Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z roku 1988. Od 1989 roku pracuje nieprzerwanie na Oddziale Dziecięcym Woje...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Bardzo polecam dra Szczęsnego! Podejście do małego pacjenta bardzo życzliwe i fachowe, w trakcie wizyty byliśmy informowani co i dlaczego bez pośpiechu. Dr Szczęsny został naszym lekarzem pierwszego wyboru.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Bardzo polecam doktora. Swietne podejscie do dziecka. Dokladne badanie i dobrze dobrane leki. Lekarz z powolania


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska kontrola po szpitalu

Szczerze polecam Pana Doktora. Bardzo nam pomógł. Syn jest astmatykiem,nie raz był leczony na Oddziale dziecięcym gdzie Pan Doktor jest ordynatorem. Mam same pozytywne wrażenia, Pan Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, który ma na sercu dobro małego pacjenta. Synowie bardzo go lubią. Jest bardzo dokładny i szczegółowy, słucha rodziców.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska choroba dziecka

Profesjonalista, bardzo uważnie bada, przeprowadza szczegółowy wywiad z rodzicami, sympatyczny i ze wspaniałym podejściem do dzieci. Rzadko spotyka się takiego lekarza, nasz syn w końcu nie płacze w trakcie wizyt i sam bawi się w lekarza. Punktualny, dostępny i troszczy się o pacjentów - widać, ze lubi to co robi. Polecam z czystym sercem!


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, bardzo dokładnie bada i potrafi postawić prawidłową diagnozę, oraz dobrać najbardziej odpowiedni lek. Do tego jest miły i sympatyczny. Zdecydowanie polecam. Jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z pomocy pediatry to na pewno będzie to Pan Doktor Piotr Szczęsny.


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę z córką, lekarz zawsze porządnie zbada, wytłumaczy, przepisze odpowiednie leki. Widać, że bardzo rzetelny w tym co robi. :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Znam go tylko ze szpitala (byłam tam z synkiem stałym bywalcem). Nie chodzi do wszystkich do dzieci, służbista, niestety nie słucha rodziców. Mój synek nie reaguje wogólę na jeden z leków co mu zgłosiliśmy, niestety znowu mu go dał (mimo naszych sprzeciwów) Dopiero po trzech dniach inna lekarka zmieniłam go na dwa inne antybiotyki. Trafiliśmy z zapaleniem oskrzeli, które przeszły w obustronnym zapaleniem płuc i oskrzelików.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


M

Najlepszy lekarz dziecięcy z jakim miałam dotąd do czynienia, przede wszystkim nie popada w rutynę, jest dokładny, solidny, i widać, że kocha to co robi. Mam dzieci w wieku 11 i 6 lat i jak dotad zaden lekarz zbyt wiele nie zdzialal nawet przy przeziebieniach, tylko pakuja antybiotyki na sile. Nie "zdziera" pieniedzy z klientow, jak inni, umawia wizyty kontrolne dosc regularnie po to, aby miec pewnosc ze dziecko ktore bylo u niego 1 raz jest calkiem zdrowe, mily i sympatyczny czlowiek, bardzo wyważony. Polecam w 1000 %. Życzliwa mama ;-)


M

Ordynator oddziału dzicięcego.Bardzo kompetentny i rzeczowy oraz co najważniejsze prawdziwy lekarz z powołania:)


M

Super. Nie wypisuje antybiotyku, jeśli to nie jest konieczne. Trafna diagnoza, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania.POLECAM/


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z roku 1988. Od 1989 roku pracuje nieprzerwanie na Oddziale Dziecięcym Woje...

Zobacz pełen opis