Adresy (2)


Gotówka, Karta płatnicza
58 770.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Źeromskiego 52, Władysławowo
Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo

Byliśmy na wakacjach we Władysławowie. Synek zaczął gorączkować. Wysoka, trudna do zbicia gorączka utrzymywała się drugą dobę, synek był bardzo niespokojny. Podejrzewałam tzw. trzydniówkę, ale chciałam aby synka zbadał lekarz i wykluczył inne przyczyny gorączki. Nasz gospodyni poleciła nam Pana doktora. Udaliśmy się na wizytę prywatną, w sobotę. Doktor osłuchał synka, obejrzał gardło, uszy i stwierdził, że to zapalenie uszu! Na moje pytanie dot. "trzydniówki" powiedział, że jej się nie diagnozuje, a niepokój synka i lekko zaczerwienione ucho świadczą o zapaleniu uszu. Przepisał antybiotyk i kazał go stosować. Mamy z mężem również starszego synka, który często miewał zapalenia uszu. Z doświadczenia (i od wielu lekarzy, także laryngologów) wiemy, że zapalenie ucha nie zawsze musi być leczone antybiotykiem, a po prawie dwóch dobach wysokiej gorączki, jeśli jest zapalenia ucha to trudno się pomylić, gdyż ucho nie jest zaczerwienione, a ropne lub z płynem. Antybiotyku nie podaliśmy i dzień później, po weekendzie, poszliśmy do NFZ, gdzie Pani doktor powiedziała, że podejrzewa "trzydniówkę". Dała na wszelki wypadek skierowanie na badanie moczu i stwierdziła, że uszy są ok. Tego dnia (4 dzień gorączki) gorączka spadła, a rankiem pojawiła się wysypka - potwierdzenie "trzydniówki", choroby wirusowej, której antybiotykiem się nie leczy!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Biegunka u dziecka

Do doktra trafiliśmy będąc na wakacjach na Helu,syn (16miesięcy)dostał biegunki , lekarz z super podejściem do dzieci , fachowość odrazu daje się zauważyć , wizyta trwała dość długo -bardzo dokładne badanie i wywiad Super lekarz - bardzo dokładne badanie,trafna diagnoza, pozdrawiam panie doktorze

Paweł z Radomia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo zmiany skórne

Lekarz rewelacyjny ! Dokładny , poświęcona duzo czasu pacjentowi , z rewelacyjnym podejściem do dzieci! Nie ma problemu z terminem zawsze znajdzie się miejsce :) szkoda , że tak daleko od Krakowa bo na pewno bylibyśmy stałymi pacjentami :) Diagnoza trafiona w 100% i skuteczne leczenie :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Alerga, Maria Barzowska Bielska i Elżbieta Skóra s.c. alergia; pokrzywka

Bardzo dobry lekarz, przeprowadza szczegółowy wywiad, aby odkryć przyczynę mojej pokrzywki z dusznościami, którą miałam zanim podjęłam konsultacje z dr Milejskim. Nie ogranicza się tylko do mojej alergii, ale również do związanych z nią problemów ze skórą, lepiej niż dermatolog u której byłam... Jak najbardziej polecam. :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska. Gabinet prywatny w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Władysławowo

Wspaniały lekarz i człowiek! Mam do Doktora pełne zaufanie! Bardzo się interesuje, potrafi sam zadzwonić i zapytać czy wszystko w porządku. Obie z córką korzystamy z pomocy Pana Milejskiego. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Lekarz z powołaniem! Z całego serca polecam wszystkim matkom które chcą najlepszej opieki dla swoich dzieci!


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor z powołania może i specyficzny ,ale dla mnie najlepszy specjalista dla mojego dziecka. Pełne zaufanie z mojej strony , mój syn go uwielbia! Opinii jest wiele różnych ,ale ja staję murem za dr. Milejskim bo to on chroni zdrowie mojego syna i zawsze, ale to zawsze bierze pod uwagę moje wszelkie uwagi, obawy, troski. I nawet kiedy daje lekkiego "kopniaka" to w dobrej wierze .Jest wspaniałym, lekarzem -człowiekiem.! Życzę każdemu takiego pediatry dla swojego dziecka! Dziękuję Panie Doktorze za wsparcie i troskę .Nie wyobrażam sobie by inny pediatra miał sprawować pieczę nad zdrowiem mojego syna. Julia


L
Użytkownik zweryfikowany

Mam mieszane uczucia co do p. Doktora. z jednej strony bardzo dokładny wywiad, cenne porady na koniec, spokój, opanowanie, miły kontakt z rodzicem i dzieckiem a z drugiej leki na wyrost zapisane, niepotrzebne zastrzyki sterydowe chyba na tzw. wszelki wypadek - znając moje dziecko nie podałam i podjęłam 100% słuszna decyzję. Cena wizyty jak na lokalne chyba trochę za wysoka.


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz,pomógl mojej mamie,ktora wczesniej była u Dr.Merkela,ktory nie wczuwa sie w historie pacjenta,nie dopasowal leku Dr.Mileski naprawde jest dobrym specjalistą,i dobrym czlowiekiem,takiech lekarzy więcej!!!!!dziekuje za pomoc i serce okazają mojej calej rodzinie.....Ela


M
Użytkownik zweryfikowany

lekarz z powołania i chyba nie trzeba nic więcej dodawać!!!!BARDZO DOBRY!!!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


K
Użytkownik zweryfikowany

Jesteśmy z innego regionu kraju i mamy swojego lekarza, ale na wakacjach na Helu córeczka nam zachorowała i miotaliśmy się od przychodni do przychodni - koszmar, dopiero wizyta u Dr postawiła konkretną diagnozę.
Miło, kompetentnie, rzeczowo - wyszłam z przychodni z poczuciem ulgi, że wreszcie rozmawiam z rzeczowym lekarzem, ktory mi wyleczy dziecko. Pozdrawiamy i życzymy wszystkim więcej takich lekarzy- rodzinka z 2 wyrokami;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie