Piotr Kowalczyk, weterynarz Warszawa

lek. wet. Piotr Kowalczyk

Weterynarz więcej

15 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Gagarina 5, Mokotów, Warszawa
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurgia, ortopedia, artroskopia, neuroortopedia (chirurgia kręgosłupa), deformacje kątowe kończyn, medycyna regeneracyjna i in.


Leczone choroby

 • Choroby stawów zwierząt
 • Złamania u zwierząt
 • Urazy zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Gagarina 5, Warszawa

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwetul. Gagarina 5, Warszawa

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwetul. Gagarina 5, Warszawa

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwetul. Gagarina 5, Warszawa

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwetul. Gagarina 5, Warszawa

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet

Opinie

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Swoją rolę Pan spełnił, diagnoza trafnie wystawiona- dysplazja. Jednak ze względu na zero komentarza wobec przypadłości i sarkastycznemu i mało zaangażowanemu podejściu pomimo mojej paniki i obaw, zdecydowałem się potwierdzić diagnozę u innych specjalistów. Finalnie trafiłem na klinikę która poświęciła mi godziny uwagi i ciepła a pies już po pierwszej operacji.
Nie musiałem wybierać się do Włoch ;)
Nie powątpiewam jednak jakkolwiek w wiedzę i umiejętności lekarza


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet badanie RTG zwierząt

Może trafiłem na zły dzień a w zasadzie dwa dni pod rząd, aczkolwiek spotkałem się z kompletna ignorancja i brakiem zaangażowania ze strony lekarza. Wizyta trwała może 3 minuty i pomimo poważnej diagnozy nie usłyszałem żadnego komentarza. Jedynie informacja „wszystko będzie na karcie”. Na operacje zdecydowałem się w innej klinice z obawy o zdrowie mojej suni.

lek. wet. Piotr Kowalczyk

Dzień dobry. Kazda wizyta przebiega w podobny sposob. Najpierw wywiad, pozniej badanie kliniczne, nastepnie umawiamy sie na diagnostyke dodatkowa. Zawsze opowiadam o chorobie dokladnie i na koniec pytam wlasciciela o watpliwosci. Dodatkowo wszystko rozpisuje w karcie pacjenta. Zadna z moich wizyt nie trwa 3 minuty. Prosze o imie i nazwisko wlasciciela, wtedy odniose sie do przypadku. Zawsze wykonuje swoja prace dokladnie. Ta opinia jest wysoce niesprawiedliwa. Zycze powrotu do zdrowia pieska.
Z powazaniem,
Piotr Kowalczyk.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet chirurgia miękka zwierząt

Pan Piotr trafił na moją listę ulubionych ludzi, jak mogłoby być inaczej skoro przywrócił sprawność mojej 11 letniej córce. Do Pana Piotra trafiliśmy z podejrzeniem zerwania więzadła krzyżowego. Została postawiona trafna diagnoza i już za 3 dni miał się odbyć zabieg. Niestety piesek źle zniósł sedacje, więc bardzo racjonalnie wstrzymano zabieg, niemniej pozostałam w kontakcie telefonicznym z lekarzem, który w każdej sytuacji odbierał telefon i udzielał cennych rad. Drugie podejście do zabiegu było już skuteczne i Zoja po kilkunastu dniach odzyskała sprawność, a teraz już nawet nie pamiętamy o zerwanym więzadle. Brakuje mi epitetów, aby opisać doktora Kowalczyka. Wspaniały człowiek, z wielkim sercem, cudownym podejściem zarówno do zwierzaka jak i właściciela, empatyczny, wyrozumiały, godny zaufania i doskonały chirurg.
Panie Piotrze, jeszcze raz wraz z córką Zoja ogromnie dziękujemy za nową łapkę i serdecznie pozdrawiamy! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet Inny

Doświadczony specjalista, wspaniały człowiek. Jesteśmy wdzięczni za fachowo przeprowadzoną artroskopię łokci u naszego labradora i dalszą terapię, dzięki której może być sprawny. Z całego serca polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet Inny

W imieniu całej rodziny, oraz samego Oziego (7 miesięczny szczeniak border collie) jeszcze raz bardzo dziękujemy. Przekraczając próg gabinetu, od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy we właściwe ręce (a proszę mi wierzyć że byliśmy u wielu, i wielu ignorowało fakt kulenia Oziego lub też straszyło nas diagnozą). A tu wystarczyło jedno spotkanie i przyczyna (nadmienię "mikro" odprysk kości w nadgarstku lewej łapki) została wykryta. Uważamy, że P. Piotr ma w sobie ten wyjątkowy dar, widać że kocha to co robi, a robi to z pełnym tego słowa zaangażowaniem, zainteresowaniem i troską- dlatego z czystym sumieniem polecamy!!! Dziękujemy za zaangażowanie, za wzięcie pod opiekę Oziego przed i po zabiegu (zabieg był 20.paź., a już 2 dni później widać było jego rezultaty), dziękujemy za telefony i możliwość dzwonienia i pisania o każdej porze, za wskazówki, udzielone informacje. Nie obyło się też bez małej nagany w naszym kierunku, ale od tego też jest lekarz;), by od czasu do czasu skarcić właściciela jeśli nie słucha rad lekarza. Oby takich lekarzy było więcej. Polecamy każdemu kto ma problem ze swoim pupilem.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet ortopedia zwierząt

Świetny lekarz ortopeda. Dziękuję za wielkie zaangażowanie i indywidualne podejście do moich zwierzaków. Dzięki panu moje psiaki mogą znowu cieszyć się zdrowiem i kondycją.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet ortopedia zwierząt

Lekarz jest bardzo uprzejmy , kulturalny i sprawia komunikacyjnie bardzo dobre wrażenie.Pan Doktor Kowalczyk wykonał operację kolana u mojego yorka przed trzema tygodniami. Dostałem wskazówki kontroli u dowolnego weterynarza. Rana zaczęła wyglądać na tyle źle, że dostałem polecenie od konsultującego specjalisty, że konieczna jest konktrola lekarza który przeprowadził zabieg. I tu zaczęły się trudności. Pan doktor był niedostępny. Diagnozował więc przez telefon. Powiedziałem doktorowi, że zarekomendowany kołnierz nie zabezpieczył rany wystarczające do tego by pies nie lizał sobie rany. Zostałem uspokojony, że to nic wielkiego i to nie moja wina. Został zakupiony odpowiednio większy kołnierz. Wysyłałem więc z telefonu zdjęcia rany i byłem przez Pana doktora uspokajany, że nic wielkiego się nie dzieje, a operacja zostanie przeprowadzona ponownie za tydzień. Niestety nie była o czym zostaliśmy poinformowani dzień przed planowanym zabiegiem. Potem była jeszcze konsultacja, w której wyznaczono kolejną datę zabiegu. Termin operacji został zatem ustalony na trzy tygodnie po pierwszej operacji. Podczas operacji dostałem telefon że w ranę wdała się martwica i czy wyrażam zgodę na amputację łapki. Sprawa jest dla mnie niezrozumiała - nie rozumiem dlaczego czekałem na kolejny zabieg aż trzy tygodnie. Nie rozumiem jak w 21 wieku, kiedy jestem w stanie pokryć wszelkie koszty diagnostyki - USG, tomografii, lekarz nie jest w stanie ocenić stanu rany po operacji na tyle szybko by infekcja nie spowodowała martwicy. Na samym początku byłem przed tego lekarza informowany o tym, że to rutynowy zabieg, których wykonuje mnóstwo. Wszystkie zalecenia zostały przeze mnie wdrożone, a na końcu dostałem informację, że to ja jestem temu winny bo nie dopilnowałem tego by pies nie lizał rany, ale skoro jałowość tej rany była kwestią tak newralgiczną to dlaczego nie został na nią po operacji założony odpowiedni opatrunek? Jakim cudem martwica od zewnątrznej strony rany zainfekowała całą łapę aż do uda i przez 3 tygodnie z zewnątrz na konsultacjach nie było tego widać? Czuję się potraktowany nieuczciwie i mam w sobie mnóstwo emocji po całym tym zdarzeniu. Sprawa znajdzie swój finał prawdopodobnie na drodze prawnej. Wykonanie operacji weterynaryjnej to drogi zabieg, mam takie odczucie, że lekarz powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za błędy jeśli takie zaistniały.

lek. wet. Piotr Kowalczyk

Bardzo mi przykro Panie Piotrze z zaistniałej sytuacji. Pies został niedopilnowany i ciagle lizal ranę pomimo moich próśb żeby tego nie robił. Z nieobecności nie będę się tłumaczył bo każdy ma prawo do prywatnych spraw. Dzwoniliście Państwo do mnie wieczorami i ja nigdy nie odmówiłem rozmowy. Zawsze Państwa wspierałem. Przykro mi, że nie widzicie Państwo w tej sytuacji swojej winy. Wiele ludzi może poświadczyć, że do każdego przypadku przykładam całą wiedzę i doświadczenie żeby pomóc pacjentowi. Nie płaciliście Państwo za wizyty kontrolne, przyjmowałem Państwa jak tylko mogłem, odbierałem telefony, a na końcu czytałem obelgi pod swoim adresem. O tym jak po wielu rozmowach i wsparciu nie spotkał się Pan z takim zbydlęceniem. To bardzo nieuczciwe i bardzo niesprawiedliwe. Powikłanie do którego doszło związane jest z niedopilnowaniem pacjenta i dlatego klinika, w której świadcze usługi nie może się zgodzić na zwrócenie kosztów. Proszę mnie już więcej nie oczerniać i obrażać. Nie zasłużyłem na to.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet chirurgia ogólna zwierząt

dla mnie dr Kowalczyk jest najlepszy ! Lekarz, człowiek - zasługuje szczerze na najwyższe noty! W swoją pracę, popartą ogromną wiedzą, wkłada całe serce! jestem mu wdzięczna za udaną operację mojej Yorczki, która dziś biega :) !


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam bardzo serdecznie dr Kowlaczyka. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, dr dokładnie przebadał psa, wyjaśnił nam wszystko, rozwiał wątpliwości. Po 3 różnych lekarzach w końcu trafiłam na kogoś porządnego :).


A
Użytkownik zweryfikowany

Zoperowana 13-letnia Doda (buldog francuski) po wypadku samochodowym ma się świetnie, chodzi, biega a za miesiąc będzie mogła samodzielnie chodzić po schodach. Uruchomił ją Pan Doktor Kowalczyk miły, rzeczowy, nakierował nas na odpowiedni rodzaj operacji, naobiecywał, zapewniał i spełniło się ! Doda pełnosprawna + szczęśliwa rodzina. Dziękuję, polecam p.Piotra Kowalczyka jest lekiem na całe zło.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Mam psa u ktorego stwierdzono dużego guza w odbycie. Pies nie załatwia się do końca. Niestety ma 17 lat czy znajdzie się lekarz który podejmie się operacji i go uratuje? ??

  Polecam profesora Marka Galanty. Pozdrawiam

  lek. wet. Piotr Kowalczyk

 • Może moje pytanie wyda się banalne ale na rynku jest tyle suchych karm mam siedmiomiesięcznego cane corso czy ja mam dalej mam dawać karmę suchą super premium która zawiera zboża piesek nie może jeść karmy z kurczakiem bo jej nie chce jak czytać skład ile powinno być wapnia a ile fosforu proszę o radę jaką karmę kupić

  Co do tego co pies będzie tolerował lepiej: zboże czy ziemniaki, kurczaka lub inne mięso się nie wypowiem. U tej rasy wskazane jest badanie kliniczne (prewencyjne) w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, badanie radiologiczne oraz dobrze zbilansowana karma dla szczeniąt ras dużych/olbrzymich. Stosunek wapnia do fosforu powinien wynosić 1,2-1,5:1. Warto wykonać badanie krwi z jonogramem. Po więcej odpowiedzi zapraszam do kliniki i specjalisty. Pozdrawiam serdecznie.

  lek. wet. Piotr Kowalczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurgia, ortopedia, artroskopia, neuroortopedia (chirurgia kręgosłupa), deformacje kątowe kończyn, medycyna regeneracyjna i in.


Leczone choroby

 • Choroby stawów zwierząt
 • Złamania u zwierząt
 • Urazy zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania