dr n. med.

Paulina Mikłasz

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

9 opinii +dodaj

W 2011 roku ukończyłam Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2017 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii na podstawie pracy… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: wizyta ortodontyczna

  Polecam wszystkim wizytę u Pani Pauliny Miklasz. Świetna specjalistka w swojej dziedzinie rzeczowa konkretna oraz fachowa w każdym calu... Zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 • A

  Polecam Panią Doktor! Bardzo miła i sympatyczna Pani Paulina bardzo dokładnie i starannie wykonuje pracę,bez żadnego pośpiechu,ani patrzenia w zegarek 100%zaangażowanie.Moge polecić w Gryfinie ..

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Paulina to bardzo mila i profesjonalna osoba.Nie moglam trafic lepiej.Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor.Kazdemu moge polecic tak wspanialego ortodonte i to w Gryfinie.

 • A
  Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo polecam Panią Doktor! Kiedyś posiadałam ogromne problemy ze zgryzem, teraz mogę pochwalić się ładnym uśmiechem, a to wszystko zasługa Pani Pauliny :). Pełen profesjonalizm, a każda wizyta przebiega bez stresu i w miłej atmosferze.

 • A
  Lokalizacja: Gryf - Dent

  Zawsze podchodziłem do leczenia zębów z dozą niepewności. Moje podejście zmieniło się od kiedy podjąłem leczenie wady zgryzu u Pani Pauliny. Na to wszystko, bez wątpienia, miał wpływ pełen profesjonalizm zachowany podczas zabiegów, fakt, że wszystkie niejasności zostają doskonale wytłumaczone, szybka pomoc w razie jakichkolwiek problemów, kolejne wizyty umawiane w dogodnych terminach. W dodatku Pani Paulina jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Z całego serca polecam leczenie u Pani Doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo miła i fachowa pomoc. Pani Paulina redukuje stres do minimum i udziela wiele cennych wskazówek. Polecam konsultację i leczenie u Pani Doktor.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Gorąco polecam Panią Pauline,
  każdemu, kto stoi przed decyzją wyboru swojego lekarza ortodonty, szczerze polecam Panią doktor!!! Pełen profesjonalizm, kompetencja, indywidualne podejście do pacjenta, życzliwość, oraz duża elastyczność w doborze terminów...zdecydowanie dobry wybór...pozdrawiam Kamil G.

 • M
  Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: wizyta kontrolna

  Profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera. Wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie. Bardzo dobry kontkt z pcjętem. Polecam gorąco.

 • Lokalizacja: Gryf - DentUsługa: konsultacje ortodontyczne

  5 to i tak za niska ocena. Pani Dr to przemila i bardzo kompetentna osoba. Udziela wszystkich informacji przed leczeniem. Gdy konieczna jest konsultacja miedzy wizytami nigdy nie ma z tym problemu i nie musialam ekstra za to doplacac.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2011 roku ukończyłam Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2017 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii na podstawie pracy "Skuteczność wybranych środków oraz metod profilaktyki próchnicy i zapalenia dziąseł stosowanych podczas leczenia stałymi aparatami cienkołukowymi pacjentów dorosłych". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Swoją wiedzę z zakresu ortodoncji stale poszerzam podczas staży i konferencji w kraju i zagranicą. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych.

  Ortodoncja jest moją pasją. Pełnią mojej zawodowej satysfakcji jest zdrowy i piękny zgryz moich pacjentów oraz widok jak się uśmiechają bez cienia wstydu.

  Prywatnie miłośniczka gór - w wersji zimowej i tej bardziej ekstremalnej - wspinaczki skałkowej.

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie, 2011
 • Studium Doktoranckie PUM w Szczecinie, 2017

Publikacje

 • Joanna Janiszewska-Olszowska, Alina Socha, Paulina Bińczak: "The use of cortical screw anchorage for closing a space resulting from the loss of a lower molar - a case report" Annales Academiae Medicae Stetinensis, 2013 : t. 59, nr 2, s. 90-93
 • Anna Dziewulska, Paulina Bińczak, Joanna Janiszewska-Olszowska, Małgorzata Tomasik, Agnieszka Droździk, Katarzyna Grocholewicz: " Rekonstrukcje estetyczne z zastosowaniem nanohybrydowego materiału kompozytowego GrandioSO. Doniesienie wstępne." Magazyn Stomatologiczny 2015 : R. 25, nr 1, s. 76-80
 • Anna Dziewulska, Małgorzata Tomasik, Paulina Bińczak, Joanna Janiszewska-Olszowska, Katarzyna Grocholewicz: " Wypełnienia estetyczne z materiału nanohybrydowego GrandioSO - ocena dwunastomiesięczna" Magazyn Stomatologiczny 2015 : R. 25, nr 12, s. 70-73

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Ortodoncji, Univerzita Palackeho w Ołomuńcu, Czechy