Fizjoterapia / Rehabilitacja Fizjoterapia pooperacyjna: - kończyny dolnej (stawu kolanowego, biodrowego, skokowego itd.) - kończyny górnej (stawu barkowego, łokciowego, nadgar... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • neurodynamika kliniczna

  Stan po złamaniu z przemieszczeniem lewej kości ramienia (wstawiona blaszka tytanowa 15.09) - prawdopodobnie uszkodzony nerw łokciowy i pośrodkowy (oczekiwanie na EMG)- póki co skierowanie na kinezyterapię + tzw neurodynamika kliniczna. Czy zajmuje się Pan tym drugim zagadnieniem?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Nowak

  Witam!
  Nie zajmuję się neurodynamiką kliniczną. Wszystkie metody którymi się posługuję wypisane są na moim profilu zawodowym.Pozdrawiam, życząc powrotu do zdrowia.

 • ból pleców - kiedy zacząć fizjoterapię?

  Od kilku tygodni przy wykonywaniu drobnych czynności domowych towarzyszy mi ból w plecach. Nie jest to jakiś mocny i przeszywający ból, to tak jakby delikatne, najczęściej jednorazowe ukucie. Chciałabym się dowiedzieć jaki czas będzie odpowiedni na rozpoczęcie fizjoterapii? Czy mam zapobiegać i rozpocząć… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Nowak

  Witaj!
  Najlepiej skonsultować się z fizjoterapeutą w jak najszybszym czasie - łatwiej zapobiec poważnej kontuzji niż szukać pomocy w przypadku ostrego bólu. Pozdrawiam, zapraszając na konsultację.

Zobacz wszystkie (12) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapia / Rehabilitacja

  Fizjoterapia pooperacyjna:
  - kończyny dolnej (stawu kolanowego, biodrowego, skokowego itd.)
  - kończyny górnej (stawu barkowego, łokciowego, nadgarstka itd.)
  - kręgosłupa

  Terapia manualna
  Terapia wg Kalthenborn’a
  Rehabilitacja ortopedyczna
  Kinesiology taping
  MTT – Medyczny Trening Terapeutyczny
  Terapia schorzeń kręgosłupa
  Urazy Sportowe
  Trening Funkcjonalny

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Wydział Fizjoterapii
 • Kurs Instruktora Sportu ze specjalnością Judo - AWF

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Szpital MSWIA we Wrocławiu
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
 • Okręgowy Szpital Kolejowy we Wrocławiu
 • 4 Szpital Wojskowy z Polikliniką we Wrocławiu
więcej

Certyfikaty

Ocena pacjentów:

18 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Specjalista, który się nie spieszy. Wyczerpująco tłumaczy każde zagadnienie związane z dolegliwością pacjenta. Nie patrzy na zegarek. motywuje do samodzielnych domowych ćwiczeń, które przekazuje pacjentowi. polecam!

  Piotr Nowak2016-11-02

  Dziękuję bardzo za dobrą opinię. Mam nadzieję, że spędzi Pani w gabinetach lekarskich i u fizjoterapeuty jak najmniej czasu!
  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia w jak najkrótszym czasie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie.
  Wizyta poprzedzona dokładnym wywiadem (w tym pytaniem o dokumentację medyczną), sam zabieg z dokładnym tłumaczeniem co, z jakiego powodu i w jakim celu jest wykonywane. Na koniec solidna dawka wiedzy plus atlas anatomiczny. Do tego zestaw ćwiczeń plus filmy do samodzielnego wykonania. Motywacja do ćwiczeń w cenie????
  Przy tak bogatym pakiecie i wysokiej jakości, warto!

  Piotr Nowak2016-07-19

  Mam nadzieję, że wszystkie dolegliwości bólowe znikną i będzie można skupić się na powrocie do aktywności sportowej!Powodzenia!

 • AG

  Polecam ! Bardzo dobry fizjoterapeuta. Profesionalny w swoim fachu. dolegliwości bolowe ustapily. Polecam

  Piotr Nowak2016-06-20

  Dziękuję bardzo za pozytywny odbiór mojej pracy.
  Mam nadzieję, że dolegliwości bólowe już nie wrócą.

 • Pan Piotr jest bardzo kompetentnym specjalistą posiadającym ogromną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Już po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że to najlepszy fizjoterapeuta, u jakiego byłam. Rzeczowo i ze szczegółami wyjaśnił na czym polega problem i jak się go pozbyć. Z czystym sumieniem POLECAM.

  Piotr Nowak2016-04-20

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę Pani, żeby było jak najmniej ewentualnych wizyt, aż do Pani powrotu do pełnej sprawności.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołaniem, bardzo dokładny w tym co robi. Już po pierwszej wizycie wiem, że jeśli będę miała problem, zgłosze się właśnie do niego.

  Piotr Nowak2016-04-13

  Jestem fizjoterapeutą, nie lekarzem:), ale faktycznie mój zawód jest jednocześnie pasją. Jestem bardzo szczęśliwy, że odbiór mojej pracy jest pozytywny. Życzę, aby nie było potrzeby powrotu do gabinetu!

 • Cudotwórca!! Piotr wyciągnął mnie z niejednej kontuzji. Byłam na kilku wizytach i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jest to Profesjonalista jakich mało. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, wielokierunkowa terapia, dobrze dobrane ćwiczenia oraz przemiłe i troskliwe podejście do pacjenta sprawiły, że pomimo wielu urazów cieszę się dobrą sprawnością. Gorąco polecam i sama w razie potrzeby pewnie nie raz jeszcze skorzystam z Jego pomocy :)

  Piotr Nowak2016-04-13

  Dziękuję bardzo za taką ocenę mojej pracy. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby powrotu do gabinetu:) Życzę dużo zdrowia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładne wywiad jak doszło do problemu, następnie przebadanie i działanie + zalecenia po. Profesjonalizm w miłej atmosferze :)

  Piotr Nowak2016-03-22

  Dziękuję za pozytywną opinię. Liczę na zrealizowanie wszystkich zaleceń i powrót do pełnej sprawności!

 • Moje dzieci po wizycie orzekły, że "ten pan jest super". Dziękuję za rzeczową i profesjonalną konsultację oraz bardzo miłą atmosferę.
  Widać znajomość zawodu i indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Osoba godna polecenia.

  Piotr Nowak2016-03-14

  Dziękuję bardzo za taką opinię - praca z tak grzecznymi i inteligentnymi dziećmi to czysta przyjemność.
  Życzę powodzenia w fizjoterapii!

 • KJ

  Zna sie na rzeczy!! Szybko I skutecznie pomogl mi wrocic do sprawnosci. Jesli jeszcze bede kiedys potrzebowal pomocy to na pewno sie do niego zglosze!!!!! Polecam kazdemu!!

  Piotr Nowak2016-03-07

  Dziękuję za pozytywną opinię. Życzę Panu zdrowia i braku potrzeby powrotu do fizjoterapeuty!

 • Zdecydowanie polecam tego fizjoterapeutę! Jestem zawodowym sportowcem i współpracuje z Panem Piotrkiem od kilku lat. Fachowa pomoc wielokrotnie pozwoliła mi w szybki sposób wyleczyć kontuzję i wrócić do trenowania. To co różni Pana Piotrka od innych fizjoterapeutów to zdecydowanie to, że nie tylko leczy, ale również pomaga unikać kontuzji na przyszłość. Oby więcej takich fachowców!

  Piotr Nowak2016-02-29

  Dziękuję za opinię! Prewencja urazów sportowych w znacznym stopniu ogranicza ilość kontuzji - a jak wiemy doskonale "sport zawodowy to jest czas pomiędzy leczeniem kontuzji". Im więcej czasu mamy na trening, a nie rehabilitację, tym wyższy poziom sportowy będziemy prezentować. Życzę jak najwyższych osiągnięć!