Adres

PSYCHOLOG - Pracownia Psychoterapii
Osiedle Kopernika 18, Wadowice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG - Pracownia Psychoterapii Inny

Pani Psycholog godna polecenia. Zachęcam do wizyty - warto sobie pomóc odwiedzając Specjalistę. Pani Michalinie dziękuję za ogrom wsparcia w trudnych chwilach. Za empatię, zaangażowanie i poczucie zaopiekowania. Za rozmowy przepełnione życzliwością i zrozumieniem. Serdecznie polecam.

Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG - Pracownia Psychoterapii

Mam 37 lat Łukasz.
Stany lękowe i ataki paniki towarzyszyły mi od kilku lat.Jednak apogeum osiągnęło przed urodzeniem się pierwszego dziecka.Nie byłem w stanie funkcjonować(każdy kto to miał lub ma wie o co chodzi.) . Rozpocząłem leczenie w Krakowie u jednej z Pani Psycholog i tak naprawdę stwierdziłem ,że taka moja uroda i niestety muszę się z tym borykać do końca życia.
Nic bardzie mylnego .Po zmianie Psychologa na Panią Michalinę nabrałem wiatru w żagle. Oczywiście nie było to łatwe gdyż Pani Michalina "grzebała w mojej głowie " tam gdzie było to dla mnie najtrudniejsze.Najważniejsze że pomogło :)Łatwo jest komuś powiedzieć o problemach i zmienić temat na następny , natomiast sztuką jest się zatrzymać i zmierzyć z tym problemem. Prosta zasada: boimy się najbardziej wyobrażeń w Naszych głowach i tego czego niema ,nie wydarzy się . Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów i pomimo czasami złego samopoczucia jestem w stanie radzić sobie w trudnych sytuacjach metodami pozyskanymi na psychoterapii u Pani Michaliny.
PS. dla takich ja ja-najważniejszy jest oddech-sztukę opanowania go uzyskałem od Pani Michaliny.Kto oddycha ten może cieszyć się życiem.

Jeżeli chodzi o gabinet to jest on w zacisznym miejscu z parkingiem po drugiej stronie ulicy.Jednym słowem gabinet dyskretny.

Polecam Panią Michalinę ratuje życia.

L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG - Pracownia Psychoterapii

Pani psycholog bardzo kompetentna, otwarta na drugiego człowieka i pełna szacunku. Z cierpliwością i szacunkiem podeszła do mojego problemu. Serdecznie polecam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problem

Bardzo dobra specjalistka. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do rozwiązania problemów pacjenta. Wysłucha,odpowiednio ukierunkuje Polecam! :)


K
Profil zweryfikowany

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł w moich problemach .
Polecam wszystkim Panią psycholog.

Karolina


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania