mgr

Milena Pyzikowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta

1 opinia +dodaj

Nazywam się Milena Pyzikowska i od kilku lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Stosuje podejście integratywne, próbując dopasować techniki psychoterapeutyczne do potrzeb pacjenta/klienta.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia LublinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pierwsza moja wizyta w życiu u psychologa i jestem mega zadowolony, bardzo miła atmosfera, świetne podejście do klienta.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Milena Pyzikowska i od kilku lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych.
  Stosuje podejście integratywne, próbując dopasować techniki psychoterapeutyczne do potrzeb pacjenta/klienta. Jednak nie techniki terapeutyczne ani nie założenia teoretyczne, a więź między psychoterapeutą a pacjentem/klientem postrzegam jako główny czynnik niosący zdrowie i zmianę na drodze do autentyczności.
  Jako psychoterapeuta współpracuję z CM Przyjaźń w Lublinie, gdzie prowadzę psychoterapię grupową oraz terapię indywidualną na dziennym oddziale psychiatrycznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne przy Polskim Towarzystwie Psychoterapeutycznym. Obecnie kontynuuję naukę na Czteroletnich Studiach organizowanych przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, aktredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
  Swoją pracę poddaję superwizji

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski