Lek.

Mirosław Klukowski verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Lekarza mogę polecić z czystym sumieniem . Zawsze poświęca dużo czasu. Jest miły,uprzejmy i wszystko wytłumaczy jak trzeba . Można leczyc sie metodami nowoczesnymi.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Sławomir Żółtowski
  Sławomir Żółtowski
  Ginekolog, Onkolog
  Mickiewicza 39, Kamień Pomorski
  Jestem pacjentka doktora już ładnych parę lat . I wiem jedno , że po każdej wizycie jestem dobrze zdiagnozowana… więcej

  Lidia Kaczmarek
  Lidia Kaczmarek
  Ginekolog
  Kolonistów 81/U2, Szczecin
  Bardzo miła i sympatyczna a zarazem konkretna pani doktor . Wszystko powie , wytłumaczy . Bardzo polecam dzieciom… więcej

  Julita Wójtowicz-Lejman
  Julita Wójtowicz-Lejman
  Ginekolog
  Bandurskiego 98, Szczecin
  To najlepszy lekarz ginekolog na świecie. Pełen profesjonalizm. Poza tym to bardzo miła, pełna empatii kobieta.… więcej

  Barbara Sylwista - Jaśkiewicz
  Barbara Sylwista - Jaśkiewicz
  Ginekolog
  Łucznicza 70E, Szczecin
  Super lekarka. Wszystko dokladnie tłumaczyła. Cala wizyta przebiegła w milej atmosferze. Pani doktor godna polecenia… więcej

  Lidia Niewiadomska
  Lidia Niewiadomska
  Ginekolog
  Arkońska 4, Szczecin
  Regina K .… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia medyczne ukończyłem na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1977r. Po studiach pierwszą pracę podjąłem w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kamieniu Pomorskim. Tu odbyłem staż podyplomowy oraz po szkoleniach na Szczecińskich Klinikach uzyskałem I i II stopień Specjalizacji w Ginekologii i Położnictwie.
   Przez cały czas pracowałem w szpitalu w Kamieniu Pomorskim na oddziale Ginekologiczno – Położniczym, gdzie przeszedłem szkołę wielkiej samodzielności i odpowiedzialności zawodowej na stanowiskach od stażysty przez młodszego asystenta do stanowiska Ordynatora Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Powiatowego.

   W 2005 r. w wyniku braku porozumienia co do zasad współpracy z właścicielem prywatyzowanego Szpitala w Kamieniu Pomorskim odszedłem ze stanowiska Ordynatora oddziału podpisując kontrakt na świadczenie usług medycznych na rzecz NFZ w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Położniczo – Ginekologicznej.
   Nadal również prowadzę praktykę prywatną mając wciąż satysfakcję z możliwości niesienia profesjonalnej pomocy moim pacjentkom. Ciągłe i częste uczestnictwo w licznych sympozjach i szkoleniach naukowych pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie ku zadowoleniu pacjentek. Stale również staram się aby wyposażenie gabinetu umożliwiło stosowanie najnowocześniejszych i skutecznych terapii. Kontakty z ośrodkami Klinicznymi pozwalają mi również kierować moje pacjentki celem dalszej koniecznej terapii.

   Dokładam wszelkich starań, aby mój Gabinet posiadał najnowocześniejsze wyposażenie, był profesjonalny oraz przyjazny pacjentom. Moim priorytetem jest takie działanie, by z moją pomocą pacjenci szybko wracali do zdrowia. Mam na uwadze że problemy moich pacjentów dotyczą ich intymnej sfery życia, dlatego właściwe podejście i zrozumienie stanowią integralną część mojej pracy.

   Prowadzę również działalność profilaktyczno-szkoleniową.
   Organizuję szkolenia i porady w zakresie anatomii i fizjologii narządu rodnego, profilaktyki schorzeń narządu rodnego, profilaktyki schorzeń sutka, antykoncepcji i planowania rodziny.
   Oferuję również możliwość uzyskania porady lekarskiej telefonicznie.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Lekarza mogę polecić z czystym sumieniem . Zawsze poświęca dużo czasu. Jest miły,uprzejmy i wszystko wytłumaczy jak trzeba . Można leczyc sie metodami nowoczesnymi.

  • P

   Lekarz kompetentny, miły i uprzejmy,cierpliwy , ma nieograniczony czas dla pacjentki, poświęca go tyle ile potrzeba , wnikliwy i zapobiegliwy. Prowadził moją ciążę, trudną, powikłaną, zawsze pod telefonem , nigdy nie odmówił porady telefonicznej czy nagłej nie zapowiedzianej wizyty . Zawsze wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczył. Szkoda tylko że nie można go spotkać na oddziale w szpitalu, myślę że wiele pacjentek chciałoby by odbierał im poród. Ale lekarza mogę z ręką na sercu polecić.

  • A

   U pana doktora leczyłam się ja i to bardzo długo ( na razie nie mam takiej potrzeby ) . Pan doktor leczył mnie w szpitalu a więc na kasę chorych , pomimo tego znosił wszystkie moje humory z uśmiechem na twarzy i to naprawdę przez bardzo długi okres :) Pracował b. ciężko , praktycznie w szpitalu przebywał 24h. na dobę . Mam do niego pełne zaufanie , odbierał poród mojego dziecka a teraz to dziecko leczy się u niego :) I też jest nadal na każde zawołanie :D

  • P

   JESTEM JEGO PACJENTKĄ,PONIEWAŻ PROWADZI MOJĄ PIERWSZĄ,BARDZO TRUDNĄ CIĄŻĘ.UWAŻAM,ŻE TO BARDZO DOBRY LEKARZ,KTÓRY WSZYSTKO FACHOWO WYTŁUMACZY I SKIERUJE DO NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW.ROBI WSZYSTKO,ABY PRZYSZŁA MATKA CZUŁA SIĘ JAK NAJBARDZIEJ KOMFORTOWO,A DZIDZIA URODZIŁA SIĘ ZDROWA.POZA TYM DOBRZE WYPOSAŻONY GABINET.POLECAM SERECZNIE

  • M

   Zal mogę mieć tylko o to ,że namawiał do leczenia szyjki macicy prywatnie w przychodni w wolinie.....

   Mirosław Klukowski2012-10-29

   W przychodni w Wolinie nigdy nie było aparatury do leczenia nadżerek szyjki macicy ani w poradni ZOZ , ani w mojej prywatnej.

  • G

   byłam raz prywatnie.. lekarz jest bardzo konkretny, poinformuje o stanie zdrowia itd poza tym bardzo uprzejmy

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG