Lek. wet.

Piotr Winiecki verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: diagnoza i leczenie psa

  Bardzo polecam gabinet Pana doktora, fachowa, umiejętna pomoc i opieka nad pieskiem. Wykonane badania pozwoliły postawić diagnozę i podjąć leczenie. Super opieka.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Dyplom lekarza weterynarii uzyskałem na wrocławskiej Akademii Rolniczej w roku 1999. Po studiach otworzyłem własny gabinet, w którym do dziś leczę małych czworonożnych (i nie tylko) pacjentów. Opiekuję się kompleksowo wszystkimi zwierzętami domowymi. Wiele czasu w mojej praktyce poświęcam chirurgii, zwłaszcza onkologicznej. Leczę również zwierzęta hodowlane. W roku 2004 zdobyłem tytuł specjalisty chorób trzody chlewnej. Opiekuję się czworonogami w Poznaniu i okolicznych wioskach. Od lat niezmiennie moja praca jest moją największą miłością i pasją.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  43 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: diagnoza i leczenie psa

   Bardzo polecam gabinet Pana doktora, fachowa, umiejętna pomoc i opieka nad pieskiem. Wykonane badania pozwoliły postawić diagnozę i podjąć leczenie. Super opieka.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny

   Trafna diagnoza, niskie ceny, empatia w stosunku do zwierzecia i do właściciela. Po przykrych doświadczeniach z naciaganiem na niepotrzebne zabiegi w innym gabiencie, znalazłam Pana Piotra i wiem, ze trafiłam w bardzo dobre rece. Doktor jest uczciwy, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: leczenie złamań u zwierząt

   Rewelacyjny weterynarz! Pan Doktor Winiecki uratował ogonek naszego pieska, kiedy większość innych weterynarzy chciała amputować kawałek ogona. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora zaoszczędziły naszemu szczeniakowi operacji i co najważniejsze mały jest już zdrowy i szczęśliwy. Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym weterynarzem jakiego znamy! Polecamy z całego serca :)

  • A
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: Inny

   Pan doktor jest fantastyczny - ma świetne podejście do zwierząt! Moja kotka przeszła u niego leczenie świerzbu, szczepienia, sterylizacje, wszystko bez komplikacji. Po operacji założono jej "szwy wewnętrzne", dzięki czemu nie musiała nosić niewygodnych kaftanów czy kołnierzy a przy okazji nie mogła sobie "rozgryźć" rany. Przy okazji lekarz bierze normalne stawki za leczenie i nie namawia do niepotrzebnych leków! Jest dostępny pod telefonem i zawsze pomocny.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet weterynaryjnyUsługa: Inny

   Pan Piotr jest niesamowitym lekarzem weterynarii jak i sympatycznym i oddanym człowiekiem. Wyleczyl moją kotkę z wysokiej gorączki i sterylizacje też wykonał profesjonalnie. Zdecydowanie polecam. Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód jak Pan Piotr, świat byłby piękniejszy :-) Razem z kotką jesteśmy bardzo wdzięczne :-)

  • Polecam serdecznie. Miły, uczynny i kulturalny lekarz. Bardzo fajnie, że odbierfa telefony i bez problemu doradza. Jesteśmy częstymi gośćmi z moim goldenkiem :) Pozdrawiamy

  • E

   Bardzo dobry fachowiec ... Uczciwy ... zawsze można na niego liczyć , interesuje się zdrowiem zwierzaka . Odpowiada na wszelkie pytanie i udziela wyczerpujących odpowiedzi .. Weterynarz którego można z czystym sumieniem polecić i przede wszystkim nie naciąga ....

  • I

   Zawsze ma czas dla zwierzaka, nie faszeruje ich bez potrzeby antybiotykami ani nie zleca zbędnych badań. Poza tym jest uczciwy jeżeli chodzi o płatności. Polecam ;-)

  • Fachowiec i miłośnik zwierzaków prawdziwy dr.Dolitte. Jeżeli polecić to tylko p. dr. Piotra Winnickiego . Naprawdę godny polecenia lekarz dla naszych milusińskich.

  • S

   Wspaniały , konkretny lekarz !
   Z przyjemnością chodzimy razem z moim psem do niego. Idealne podejście do zwierząt.