lek.

Monika Gajewska

Pediatra, Neonatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z 25- letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie pediatrii i neonatologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z 25- letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie pediatrii i neonatologii.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie noworodków, niemowląt, i małych dzieci .
  Przykładam wielką wagę do profilaktyki w tym karmienia piersią, badań kontrolnych, bilansowych oraz szczepień.
  Posiadam również uprawnienia do orzekania o zdolności zdrowotnej do nurkowania rekreacyjnego

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neonatologia

Choroby

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor szczegółowo przebadała dziecko, zleciła dodatkowe badania. Podeszła do chorego w sposób profesjonalny, nie bagatelizując żadych objawów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny lekarz z duzym doswiadczeniem i z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Pani doktor jest punktualna i dokladna.
  Polecam wszystkim rodzicom

 • D

  Pani dr. ma bardzo dobre podejście do dzieci, zbadała Naszego synka bardzo dokładnie, wszystko dobrze wytłumaczyła i nie zlekceważyła jego objawów. j]Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjne podejście, kompetencja i wiedza. Polecam Panią DR. Brak pospiechu, dokładne badanie. Na pewno wrócimy.

 • M

  Świetna Pani doktor. Przemiła i kompetentna. Poświęciła nam dużo uwagi i odpowiedziała na każde pytanie. Jako rodzic chcę wszystkiego co najlepsze dla swojego dziecka i takie samo mam odczucie w stosunku do Pani doktor. Nie szpikuje lekami, nie wymyśla chorób, mówi o produktach ekologicznych (niespotykane więc duży plus). Po podejściu do dziecka, widać że to lekarz z powołania, na miarę naszych czasów i przemawiający do mnie jako młodego rodzica. Zadzwoniła wieczorem z interpretacją wyników. Również mile zaskakujące i doceniam że poświęca swój czas po pracy. Jak widać, dla rodziców bardzo liczy się podejście lekarza. To wcale nie jest drobnostka. My również dużo czytamy i edukujemy się (czasy niewiedzy dawno za nami) i nie jesteśmy ignorantami. Kształcący się lekarz to świetny specjalista (Pani doktor doskonale zna obecne wytyczne co do karmienia itp.) i mimo że wydaje się to oczywiste, to niestety wielu zatrzymało się na wiedzy ze studiów. Polecam każdemu rodzicowi:)

 • K

  Od dzisiaj wierna mama malego pacjenta- przede wszystkim za podejscie do dziecka, i zdrowe podejscie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała osoba ze świetnym podejściem do dzieci. Zaangażowana i przede wszystkim stawia trafne diagnozy i doskonale dobiera leczenie. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa osoba z doskonałym podejściem do małego pacjenta i rodzica. Nie spieszyla się i odpowiedziała na wszystkie pytania wyczerpująco. To lekarz z powołania i czuło się, że jest poświęca nam całą swoja uwagę. Na pewno wrócimy.

 • Wspaniały lekarz odpowiada na wszystkie pytania jestem bardzo zadowolona .Podejscie indywidualne dla każdego pacjenta .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa pani doktor.dokładnie zbadali synka,wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła dzięki czemu po wizycie wiedzieliśmy co mamy robić dalej.