Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapia / Rehabilitacja

Fizjoterapia pooperacyjna:
- kończyny dolnej (stawu kolanowego, biodrowego, skokowego itd.)
- kończyny górnej (stawu barkowego,…
więcej

 • Dzień dobry, mam uszkodzony obrąbek stawu barkowego (typu SLAP). Jestem przed operacja. Czy ćwiczenia z fizjoterapeutą przed operacją pomogłyby mi w utrzymaniu dobrej sprawności stawu? czy może nie poleca się jakiegokolwiek ruchu przy takim uszkodzeniu?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Nowak

  Witam!
  Żeby odpowiedzieć rzeczowo na pytanie, potrzebuję więcej szczegółów - obejrzenie wyników badań obrazowych oraz badanie w gabinecie, ewentualnie konsultacja z lekarzem prowadzącym pozwalają… Więcej

 • Ponieważ kilku fizjoterapeutów do mojego poprzedniego pytania pytało mnie czemu ćwiczę tak krótko na hantlach tzn 10-15 minut odpowiadam że przy ćwiczeniach na hantlach powyżej 25 minut oraz na rowerku stacjonarnym ok 20-30 minut mam problem ze zbyt nadmiernym apetytem-oczywiście wiem że ćwiczenia pobudzają… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Nowak

  Proszę w takim razie skonsultować się z lekarzem, który przypisuje leki - proszę go spytać o zalecenia dotyczące diety i ćwiczeń. Nie posiadam wystarczającej wiedzy na temat interakcji leków psychotropowych… Więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapia / Rehabilitacja

  Fizjoterapia pooperacyjna:
  - kończyny dolnej (stawu kolanowego, biodrowego, skokowego itd.)
  - kończyny górnej (stawu barkowego, łokciowego, nadgarstka itd.)
  - kręgosłupa

  Terapia manualna
  Terapia wg Kalthenborn’a
  Rehabilitacja ortopedyczna
  Kinesiology taping
  MTT – Medyczny Trening Terapeutyczny
  Terapia schorzeń kręgosłupa
  Urazy Sportowe
  Trening Funkcjonalny

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Wydział Fizjoterapii
 • Kurs Instruktora Sportu ze specjalnością Judo - AWF

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Szpital MSWIA we Wrocławiu
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
 • Okręgowy Szpital Kolejowy we Wrocławiu
 • 4 Szpital Wojskowy z Polikliniką we Wrocławiu
więcej

Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: AS-MedicalUsługa: kontuzja szyi po treningu, ból uniemożliwiający normalne poruszanie głową

  Rewelacyjny fizjoterapeuta, z całego serca polecam! Piotr przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad po czym spokojnie wyjaśnił mi co może być przyczyną bólu, jak działa mój organizm oraz przeprowadził zabieg, po którym już po wyjściu gabinetu poczułam znaczącą ulgę, a po dwóch dniach stosowania się do zaleceń wszystko minęło. Mam nadzieję, że więcej kontuzji nie będzie, ale jeśli tylko - na pewno ponownie zwrócę się do Piotra i będę polecać znajomym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AS-Medical

  Dobry specjalista, dokładny, rzeczowy i konkretny. Zadaje wiele pytań dotyczących dolegliwości i okoliczności urazu, zbiera dokładny wywiad chorobowy. Po wypadku komunikacyjnym pomógł mi w krótkim czasie powrócić do większej sprawności. Fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AS-MedicalUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo dokładny specjalista, szczegółowo przeprowadził wywiad związany z moim stanem zdrowia oraz skrupulatnie omówił kilka przyczyn które mogą powodować u mnie ból kręgosłupa, w tej samej godzinnej konsultacji kilka ćwiczeń rozciągających, czym byłam lekko zaskoczona (dlatego dobrze mieć ze sobą wygodny strój sportowy) oraz przesłanie dalszych. Nie ma naciągania, rzetelnie przepracowana godzina. Po za tym wszystkim swobodna i koleżeńska atmosfera.

  Piotr Nowak2017-04-05

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Mam nadzieję, że nasza wspólna praca przyniesie wyczekiwaną poprawę stanu zdrowia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Specjalista, który się nie spieszy. Wyczerpująco tłumaczy każde zagadnienie związane z dolegliwością pacjenta. Nie patrzy na zegarek. motywuje do samodzielnych domowych ćwiczeń, które przekazuje pacjentowi. polecam!

  Piotr Nowak2016-11-02

  Dziękuję bardzo za dobrą opinię. Mam nadzieję, że spędzi Pani w gabinetach lekarskich i u fizjoterapeuty jak najmniej czasu!
  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia w jak najkrótszym czasie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie.
  Wizyta poprzedzona dokładnym wywiadem (w tym pytaniem o dokumentację medyczną), sam zabieg z dokładnym tłumaczeniem co, z jakiego powodu i w jakim celu jest wykonywane. Na koniec solidna dawka wiedzy plus atlas anatomiczny. Do tego zestaw ćwiczeń plus filmy do samodzielnego wykonania. Motywacja do ćwiczeń w cenie
  Przy tak bogatym pakiecie i wysokiej jakości, warto!

  Piotr Nowak2016-07-19

  Mam nadzieję, że wszystkie dolegliwości bólowe znikną i będzie można skupić się na powrocie do aktywności sportowej!Powodzenia!

 • A

  Polecam ! Bardzo dobry fizjoterapeuta. Profesionalny w swoim fachu. dolegliwości bolowe ustapily. Polecam

  Piotr Nowak2016-06-20

  Dziękuję bardzo za pozytywny odbiór mojej pracy.
  Mam nadzieję, że dolegliwości bólowe już nie wrócą.

 • Pan Piotr jest bardzo kompetentnym specjalistą posiadającym ogromną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Już po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że to najlepszy fizjoterapeuta, u jakiego byłam. Rzeczowo i ze szczegółami wyjaśnił na czym polega problem i jak się go pozbyć. Z czystym sumieniem POLECAM.

  Piotr Nowak2016-04-20

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę Pani, żeby było jak najmniej ewentualnych wizyt, aż do Pani powrotu do pełnej sprawności.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołaniem, bardzo dokładny w tym co robi. Już po pierwszej wizycie wiem, że jeśli będę miała problem, zgłosze się właśnie do niego.

  Piotr Nowak2016-04-13

  Jestem fizjoterapeutą, nie lekarzem:), ale faktycznie mój zawód jest jednocześnie pasją. Jestem bardzo szczęśliwy, że odbiór mojej pracy jest pozytywny. Życzę, aby nie było potrzeby powrotu do gabinetu!

 • Cudotwórca!! Piotr wyciągnął mnie z niejednej kontuzji. Byłam na kilku wizytach i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jest to Profesjonalista jakich mało. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, wielokierunkowa terapia, dobrze dobrane ćwiczenia oraz przemiłe i troskliwe podejście do pacjenta sprawiły, że pomimo wielu urazów cieszę się dobrą sprawnością. Gorąco polecam i sama w razie potrzeby pewnie nie raz jeszcze skorzystam z Jego pomocy :)

  Piotr Nowak2016-04-13

  Dziękuję bardzo za taką ocenę mojej pracy. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby powrotu do gabinetu:) Życzę dużo zdrowia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładne wywiad jak doszło do problemu, następnie przebadanie i działanie + zalecenia po. Profesjonalizm w miłej atmosferze :)

  Piotr Nowak2016-03-22

  Dziękuję za pozytywną opinię. Liczę na zrealizowanie wszystkich zaleceń i powrót do pełnej sprawności!