Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Słowackiego 46, Dębno
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

G

Nie wiem jak doktor Patrycja ale ja długo męczyłam się z kanałówką - trzy razy robili mi tego samego zęba w Esdencie potem u Gajdy dopiero fachowcy po wspólnej konsultacji zdecydowali o obcięciu korzenia -tzn.resesekcja i ropa z dziąsła przestała lecieć .
Ten szef wysoki mi robił ,widać że zna się na rzeczy.Polecam Perładent.


G
Użytkownik zweryfikowany

Przesympatyczna osoba, bardzo dobry stomatolog. Bez starchu idziemy ze swoimi pociechami. Za każdnym razem dzieci mogą posłuchać i pooglądać bajeczki. Wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie. Pani Doktor Patrycja jest osobą bardzo miłą, kompetentną, ma świetny kontakt z małymi pacjentami. Serdecznie polecamy Panią Doktor. Mikołajewicz Magdalena


W
Użytkownik zweryfikowany

Witam ,jestem mamą małych agentów/6l,4l/.Mślałam,że będę miała duże problemy z leczeniem ich ząbków.Doświadczenia z innego gabinetu nie rokowały dobrze.Z WIELKIM lękiem przyszłam na wizytę do Pani Patrycji.Spokojne i miłe podejście zdziałały cuda.Bajeczki,które dzieci oglądają w czasie leczenia są jak narkoza.Spotykamy się u Pani doktor już dwa lata,jestem wdzięczna za te wizyty.Dzieciaczki chętnie tam chodzą,mają wszystkie ząbki wyleczone/kanałowo też/.Przekonałam sie,że to nie tylko rodzice ponoszą odpowiedzialność za zachowanie swoich dzieci w czasie wizyt w gabinetach dentystycznych,ale odpowiednie podejście lekarza ma ogromne znaczenie.Polecam wszystkim i pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie znam bardziej odpowiedniego stomatologa dla dzieci i nie tylko w naszym regionie.Sama także korzystam z usług Pani Patrycji bo nikt wcześniej nie zapewnił mi takiego komfortu psychicznego jak w tym gabinecie.Moje dzieci często pytają kiedy mają następną wizytę,ale nie dlatego ,że się boją one lubią chodzić do dentysty.Nie spodziewałam się tego po poprzednich wizytach u innych lekarzy ,a tu taka miła odmiana.Cała moja rodzina oddała się w ręce jak się okazuje najlepszego stomatologa jakiego do tej pory spotkaliśmy.Polecam gorąco wszystkim!


N
Użytkownik zweryfikowany

Warto dodać, że Pani Doktor przyjmuje kilka razy w miesiącu gościnnie w Szczecinie. Przyjmuje wtedy same dzieci. Ostatnio jak byliśmy w kolejce czekało 5 dzieci, niektóre z nich były pierwszy raz i jak się później dowiedziałam każde z nich bez problemu otwierało buźki na fotelu dentystycznym (jeden z chłopców w trakcie leczenia ząbka śmiał sie w głos:)


W
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłem się do Pani Patrycji Korban z olbrzymim ubytkiem zęba trzonowego.Tak dużym że byłem skłonny go usunąć.Po bardzo krótkiej konsultacji ząb pozostał na swoim miejscu i wygląda tak jakby dopiero co wyrósł.Ta Pani wie co robi i robi to
z prawdziwą pasją.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie