Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fabryczna 13, Rybnik
Centrum Edukacyjne BEST

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda z wieloletnim doświadczeniem w terapii indywidualnej i grupowej. Od początku swojej pracy zawodowej związany ze środowiskiem przedszkolnym i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zespół Aspergera
  • Zaburzenia mowy
  • Wady wymowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Fabryczna 13, Rybnik

Centrum Edukacyjne BEST

Pozostałe usługi


Fabryczna 13, Rybnik

Centrum Edukacyjne BESTFabryczna 13, Rybnik

Centrum Edukacyjne BEST

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST stymulacja rozwoju mowy

Najlepszy Logopeda na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Logopeda z powołania. Córka mając 3 lata nie potrafiła mówić. Już po paru lekcjach było widać postępy. Córka uwielbiała chodzić na lekcje do Pana Piotrka. Mówiono nam, że córka będzie miała problemy w szkole. A obecnie jest wzorową uczennicą. Płynnie czyta już w 1 klasie. Dziękujemy.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST stymulacja rozwoju mowy

W 100% polecam Pana Piotra i prowadzone przez niego zajęcia logopedyczne. Ponadto, co równie ważne, Pana Piotra poleca mój syn Wojtek, który pod jego opieką nadgonił wszystkie niedoskonałości mowy. Zawsze chętnie chodził na zajęcia i wracał z nich zadowolony.
Wielki plus za fachowość, ciekawe pomysły, punktualność i ogromną skuteczność.
Dziękuję :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST wada wymowy spowodowana trzecim migdałem

Gorąco polecam! Gdy trafiłam z synem do Pana Piotrka mój 3 letni syn mówił tak niewyraźnie, że nikt go nie rozumiał, lekarze twierdzili że jeszcze "ma czas" aby zacząć mówić. Dopiero Pan Piotrek postawił trafną diagnozę (3 migdał). Po wycięciu migdałka i dobranych dobrze ćwiczeniach mój syn mówi jak reszta rówieśników.
Wszystkie zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze a na efekty nie trzeba było długo czekać. ????


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST terapia logopedyczna

Do Pana Piotra trafiliśmy z diagnozą opóźnionego rozwoju mowy u 2-letniego syna, który w momencie rozpoczęcia terapii nie mówił praktycznie nic. Dzisiaj, po prawie 4 latach intensywnej terapii zakończyliśmy ją z niesamowitymi efektami, które uwidocznione są w przepięknej mowie syna, z wyraźnie wymawianymi nawet tymi najtrudniejszymi głoskami. Przyznam, że łezka zakręciła mi się w oku, bo syn bardzo zżył sie z Panem Piotrem, znajdując w nim prawdziwego przyjaciela. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości specjalisty, który włoży w rozwój mowy Waszego dziecka całe swoje serce.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST wady wymowy

Pan Piotr to logopeda na najwyższym poziomie: wulkan pomysłów, pozytywny człowiek z naturalnym, ciepłym podejściem do dzieci, rzetelnie przygotowujący każde zajęcia i materiały pomocnicze. Stosuje nowatorskie, kreatywne i częstokroć autorskie efektywne oraz efektowne metody nauki poprawnej wymowy. Jego zajęcia nie polegają tylko i wyłącznie na żmudnym powtarzaniu i korygowaniu błędnych głosek, jest w nich wiele nauki przez ruch, zabawę, muzykę. Szczerze polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Edukacyjne BEST Dyslalia, rotacyzm

Profesjonalizm, aktualna wiedza, świetne podejście do dzieci, ciekawe zajęcia i niebanalne pomoce naukowe - oto krótkie podsumowanie pracy pana Piotra. W jego metodzie najbardziej spodobało mi się przeplatanie zajęć ruchowych ze statycznymi (przy biurku), dzięki czemu moja córka chętnie uczestniczyła w ćwiczeniach, nigdy się nie nudziła, a zajęcia (aż za) szybko mijały. W wyniku jego wysiłków córka mówi poprawnie. Serdecznie dziękuję i polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zła wymowa spółgłosek s,z,c

Bardzo polecam pana Piotra Tolsdorfa - logopedę z powołania, który ma cudowne podejście do dzieci. Dzięki zajęciom, które odbywały się na miejscu w przedszkolu nie musieliśmy nigdzie jeździć z dzieckiem. Syn wręcz nie mógł się doczekać zajęć z panem Piotrem, który zawsze wymyślał ciekawe zabawy logopedyczne a dzięki nim syn zaczął wyraźnie wymawiać spółgłoski s, z, c. Z czystym sumieniem polecam pana Piotra.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z czystym sumieniem pragnę polecić Pana Piotra dla każdego kto szuka logopedy. Pan Piotr jest świetnym speclialista o jakich teraz trudno. Do tego ma bardzo dobre podejście do dzieci. Dzięki ćwiczeniom z panem Piotrem syn nauczył się wymawiać pięknie sz/rz/cz.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wada wymowy

Zajęcia prowadzone były w przedszkolu, do którego uczęszczało moje dziecko, co było niesłychaną wygodą, z uwagi na wykluczenie dojazdów i dodatkowych terminów do wpisywania w kalendarzu. Dzięki ćwiczeniom z panem Piotrem i systematycznej pracy w domu, syn nauczył się wymawiać sz/rz/cz i to nieziemskie R. Zdecydowanie polecam usługi tego niesłychanie przyjaznego, kontaktowego i pozytywnego logopedy każdemu kto ma na uwadze prawidłowy rozwój swojego dziecka.


E
Użytkownik zweryfikowany

Polecamy serdecznie.
Dzięki wizytom u Pana Piotra mój syn pięknie się wypowiada, nie ma wad wymowy, a powtarzając głoski i pisząc literki podczas ćwiczeń dodatkowo nauczył się czytać :)
Pan Piotr ma fantastyczne podejście do dzieci, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem, jest ciepłą i sympatyczną osobą. Mojego bardzo nieśmiałego syna szybko namówił do współpracy.
Zajęcia są ciekawe dla dzieciaczków, nie ma mowy o nudnym powtarzaniu wyrazów w kółko, Pan Piotr poprzez gry i zabawy uzyskuje pożądany efekt. Mój syn nigdy się nie nudził i chętnie współpracował.
Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalne podejście


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda z wieloletnim doświadczeniem w terapii indywidualnej i grupowej. Od początku swojej pracy zawodowej związany ze środowiskiem przedszkolnym i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zespół Aspergera
  • Zaburzenia mowy
  • Wady wymowy
Pokaż wszystkie leczone choroby