Adres

Zachodnia 5/4a, Dębniki, Kraków
Zdrowie Pupila (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Usługi i ceny

Badania diagnostyczne


Zachodnia 5/4a, Kraków

Brak informacji o cenie

Zdrowie Pupila

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zdrowie Pupila leczenie chorób wewnętrznych zwierząt

Bardzo dobry gabinet. Pani weterynarz bardzo miła, kompetentna, umiała sobie poradzić z kotkiem. Ma podejście do zwierząt. Diagnoza okazała się celna, a leczenie skuteczne. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Mówi jak jest.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zdrowie Pupila zaropiałe oczy kota

Bardzo pomocy weterynarz. Dobra diagnoza i szybkie leczenie. Kotek wrócił do zdrowia po tygodniu. Pani Wąsik ma świetne podejście do zwierząt. W ogóle się jej nie boją.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zdrowie Pupila

Naprawdę dobry weterynarz. Ma świetne podejście do zwierząt. Bardzo pomogła naszemu kundelkowi Fuksikowi za niewielki koszt. Bardzo się cieszę, że trafiłem na tak świetnego fachowca. Szczerze polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Mój kotek 10 letni miał problem z uszami przez cały czas. Każdy weterynarz twierdził że już tak ma i koniec. Dopiero Pani Michalina zlikwidował problem podczas pierwszej wizyty. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Michalina zasługuję na ocenę wyższą niż przewiduje skala. :) Wspaniały weterynarz z dużą wierzą i i niesamowitym podejściem do zwierząt. Moja kotka przy każdym zabiegu była przy niej spokojna. Pani Michalina stara się maksymalne zredukować ból i stres, a stan zwierzaka po zabiegach i podanych lekarstwach oraz suplementach znacznie się poprawił. Myślę, że warto też dodać, że jest to specjalista, który nie naciąga na niepotrzebne koszty. Na pewno będę wracała na badania kontrolne i polecała znajomym.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Byłam u tej pani raz - awaryjnie, ale mogę śmiało powiedzieć, że jest specjalistką. Ma spore doświadczenie, bo diagnoza była naprawdę bardzo trafna.


O
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam. Pani Wąsik widać, ze kocha zwierzęta i ma do nich odpowiednie podejście. Bardzo miła osoba. Nasz Amiś kundelek w ogóle się jej nie bał.


A
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się, że mam tak blisko naprawdę świetnego weterynarza. Dziękuję za to, co Pani zrobiła dla naszego kotka.


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani weterynarz pełna empatii do zwierząt. Żadnych ukrytych opłat. Umie dawać zastrzyki kotkom tak, żeby nie cierpiały. Mój Bazylek bardzo ją lubi.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam tę Panią. Kompetentny weterynarz, który potrafi postawić trafną diagnozę. Poza tym Pani ma niezwykłe podejście do zwierząt.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz