ... Uczciwy ... zawsze można na niego liczyć , interesuje się zdrowiem zwierzaka . Odpowiada na wszelkie pytanie i udziela wyczerpujących odpowiedzi .. Weterynarz którego można z czystym sumieniem polecić i przede wszystkim nie naciąga ....

  • I

   Zawsze ma czas dla zwierzaka, nie faszeruje ich bez potrzeby antybiotykami ani nie zleca zbędnych badań. Poza tym jest uczciwy jeżeli chodzi o płatności. Polecam ;-)

  • Fachowiec i miłośnik zwierzaków prawdziwy dr.Dolitte. Jeżeli polecić to tylko p. dr. Piotra Winnickiego . Naprawdę godny polecenia lekarz dla naszych milusińskich.

  • S

   Wspaniały , konkretny lekarz !
   Z przyjemnością chodzimy razem z moim psem do niego. Idealne podejście do zwierząt.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG