Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4

Ogólna ocena
30 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Inny

Leczę się u pana Piotra już dłuższy czas, mam założony stały aparat i jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Pan doktor jest bardzo miły, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a wizyty zawsze przebiegają sprawnie i profesjonalnie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolony z pracy p. Piotra, pełen profesjonalizm, miła obsługa, w razie nagłych wypadków również otrzymuję pomoc.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam w 100%. Leczę się u niego i moje dzieci również. Bardzo kompetentny, uprzejmy, zaangażowany i z bardzo dużą wiedzą.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie mam zadnych zarzutow co do doktora, profesjonalista. Lecze sie od 8 miesiecy, nosze aparat staly, stan uzebienia widocznie sie polepsza. Pan Lewandowski ma znakomite podejscie do pacjenta, wizyta przebiega sprawnie, zabawnie oraz co najwazniejsze efektywnie. Polecam z calego serca !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny korekcja zgryzu

Polecam z całego serca. Pan doktor uratował moje uzębienie, choć były ku temu małe szanse. W dzieciństwie przeszłam chorobę ze stanem zapalnym jamy ustnej, zębów co prawda nie straciłam ale ich stan z wiekiem był coraz tragiczniejszy, groziło mi ich wygaśnięcie, o wzgledach estetycznych nie wspomnę. Doktor Piotr podjął się mną zająć i dzisiaj w wieku niemalże 50 lat cieszę się pięknymi zębami. Dodatkowo jest on człowiekiem przemilym bardzo serdecznym i cierpliwym. Wszyscy którym polecam Pana Lewandowskiego są zadowoleni z jego usług. Dziękuję doktorze, cieszę się że trafiłam właśnie do Pana, polecam wszystkim. Pacjentka z Helu


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona! Miałam około 6lat temu zakładany aparat, po dwóch latach został zdjęty. Zęby do teraz są w idealnym stanie, a żeby wada nie powracała mam retainer, który jest co jakiś czas odpowiednio dopasowywany i nie jestem narażana na niepotrzebne koszty ponownego zakładania drutów. Opieka stomatologiczna także jest na wysokim poziomie, nigdy nie narzekałam na wypadające plomby czy tym podobne problemy. Zawsze uśmiechnięty i konkretny Pan doktor, naprawdę polecam! (Na dodatek jeszcze uratował mi Pan 4 rosnące zdrowe ósemki, gdzie inni lekarze chcieli mi je usunąć, bo oczywiście uważali, że innej opcji nie ma. Ósemki wyrosły wada nie wróciła, zgryz nadal piękny ;))


K
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno zakończyłam leczenie u dr Lewandowskiego i niestety nie poleciłabym go znajomym. Fakt, że zęby ustawione są dobrze (konsultowałam u innego specjalisty), jednak leczenie trwało prawie 5 lat! Wszystko przez to, że dr moim zdaniem ma zbyt dużo pacjentów. Przez co wizyty wypadają co 6-7 tygodni. Dodatkowo, jeśli pacjentowi coś wypadnie, np. tydzień prze wizytą to panie w recepcji znów proponują termin za kolejnych kilka tygodni. W efekcie może się zdarzyć, że przerwy między wizytami wynoszą 3 miesiące! W pewnym momencie jak nie mogłam stawić się na wizycie, to po prostu przychodziłam innego dnia i próbowałam "wbić" się między planowymi pacjentami. Zauważyłam, że mnóstwo osób tak robi przez co wiecznie jest kolejka.

W dodatku dr umawia pacjentów co 10 minut, co sprawia, że często jest chaotyczny np. mówi, że zrobi coś na następnej wizycie, później o tym zapomina. To wszystko też wydłuża czas leczenia. Pacjent kompletnie nie ma czasu, żeby o coś zapytać, powiedzieć o czymś co sprawia dyskomfort itp. Od znajomych wiem, że ich ortodonci w czasie leczenia zwracali uwagę np. na pojawiające się ubytki. Po skończeniu leczenia bez dodatkowej opłaty np. wyrównywali zęby itp. Dr Lewandowski nie robi nic co wykraczałoby poza założenie/ zdjęcie aparatu. Wydaje się jakby ogólny efekt i estetyka mało go interesowały.

Przy zdejmowaniu aparatu niestety nie doczyścił mi kleju na przednich zębach, musiałam iść do stomatologa, aby to zrobił i oczywiście dodatkowo zapłacić. Piaskowanie (które jest w cenie ściągania aparatu) wykonał bardzo niestarannie. Mam porównanie, bo robiłam to już kilka razy u innych specjalistów i efekt był dużo lepszy. Ogólnie straszna masówka ;/

Plusy:
+ dobrze ustawiony zgryz bez wyrywania zębów!

Minusy:
- chaotyczność
- za dużo pacjentów
- długie oczekiwanie na wizyty
- niedoczyszczony klej przy zdejmowaniu aparatu
- brak zainteresowania ogólnym stanem zębów (brakiem ubytków, estetyką po wyprostowaniu itp)


T
Użytkownik zweryfikowany

Dziś byłam u tego lekarza na drzwiach nie zauważyłam informacji że jest to specjalista ortodonta. Pierwsze moje pyt. skierowane do tego lekarza to czy ma zrobioną specjalizacje ? Pan dr. by bardzo uprzejmy i odpowiedział mi wprost że takiej specjalizacji nie ma Po krótkiej rozmowie i konsultacji podjęłam decyzje że nie będę ryzykować i nie założę mojej córce u tego lekarza aparatu. To jest za duże ryzyko nie wiadomo jak to się skończy . Co do wypowiedzi innych osób które twierdzą że jest on złym ortodontą. Pragnę zauważyć że nie jest on ORTODONTĄ wcale.


Użytkownik zweryfikowany

Miałam u niego założony aparat, wizyty zawsze były krótkie i zaczynały się punktualnie, co bardzo mi odpowiadało. Zdarzało się, że lekarz ten wyświadczał mi przysługi np. przekładał moją wizytę, mimo późnego poinformowania, doklejał zamki aparatu, które notorycznie odpadały mi przez jedzenie niewskazanych rzeczy i gryzienie ołówków... :) Bardzo polecam, lekarz wyjątkowy i uśmiechnięty. Zawsze przy średnio przyjemnych zabiegach powtarzał "to nie boli, to tylko nieprzyjemne uczucie", dzięki czemu wizyty mijały mi lekko i bezstresowo. :)


T
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam.Jak stomatolog może do buzi wkładać mi brudne ręce.Zerwałam się z fotela .Wcześniej korzystałam z porad tego lekarza jednakże czas rodzi zmiany - małe zastrzeżenia były ale nie było co narzekać.Na pewno już więcej mnie u tego pana mnie nie będzie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania