Jesteś tym lekarzem?

23

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Od lat ja i moja rodzina leczymy się u doktora - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń :) nigdy nie odmówi , a wręcz gdy widzi że jest potrzeba skierowania na badania czyni to od razu. Zawsze trafia z diagnozą i z czystym sumieniem twierdzę, że jest to lekarz godny polecenia.

 • Gorąco polecam. Bardzo dobry fachowiec , wrażliwy i ciepły człowiek. Świetny diagnosta. Od lat leczy się u Niego cała moja rodzina i ludzie , którzy u mnie przebywają na wypoczynku. Nigdy nie odmówił pomocy. Szczególnie wzruszająca jest wrażliwość Pana Doktora w stosunku do dzieci i ludzi starszych, co w dobie powszechnego pośpiechu i gonitwy za wszystkim jest niezwykle rzadkie. Czuję się komfortowo, mając świadomość ,że nad zdrowiem moim i mojej rodziny czuwa dr Piotr Pawłowski.
  Mieszkanka Ustronia Morskiego.

 • Pan Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam doczynienia.
  z czystym sumieniem mogę polecić Go jako osobę w 100% godną zaufania i polecenia.
  za każdym razem dokłada wszelkich starań do tego co robi a co za tym idzie Jego diagnozy są trafne a leczenie skuteczne.
  oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pracy i pacjęta jak Pan Doktor.

 • ~Ustronianka: skoro dałaś ocenę "najgorszy", to dlaczego równocześnie "ała moja rodzina leczy się od lat u niego". Ja wielokrotnie prosiłam dr. Pawłowskiego o przepisanie tańszych leków, i nigdy nie robił z tego problemu. Zawsze robił dobry, głęboki wywiad, zawsze dokładnie mnie obadał i przedstawił wszystkie możliwe powody moich objawów chorobowych. A skoro przepisuje te same antybiotyki, to znaczy chyba tyle, że są dobre i działają..

 • Bardzo dobry lekarz
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Cała moja rodzina leczy się od lat u niego. Często jestem przeiębiona, zawsze daje te same antybiotyki, czy dla mnie czy dla innych członków rodzin... Zawsze tylko drogie leki. Nigdy nie zrobił mi badania, dlaczego mam częste anginy. Jak nie poprosisz, to nie dostaniesz, oczywiście nie zawsze się udaje dostać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz