Adresy (2)

Źeromskiego 52, Władysławowo
Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10, Wejherowo
Alerga, Maria Barzowska Bielska i Elżbieta Skóra s.c. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Biegunka u dziecka

Do doktra trafiliśmy będąc na wakacjach na Helu,syn (16miesięcy)dostał biegunki , lekarz z super podejściem do dzieci , fachowość odrazu daje się zauważyć , wizyta trwała dość długo -bardzo dokładne badanie i wywiad Super lekarz - bardzo dokładne badanie,trafna diagnoza, pozdrawiam panie doktorze

Paweł z Radomia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo zmiany skórne

Lekarz rewelacyjny ! Dokładny , poświęcona duzo czasu pacjentowi , z rewelacyjnym podejściem do dzieci! Nie ma problemu z terminem zawsze znajdzie się miejsce :) szkoda , że tak daleko od Krakowa bo na pewno bylibyśmy stałymi pacjentami :) Diagnoza trafiona w 100% i skuteczne leczenie :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Alerga, Maria Barzowska Bielska i Elżbieta Skóra s.c. alergia; pokrzywka

Bardzo dobry lekarz, przeprowadza szczegółowy wywiad, aby odkryć przyczynę mojej pokrzywki z dusznościami, którą miałam zanim podjęłam konsultacje z dr Milejskim. Nie ogranicza się tylko do mojej alergii, ale również do związanych z nią problemów ze skórą, lepiej niż dermatolog u której byłam... Jak najbardziej polecam. :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo

Wspaniały lekarz i człowiek! Mam do Doktora pełne zaufanie! Bardzo się interesuje, potrafi sam zadzwonić i zapytać czy wszystko w porządku. Obie z córką korzystamy z pomocy Pana Milejskiego. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Lekarz z powołaniem! Z całego serca polecam wszystkim matkom które chcą najlepszej opieki dla swoich dzieci!


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor z powołania może i specyficzny ,ale dla mnie najlepszy specjalista dla mojego dziecka. Pełne zaufanie z mojej strony , mój syn go uwielbia! Opinii jest wiele różnych ,ale ja staję murem za dr. Milejskim bo to on chroni zdrowie mojego syna i zawsze, ale to zawsze bierze pod uwagę moje wszelkie uwagi, obawy, troski. I nawet kiedy daje lekkiego "kopniaka" to w dobrej wierze .Jest wspaniałym, lekarzem -człowiekiem.! Życzę każdemu takiego pediatry dla swojego dziecka! Dziękuję Panie Doktorze za wsparcie i troskę .Nie wyobrażam sobie by inny pediatra miał sprawować pieczę nad zdrowiem mojego syna. Julia


L
Użytkownik zweryfikowany

Mam mieszane uczucia co do p. Doktora. z jednej strony bardzo dokładny wywiad, cenne porady na koniec, spokój, opanowanie, miły kontakt z rodzicem i dzieckiem a z drugiej leki na wyrost zapisane, niepotrzebne zastrzyki sterydowe chyba na tzw. wszelki wypadek - znając moje dziecko nie podałam i podjęłam 100% słuszna decyzję. Cena wizyty jak na lokalne chyba trochę za wysoka.


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz,pomógl mojej mamie,ktora wczesniej była u Dr.Merkela,ktory nie wczuwa sie w historie pacjenta,nie dopasowal leku Dr.Mileski naprawde jest dobrym specjalistą,i dobrym czlowiekiem,takiech lekarzy więcej!!!!!dziekuje za pomoc i serce okazają mojej calej rodzinie.....Ela


M
Użytkownik zweryfikowany

lekarz z powołania i chyba nie trzeba nic więcej dodawać!!!!BARDZO DOBRY!!!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


K
Użytkownik zweryfikowany

Jesteśmy z innego regionu kraju i mamy swojego lekarza, ale na wakacjach na Helu córeczka nam zachorowała i miotaliśmy się od przychodni do przychodni - koszmar, dopiero wizyta u Dr postawiła konkretną diagnozę.
Miło, kompetentnie, rzeczowo - wyszłam z przychodni z poczuciem ulgi, że wreszcie rozmawiam z rzeczowym lekarzem, ktory mi wyleczy dziecko. Pozdrawiamy i życzymy wszystkim więcej takich lekarzy- rodzinka z 2 wyrokami;)


G

NAJLEPSZY PEDIATRA, LEKARZ Z POWOŁANIA, WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Z TAKICH SŁÓW MOŻNA BY BYŁO KSIĄŻKE NAPISAĆ.DZIEKUJMY BOGU ŻE MAMY TAKIEGO WSPANIAŁEGO PANA DOKTORA.KOCHAMY PANA PANIE DOKTORZE-WDZIĘCZNI PACJENCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie