lek.

Monika Gajewska

Pediatra, Neonatolog

79 opinii +dodaj

Umów wizytę
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z 25- letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie pediatrii i neonatologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie noworodków,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne

  Wspaniały lekarz. Pani Doktor wysłuchała problemu, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Miła, przyjazna, dziecko się nie bało. Na wszystkie pytania odpowiadała wyczerpująco. Nie straszy, że będzie gorzej tylko podnosi na duchu. Polecam

 • Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: torbielka w głowie

  Poznaliśmy Panią Doktor w przychodni na Spornej. Byliśmy miło zaskoczeni i wręcz zszokowani jakie ma podejście do niemowląt. Jest lekarzem z powołania i ktoś kto narzeka, że wizyta się opóźniła powinien wręcz się wstydzić ... byliśmy świadkiem jak jeden z rodziców narzekał, że powinien wejść już godzinę wcześniej ... na to Pani doktor grzecznie odpowiedziała, że dla niej jest ważniejsze życie i zdrowie dziecka, a na prawidłową ocenę stanu zdrowia pacjenta potrzebuję więcej niż ustawowe 10 minut jakie dostaje na pacjenta ... Wizyta zarówna na NFZ jak i prywatnie przebiegała podobnie ... na każde pytanie otrzymaliśmy konkretna odpowiedź. Wyniki badań krwi mieliśmy przesłać sms i dopiero wtedy Pani doktor zdecyduje czy potrzebna będzie dodatkowo konsultacja (nie naciąga na kolejne niepotrzebne wizyty jak niektórzy lekarze). Szczerze polecam!!! Taki lekarz to Skarb!

 • Z
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Bardzo dobry pediatra! Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci - chociaż sama bym nie powiedziała, ze opowieści o pszczółkach i łaskotanie ujarzmi mojego 2-latka- dlatego warto zaufać i pozwolić Pani doktor działać :) Po badaniu plan leczenia został bardzo dokładnie wytłumaczony. Leki bardzo dobrze dobrane (nie antybiotyki, nie było potrzeby) i synek jest zdrowy. Poza tym przyjazna atmosfera w przychodni i rejestracja online (małe dodatkowe plusiki). Polecam i sama w razie potrzeby będę z dzieckiem wracac. Dziekuje:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znam Panią Doktor od lat...i moje dzieci również. Jak zwykle ciepła, bardzo dobre podejście do dzieci, a przy tym wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na diagnozie. Gorąco polecam.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wysypka

  Byliśmy u Pani Doktor 2 razy. Za pierwszym razem wizyta przebiegła szybko, a między zadawanymi przeze mnie pytaniami padło zdanie, iż musimy się streszczać bo są inni pacjenci... Synek płakał, więc Pani Doktor aby go uciszyć głośno klaskała mu nad głową... Kompletny brak podejścia do niemowlęcia. Na wysypkę zalecono mi dietę eliminacyjną (dziecko karmione piersią), która nie przyniosła poprawy. Po miesiącu wybraliśmy do p. Doktor na wizytę kontrolną. Tym razem Pani była milsza, mniej się spieszyła. Wysypka na policzkach dziecka nie zniknęła więc Pani Doktor przepisała maść. Stwierdziła, że jest to delikatny antybiotyk, którym mogę smarować buźkę dziecka 3-4 razy dziennie. Wszystko byłoby ok, tylko Pani Doktor zapomniała wspomnieć że ów lek jest maścią na bazie sterydów. Uważam, że pacjent powinien zostać o tym fakcie poinformowany! Drodzy rodzice, zastanówcie się kilka razy zanim udacie się z Waszą pociechą do Pani Gajewskiej. Dla mnie nie jest to lekarz godny zaufania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Przyjechaliśmy do Pani doktor by skonsultować wyniki naszego synka, tak profesjonalnego podejścia i takiej dawki informacji nie otrzymaliśmy dawno od żadnego lekarza. Synek został dokładnie obejrzany i zbadany a rodzice spokojniejsi. Polecam z całego serca!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pani Doktor ma super podejście do małego pacjenta. Nasz syn został wszechstronnie zbadany, osłuchany w miłej, serdecznej atmosferze. Szkoda, że Pani Doktor nie przyjmuje na NFZ, na pewno zostałaby naszym rodzinnym pediatrą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mila i rzeczliwa lekarka.Swietne podejscie do malego pacjenta.Rzeczowa i konkretna.Mysle ze zostanie nasza pania doktor juz na stale ☺

 • Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: ogólne badanie

  Wizyta napewno nieostatnia jak najbardziej pozytywna przede wszystkim bezstresowa dla dziecka Nawet badanie jest w formie zabawy

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne

  Moim zdaniem super Pediatra. Ze spokojem podeszła do mojego synka. Nie szczędziła czasu na dogłębną analizę jego stanu zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z 25- letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie pediatrii i neonatologii.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie noworodków, niemowląt, i małych dzieci .
  Przykładam wielką wagę do profilaktyki w tym karmienia piersią, badań kontrolnych, bilansowych oraz szczepień.
  Posiadam również uprawnienia do orzekania o zdolności zdrowotnej do nurkowania rekreacyjnego

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neonatologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby