lek.

Monika Gajewska

Pediatra, Neonatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o umawianie kolejnych wizyt przez stronę www.lekarze-poznan.eu klikając u góry strony "umów wizytę online". Ułatwi nam to organizowanie grafiku. Z góry serdecznie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uprzejmie proszę o umawianie kolejnych wizyt przez stronę www.lekarze-poznan.eu klikając u góry strony "umów wizytę online". Ułatwi nam to organizowanie grafiku. Z góry serdecznie dziękuję.

  Jestem lekarzem z 25- letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie pediatrii i neonatologii.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie noworodków, niemowląt, i małych dzieci .
  Przykładam wielką wagę do profilaktyki w tym karmienia piersią, badań kontrolnych, bilansowych oraz szczepień.
  Posiadam również uprawnienia do orzekania o zdolności zdrowotnej do nurkowania rekreacyjnego

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neonatologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: kaszel, infekcja gardła

  Pani doktor ma super podejście do małego pacjenta, wywiad środowiskowy przeprowadzony bardzo dokładnie jeżeli będzie coś się działo to na pewno wrócimy do Pani doktor. Serdecznie polecamy

 • B
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Byliśmy u Pani doktor z półroczną córeczką i muszę przyznać, że bardzo rzeczowa miła i kompetentna lekarka, poświęciła nam sporo czasu odnajdując u malutkiej małą wadę do wyleczenia. Z czystym sumieniem polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest wspaniała, ma świetne podejście do dziecka i także do rodziców. Wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze przebada dziecko kompleksowo. Naprawdę godna polecania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor konkretna. Przebadała dziecko bardzo dokładnie. Przeprowadziła szczegółowy wywiad. Bardzo miła i przyjazna. Świetnie dogaduje się z dzieckiem i ma super podejście. Lekarz z powołania. Polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne

  Konsultacja przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Syn od 3 miesięcy ma na zmianę katar, kaszel i poważniejsze infekcje, których przyczyny nie udało się ustalić na wizytach u innych pediatrów. Dr Gajewska zwróciła uwagę na inną możliwą przyczynę choroby, której nie zasugerował żadnej pediatra wcześniej. Czekamy na rezultaty leczenia.
  W przypadku kolejnych infekcji oraz na kontrolę również udam się do dr Gajewskiej.

  Minusem było to, że wizyta była opóźniona o 15 minut, w przypadku małych, chorych i zmęczonych dzieci to problematyczne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor szczegółowo przebadała dziecko, zleciła dodatkowe badania. Podeszła do chorego w sposób profesjonalny, nie bagatelizując żadych objawów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Konkretny lekarz z duzym doswiadczeniem i z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Pani doktor jest punktualna i dokladna.
  Polecam wszystkim rodzicom

 • D

  Pani dr. ma bardzo dobre podejście do dzieci, zbadała Naszego synka bardzo dokładnie, wszystko dobrze wytłumaczyła i nie zlekceważyła jego objawów. j]Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjne podejście, kompetencja i wiedza. Polecam Panią DR. Brak pospiechu, dokładne badanie. Na pewno wrócimy.

 • M

  Świetna Pani doktor. Przemiła i kompetentna. Poświęciła nam dużo uwagi i odpowiedziała na każde pytanie. Jako rodzic chcę wszystkiego co najlepsze dla swojego dziecka i takie samo mam odczucie w stosunku do Pani doktor. Nie szpikuje lekami, nie wymyśla chorób, mówi o produktach ekologicznych (niespotykane więc duży plus). Po podejściu do dziecka, widać że to lekarz z powołania, na miarę naszych czasów i przemawiający do mnie jako młodego rodzica. Zadzwoniła wieczorem z interpretacją wyników. Również mile zaskakujące i doceniam że poświęca swój czas po pracy. Jak widać, dla rodziców bardzo liczy się podejście lekarza. To wcale nie jest drobnostka. My również dużo czytamy i edukujemy się (czasy niewiedzy dawno za nami) i nie jesteśmy ignorantami. Kształcący się lekarz to świetny specjalista (Pani doktor doskonale zna obecne wytyczne co do karmienia itp.) i mimo że wydaje się to oczywiste, to niestety wielu zatrzymało się na wiedzy ze studiów. Polecam każdemu rodzicowi:)