Monika Dąbrowska-Molenda

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
154 odwiedziny w ciągu 30 dni

Aby dojść do momentu, w którym zawodowo jestem teraz ukończyłam studiów magisterskie i doktoranckie sfinalizowanych obroną rozprawy doktorskiej, pracowałam na uczelni, skończyłam studium… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  No niestety, przez lata U Pani dietetyk nie zmieniło się nic.
  Na wizycie nie proponuje nawet pomiaru wagi, mówi bardzo ogólnie i nie na temat A " wszystko wyśle na maila ". Sprawdza nawet nasz,adres e-mail żeby sprawdzić czy na pewno jest prawidłowy.
  Oczywiście nigdy nic nie wysyła.
  Wizyta to wielka strata czasu i pieniędzy.
  Wg mnie Pani doktor postępuje bardzo nieprofesjonalnie.
  Oczywiście nie ma obowiązku nic wysyłać ale po co wprowadza pacjentów w błąd ?

  Dziwię się,że taka praktyka trwa od lat.
  Dla mnie to olbrzymie rozczarowanie i jestem bardzo zdziwiona, że J olejny raz dałam się nabrać.

  Zdecydowanie nie polecam. Wizyta nic nie wniosła do mojego leczenia, nie dowiedzialam się na niej nic i jeszcze naiwnie wierzyłam ze może te źle komentarze są na wyrost. Niestety nie są.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Odbyłam dwie sympatyczne wizyty. Po pierwszej dostałam maila z merytorycznymi poradami, ale po drugiej niestety - jak poprzednicy - nie doczekałam się i zrezygnowałam z pójścia na kolejną. Polecam tylko na pierwszą wizytę - dużo wiedzy i otuchy, ale na kolejnej nie zostałam nawet zważona i trwała ona krótko.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Zapisałam się do doktor widząc komentarze poniżej. Tak jak u innych - wizyta bardzo merytoryczna, dużo się dowiedziałam i nabrałam wiary, ale jeśli chodzi o obiecaną dietę - to chyba się nie doczekam. :) Polecam konsultacje dietetyczne u tej Pani, ale jeśli chodzi o przygotowanie diety, to mogę potwierdzić, że na obietnicach się skończy. Trochę szkoda, bo liczyłam że od tych kilku lat Pani Doktor jednak zmieni podejście...

 • H
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Problemy z cholesterolem i trójglicerydami

  Genialny człowiek - cudowny lekarz. Po pierwsze wysłuchał i zapytał o tryb życia. DIeta dopasowana do mnie indywidulanie. Efekty zaskakujące ! Po 6 miesiącach diety, która jest przyjemnością waga 15kg w dół, wyniki prawie w normie. Nadmienię, że wczesniej przyjmowałem statyny bez większych sukcesów. Polecam !

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Ustalenie diety

  Pani dr bardzo sympatyczna. Ale ja na wizytę do dietetyka nie ide na sympatyczna pogawędkę tylko po konkrety. Na koniec wizyty miałam obiecane, ze na maila w ciągu kilku dni dostanę konkretne zalecenia i wskazówki do stosowania ( jak pare innych osób tu opiniujących) i niestety, minal miesiąc a ja nic nie dostałam.
  Szkoda ze za tytułem i wiedza nie idzie to co najważniejsze dla pacjenta. Bo nie w tym rzecz zeby po spotkaniu ze specjalista szukac konkretów u dr Google.
  Naiwnie nadal czekam na tego maila, ale następnej wizyty nie mam po co odbywać, bo co mam omówić?
  Całkowite rozczarowanie.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Geniusz. Wiedza powala. Chodzimy razem z córką. Córka ma takie zaburzenia hormonalne, że jak powiedział jej lekarz 5 osób mogła by obdarzyć. To jest wirtuozeria w takim przypadku zaproponować odpowiednią dietę ( nie wiem jak napisać, ale jej schorzenia wzajemnie wykluczają większość produktów) !!!! Super kontakt, można spokojnie pogadać, zadać najgłupsze pytania. Przemiła, sympatyczna, widać, że kocha, to co robi. Za profesjonalizm i empatię największa laurka. Polecam.

 • P

  Niestety wizyta nie spełniła moich oczekiwań. Pani dietetyk oczywiście bardzo miła i cierpliwie mnie wysłuchała. Niestety tu się kończą plusy. Podczas wizyty Pani zapewniła mnie, że przygotuje dla mnie odpowiednie zalecenia i prześle je na meila. Niestety nigdy nie doczekałem się rezultatów, mimo kilkukrotnych wiadomości przypominających. Wnioskując po innych komentarzach, nie jest to przypadek odosobniony. W moim przekonaniu czuję się oszukany, ponieważ poniosłem koszt wizyty, a tak naprawdę nie otrzymałem nic w zamian. Miła rozmowa to zdecydowanie za mało.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była bardzo merytoryczna. Dowiedziałem się dużo rzeczy. Dodatkowo badania i dużo informacji. Życzę każdemu takiego lekarza. Wspaniałe podejście do problemu i pacjenta.

 • A

  Na pewno bardzo sympatyczna pani dr. Natomiast bardziej mi zależy na pomocy niż odbyciu miłej pogawędki.Nie dostałam przykładowej diety do dziś, a zalecenia okazały się nietrafione w przypadku moich dolegliwości. Jestem zawiedziona, na wizytę czekałam długo i musiałam poświęcić czas na dojazd. To była moja pierwsza wizyta u dietetyka, a ponieważ nic mi nie dała czuję się zniesmaczona i zniechęcona.

 • Sympatyczna, na pewno dysponuje dużą wiedzą, ale chyba trochę za bardzo zapracowana. Wizyta trwała 10 minut, obiecanego maila ze wskazówkami nie dostałem. Rozumiem, że doba p. Moniki nie jest z gumy - moja niestety też nie. Zmarnowana godzina (dojazd).

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aby dojść do momentu, w którym zawodowo jestem teraz ukończyłam studiów magisterskie i doktoranckie sfinalizowanych obroną rozprawy doktorskiej, pracowałam na uczelni, skończyłam studium pedagogiczno-psychologicznego, ukończyłam kursy i szkolenia m.in. z nutrigenetyki i psychodietetyki, ale również spotkałam na swojej drodze kilku wyjątkowych ludzi, którzy zainspirowali mnie do szukania własnej drogi.

  Fascynują mnie ludzie w złożoności swoich zachowań, które zawsze mają bezpośredni związek z ich żywieniem.

  Odczuwam potrzebę pomocy ludziom, przekazania im tego, czego się nauczyłam i czego ciągle się uczę by być zdrowym i zadowolonym z życia.
  Dzielę się z ludźmi swoją wiedzą i doświadczeniem wierząc, ze to wykorzystają w celu przywrócenia i zachowania swojego zdrowia. Niesamowita jest możliwość patrzenia na to, jak się rozwijają i zmieniają wtedy, gdy odpowiednio się ich wspiera.

  Wiem, że nawet niewielka zmiana w nawykach żywieniowych może całkowicie odmienić codzienny komfort życia Ważne by wziąć zdrowie w swoje ręce i zacząć o nie naprawdę dbać na wszystkich płaszczyznach – żywieniowej, fizycznej i psychicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu dietetyki, żywienia i psychologii.
  Bardzo dużą rolę przywiązuję do holistycznego podejścia do pacjenta.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Edukacja

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
 • Doktorat na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Katedrze Żywienia Człowieka

Publikacje

 • "Cała prawda o sokach "100 procent". ", kuchnia.pl 25.01.2015
 • "Uwaga na owoce sezonowe. Mogą szkodzić.", Polskie Radio Trójka 04.07.2015
 • "Nadmierne spożywanie zielonych koktajli może się przyczynić do kamicy nerek.", interia.pl 22.04.2015
 • "Co jeść, żeby schudnąć?", Newsweek 23.04.2015
 • "Odświeżamy jadłospis na wiosnę.", dziennik.pl 27.03.2015
 • "Żywność z puszki - co trzeba o niej wiedzieć?", Wirtualna Polska 18.02.2015
 • "Dieta idealna? Masz ją w genach! ", dziennik.pl 17.02.2015
 • "Zasady skutecznego odchudzania.", zwierciadlo.pl 26.01.2015
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Studia doktoranckie ukończone z wyróżnieniem (2008)

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia