Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny korekcja zgryzu

Polecam z całego serca. Pan doktor uratował moje uzębienie, choć były ku temu małe szanse. W dzieciństwie przeszłam chorobę ze stanem zapalnym jamy ustnej, zębów co prawda nie straciłam ale ich stan z wiekiem był coraz tragiczniejszy, groziło mi ich wygaśnięcie, o wzgledach estetycznych nie wspomnę. Doktor Piotr podjął się mną zająć i dzisiaj w wieku niemalże 50 lat cieszę się pięknymi zębami. Dodatkowo jest on człowiekiem przemilym bardzo serdecznym i cierpliwym. Wszyscy którym polecam Pana Lewandowskiego są zadowoleni z jego usług. Dziękuję doktorze, cieszę się że trafiłam właśnie do Pana, polecam wszystkim. Pacjentka z Helu


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona! Miałam około 6lat temu zakładany aparat, po dwóch latach został zdjęty. Zęby do teraz są w idealnym stanie, a żeby wada nie powracała mam retainer, który jest co jakiś czas odpowiednio dopasowywany i nie jestem narażana na niepotrzebne koszty ponownego zakładania drutów. Opieka stomatologiczna także jest na wysokim poziomie, nigdy nie narzekałam na wypadające plomby czy tym podobne problemy. Zawsze uśmiechnięty i konkretny Pan doktor, naprawdę polecam! (Na dodatek jeszcze uratował mi Pan 4 rosnące zdrowe ósemki, gdzie inni lekarze chcieli mi je usunąć, bo oczywiście uważali, że innej opcji nie ma. Ósemki wyrosły wada nie wróciła, zgryz nadal piękny ;))


K
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno zakończyłam leczenie u dr Lewandowskiego i niestety nie poleciłabym go znajomym. Fakt, że zęby ustawione są dobrze (konsultowałam u innego specjalisty), jednak leczenie trwało prawie 5 lat! Wszystko przez to, że dr moim zdaniem ma zbyt dużo pacjentów. Przez co wizyty wypadają co 6-7 tygodni. Dodatkowo, jeśli pacjentowi coś wypadnie, np. tydzień prze wizytą to panie w recepcji znów proponują termin za kolejnych kilka tygodni. W efekcie może się zdarzyć, że przerwy między wizytami wynoszą 3 miesiące! W pewnym momencie jak nie mogłam stawić się na wizycie, to po prostu przychodziłam innego dnia i próbowałam "wbić" się między planowymi pacjentami. Zauważyłam, że mnóstwo osób tak robi przez co wiecznie jest kolejka.

W dodatku dr umawia pacjentów co 10 minut, co sprawia, że często jest chaotyczny np. mówi, że zrobi coś na następnej wizycie, później o tym zapomina. To wszystko też wydłuża czas leczenia. Pacjent kompletnie nie ma czasu, żeby o coś zapytać, powiedzieć o czymś co sprawia dyskomfort itp. Od znajomych wiem, że ich ortodonci w czasie leczenia zwracali uwagę np. na pojawiające się ubytki. Po skończeniu leczenia bez dodatkowej opłaty np. wyrównywali zęby itp. Dr Lewandowski nie robi nic co wykraczałoby poza założenie/ zdjęcie aparatu. Wydaje się jakby ogólny efekt i estetyka mało go interesowały.

Przy zdejmowaniu aparatu niestety nie doczyścił mi kleju na przednich zębach, musiałam iść do stomatologa, aby to zrobił i oczywiście dodatkowo zapłacić. Piaskowanie (które jest w cenie ściągania aparatu) wykonał bardzo niestarannie. Mam porównanie, bo robiłam to już kilka razy u innych specjalistów i efekt był dużo lepszy. Ogólnie straszna masówka ;/

Plusy:
+ dobrze ustawiony zgryz bez wyrywania zębów!

Minusy:
- chaotyczność
- za dużo pacjentów
- długie oczekiwanie na wizyty
- niedoczyszczony klej przy zdejmowaniu aparatu
- brak zainteresowania ogólnym stanem zębów (brakiem ubytków, estetyką po wyprostowaniu itp)


T
Użytkownik zweryfikowany

Dziś byłam u tego lekarza na drzwiach nie zauważyłam informacji że jest to specjalista ortodonta. Pierwsze moje pyt. skierowane do tego lekarza to czy ma zrobioną specjalizacje ? Pan dr. by bardzo uprzejmy i odpowiedział mi wprost że takiej specjalizacji nie ma Po krótkiej rozmowie i konsultacji podjęłam decyzje że nie będę ryzykować i nie założę mojej córce u tego lekarza aparatu. To jest za duże ryzyko nie wiadomo jak to się skończy . Co do wypowiedzi innych osób które twierdzą że jest on złym ortodontą. Pragnę zauważyć że nie jest on ORTODONTĄ wcale.


Użytkownik zweryfikowany

Miałam u niego założony aparat, wizyty zawsze były krótkie i zaczynały się punktualnie, co bardzo mi odpowiadało. Zdarzało się, że lekarz ten wyświadczał mi przysługi np. przekładał moją wizytę, mimo późnego poinformowania, doklejał zamki aparatu, które notorycznie odpadały mi przez jedzenie niewskazanych rzeczy i gryzienie ołówków... :) Bardzo polecam, lekarz wyjątkowy i uśmiechnięty. Zawsze przy średnio przyjemnych zabiegach powtarzał "to nie boli, to tylko nieprzyjemne uczucie", dzięki czemu wizyty mijały mi lekko i bezstresowo. :)


T
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam.Jak stomatolog może do buzi wkładać mi brudne ręce.Zerwałam się z fotela .Wcześniej korzystałam z porad tego lekarza jednakże czas rodzi zmiany - małe zastrzeżenia były ale nie było co narzekać.Na pewno już więcej mnie u tego pana mnie nie będzie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam! Leczyłem się u Pana Lewandowskiego ponad 2 lata. Nie skorygował mi wady zgryzu, przez co grożą mi teraz wszelakie komplikacje. Na wizytach jest miły, uprzejmy, za to plus. Niestety traktuje ludzi masowo, obsługuje wszystkich w wyznaczonym czasie - nie dłużej. Nastawienie głównie na kasę. W dodatku przy zdejmowaniu aparatu porysował mi szkliwo na zębach. Byłem u różnych dentystów, stosuję specjalne pasty, płyny, maści etc, ale nie da się już tego odbudować.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bez dwóch zdań - życzę wszystkim, którzy tego potrzebują, aby trafili właśnie w jego ręce. Dzięki niemu dowiedziałam się po 8 latach bólu głowy, robionych rezonansach, podejrzeniach guza mózgu, tętniaka itd., itd., że mam dysfunkcje stawu skroniowo-żuchwowego po źle przeprowadzonym leczeniu ortodontycznym... Stąd codzienny ból głowy... Żaden stomatolog tego nie widział, a przecież każdy kończy te same studia... Naprawdę strzeżcie się pustaków. Dr Lewandowskiego z czystym sumieniem polecam każdemu!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo niezadowolona. Po 2,5 latach noszenia aparatu stałego, w międzyczasie paru opuchliznach, i źle skonstruowanym aparacie ruchomym znów mam krzywy zgryz + niezauważonych 4 ósemkach . Brak delikatności oraz czystości sprzętu. Wszystko na szybko robi, by przyjąć następnych pacjentów czy pojechać do następnej pracy. Brak profesjonalizmu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku lat leczymy zęby o Pana doktora Piotra Lewandowskiego, w tym syn u niego jako ortodonty. Zawsze z leczenia jak i wizyt byliśmy zadowoleni i tak jest do dzisiaj. Moje zdziwienie budzą opinie negatywne w szczególności z tego względu, że przysyłane są przez tę samą osobę, a jak mniemam jest to sooba wrgo nastawiona do niego zupełnie z innych przyczyn niż leczenie bowiem nigdy nie leczył u doktora zębów sam jak też i członkowie jego rodziny. Należy jedynie ubolewać nad tym, że swoje osobiste niepowodzenia ktoś prubuje wyrównać sobie przez szkalowanie innej osoby. Popieram wszystkich dających doktorowi dobre i bardzo dobre oceny bo w pełni na to zasługuje.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie